Automatická kresba jako naše zrcadlo


Jmenuji se Veronika Zikanová a intuitivní automatická kresba je mým koníčkem. Jsem samouk a mám za sebou stovky a stovky obrázků. Mohu říci, že lidé, kteří mi píší své dotazy, nebývají obvykle překvapeni odpovědí. Nejčastěji slýchávám, že informace, které jsem kresbou zachytila, jsou potvrzením toho, co lidé vnitřně vědí a cítí, jen se neodvažovali se svými pocity přímo konfrontovat, nebo v nich měli zmatek. Většina z nás tedy podvědomě  ví, jakou cestou se ubírat, nebo jaké řešení zvolit, a potřebujeme jen potvrzení, že jsou naše pocity správné. Proto mě velmi těší zpětné vazby od všech, kterým je tato metoda opakovaně užitečná.

--------------------------------------------------------------------

Automatická kresba je velmi rozšířená intuitivní metoda a zajímavý nástroj, s jehož pomocí můžeme nahlédnout do naší aktuální situace, vztahu, nebo jiného tématu, ve kterém z různých důvodů nemáme úplně jasno.

Nejedná se však o žádný zázračný prostředek na vyřešení problémů, kresba je spíš jakýmsi zrcadlem, které poskytuje nezaujatý pohled na věc.

--------------------------------------------------------------------

Pro nahlédnutí do vaší situace potřebuji křestní jméno a ideálně i datum narození vás, popřípadě i další osoby, které se vaše téma týká. Také je nezbytné svými slovy a v rozumném rozsahu popsat situaci, kterou chcete pomocí kresby vyhodnotit. Buďte zcela upřímní, aby váš rozbor byl co nejpřesnější. V případě nejasných, nebo dokonce zavádějících údajů kresba ztrácí svůj smysl a její výstup může být zkreslený.

Svou otázku zašlete na email:  automatickakresba@centrum.cz

Váš rozbor můžete ohodnotit libovolnou částkou na účet: 

2180980163  kód banky: 0800

  IBAN: CZ04 0800 0000 0021 8098 0163 

Všem štědrým tazatelům velmi děkuji za finanční ocenění jejich kreseb  a výkladů, mohu pak analýze vašich příběhů věnovat všechen čas, který si zaslouží:-) ( každý rozbor zpracovávám poctivě a důkladně, obvykle  1 -2 hodiny čistého času)

Upozornění: Nezabývám se analýzou zdravotního stavu, ani samoúčelným prověřováním dalších osob bez jejich výslovného souhlasu. 

Vaše příběhy vkládám na stránky VŽDY anonymně a se svolením tazatele. Souhlasem ke zveřejnění vaší kauzy pomůžete k pestřejšímu obsahu webu - a především - nikdy nevíte, kolika lidem s podobným problémem může váš dotaz pomoci.

--------------------------------------------------------------------

 www.facebook.com/automaticka.kresba.961 

Stránky založeny dne 12.6.2020 

Obsah stránek lze kopírovat pouze se souhlasem autora.