Vztah plný lásky

19.08.2020

Dotaz:

Paní Zikanová, chci se zeptat na své manželství. S partnerem jsme si pořídili druhé dítě, myslím, že se máme rádi, akorát muž bývá popudlivý a náladový. Nekdy ty nálady těžko snáším. Pocházím z problematické rodiny a taky mě napadne, jestli je vše ok, každá nejistota mě hned přemůže když se ke mě manžel zachová nepříjemně. Jinak je hodný a ochotný a nevím jestli jsem já příčina těch jeho špatných pocitů nebo to má z práce. Podíváte se na náš vztah, moc Vám děkuji!


Rozbor:

Dobrý den, děkuji za váš dotaz! Ano, je pro vás velmi těžké cítit nejistotu. Obavy, které ve vás zůstaly z dob minulých se každou drobností mohou jitřit. Je to podvědomí strach ze ztráty zázemí, co se promítá na slabším chodu vašeho kořenového pole (na obrázku vlevo).

Ale co se týká vztahu s manželem, tolik sehrané a krásné energie jsem dost dlouho neviděla! Vůbec ničeho se nebojte. Máte nádherně propletené provázky. Rozumíte si s manželem v mnoha směrech a dobře umíte vycítit, co ten druhý zrovna potřebuje. Souhra probíhá na mentální, fyzické i citové úrovni. Podotýkám, že ve všech oblastech jsou vaše nitky vzájemné a harmonické. Váš manžel vás přímo zahrnuje svou láskou! A vy jeho také... Tvoříte opravdu nádherný pár. V tomto svazku se vy sama učíte, jak si vybudovat bezpečné a harmonické zázemí a tím opravit vnitřní stresory, které si nesete z období dětství a dospívání.

Na auře manžela (vpravo) je znát velká inteligence, pevnost charakteru a velká zodpovědnost vůči vaší rodině. Jeho mentální pole je dost vytížené, ale zachovává si pružnost. Váš partner i přes všechny povinnosti nezapomíná na vaše citové propojení, ani na to, že o partnerství je třeba pečovat a posilovat vzájemnou lásku. Chce vám dát všechno a o jeho city se můžete bez obav opřít. Z obloučkové verbální nitky vyhodnocuji, že manžel se k vám umí chovat s úžasnou něhou a nešetří krásnými slovy, když vás chce potěšit a povzbudit.

To, co vás trápí na jeho povaze, se odehrává na manželově solaru. Je to typ člověka, který má ve zvyku v sobě problémy "dusit". To je ta zhuštěná energie v pleteni. Ani s ním se vždycky život "nemazlil". Nese si ve svém charakteru velkou vnitřní nejistotu. Musel mnoho situací zvládat, aniž měl u toho možnost a nárok své pocity vyjádřit také navenek. Proto se naučil je potlačovat, a díky tomu jednou za čas trochu "vybuchne", když se v něm nahromadí příliš mnoho emocí. Spouštěčem může být jakákoliv banální situace, která s jeho problémy nemá ve skutečnosti nic společného. Ty výbuchy jsou ale velmi mírné. Jde jen o občasné "upuštění páry". Nic víc. Když taková situace nastane, vždy si připomeňte, že hlavním viníkem je manželovo klubko emocí, ze kterého takto odmotá pár pomyslných metrů nadbytečného napětí, protože prozatím se se svým stresem neumí vypořádat lépe.

Je to jen zanedbatelný problém, ale vy si ho příliš berete k srdci a také na zodpovědnost. Vaše duše si stále ještě léčí dávné bolesti a ty bolesti nejsou dosud zahojené. Podstatné je, že máte nádherný vztah s mužem, co vás nesmírně miluje a to je nejdůležitější! VAŠE VELKÁ LÁSKA JE TOTIŽ ÚŽASNÝM LÉKEM PRO OBA! Přeji vám, ať se všechna vnitřní trápení brzy stanou jen vybledlou vzpomínkou, abyste si svůj krásný vztah mohli vychutnávat naplno...

Odpověď: Dobrý den, chce se mi dojetím brečet. Jsem vděčná za Vaše slova a zato, jaké mám štěstí. Moc mi pomohlo co jste napsala a hrozně se mi ulevilo, beru si moc osobně všechny situace a zbytečně se trápím i když není důvod. Děkuji móóc a posílám vyrovnání.