Vztah jako přestupní stanice

03.08.2020

Dotaz:

Dobrý den. Dostala jsem doporučení na vaše služby a chtěla bych si objednat rozbor mého vztahu, jestli je to možné. Já..........(d.narození)a přítel............(d.narození), bydlící ve společném bytě. Chodíme spolu přes půl roku, začíná to skřípat. Přítel se kamarádí stále se svou bejvalkou a scházejí se na můj vkus dost často. Jak je to s jeho věrností nevím, ale moc se na něj spolehnout asi nemůžu nevím...co myslíte podvádí mě? Je dost egiostický a umíněný, věci hodně musí být jen podle něj. Uvažuju, jestli to neskončit. Na druhou stranu váhám. Už jsme se sžili a má to i hezké stránky. Řeknete mi o nás víc než vidím já? Jak to s námi bude do budoucna..


Rozbor:

Dobrý den, těžko soudit budoucnost vztahu, jako je ten váš. Jde totiž o to, že někteří lidé procházejí větší množství podobných milostných vazeb, aby se v tomto tématu co nejvíc "vyškolili" a duševně skrze to dozráli. To je zřejmě i téma vás a vašeho přítele. Tato milostná vazba vznikla z nahodilých sympatií a přitažlivosti - scházejí jí hlubší kořeny. Vykazuje velmi slabou citovou návaznost a to většinou poukazuje na omezenou životnost takové lásky.

Váš přítel (vpravo), je ohromný generátor vitální energie. Je to úplný lidský "buldozer"! Musím se tomu smát, protože vaše aura vedle něj vypadá, trochu jako sněhová vločka po boku lavinové sutě:-D. Tento muž je razantní a sebestředný typ. Jde si v životě za svým a nenechá se ničím zastavit. Svou agresivitu ale umí dostatečně krotit - ostny jeho polí se zdají už vcelku obroušené, to je ku prospěchu jeho růstu. Umí se kontrolovat a je si vědom své výbušnosti. Vám to velmi imponuje, jelikož přesně tohle jsou vlastnosti, které sama postrádáte. Nemáte ostré lokty, nevěříte si a chybí vám v životě pevný opěrný bod. Ve svém partnerovi hledáte útočiště, záchranu a nový, bezpečný domov. Chcete se schoulit do jeho silné náruče, aby vás ochránil před tvrdostí světa. To naznačuje vaše první pole, které se k tomuto muži úpěnlivě vztahuje a přimyká.

Kresba také ukazuje, že váš přítel vás nechce podvádět! Rozhodně ne záměrně. Jeho citová nitka (ač slabá), proudí ochotně do vašeho pole. To je (vzhledem k jeho duševním možnostem) opravdu velká snaha se s vámi citově propojit! Bohužel, jeho naturel je "nadupaný" tělesnou energií, kterou musí pravidelně vybíjet, aby se jí dočista nezahltil. To sebou nese věčné riziko, že může podlehnout jednorázovým sexuálním úletům a svodům. Tento muž ještě nehledá primárně duševní vazbu. Je to živočišný typ člověka. Jeho tělesnost a instinkty mu zkrátka vládnou. Touží spíš po vzrušení, adrenalinu a potřebuje systematicky "napájet" své sebevědomí překračováním svých hranic a dokazováním si. Váš přítel je prostě živel:-)

Teď vás možná překvapím, ale vaše vazba k partnerovi je mnohem slabší, než ta jeho vůči vám. Vaše mentální pole utíká svými myšlenkami mimo tento vztah a citová nitka spíš čeká, co do vztahu zainvestuje váš partner. Jako byste si podvědomě "vysnívala" někoho jiného. Někoho, kdo možná ani neexistuje. Představujete si svůj ideální vztah s dokonalým mužem... A asi sama už tušíte, co vám chci říct... Vy cítíte, že tento vztah je na dobu určitou. Podvědomě se ke svému současnému partnerovi nechcete citově vázat. Chcete přečkat problematické období v jeho ochranitelské náruči, ale doufáte v něco víc, mimo rámec tohoto vztahu. Vaše soužití funguje pro oba především jako vztahová lekce a nástroj růstu i zkušeností. Jak dlouhý čas je vám vyměřen, netuším. Automatická kresba se vyjádřila v tom smyslu, že vaše partnerství není cílová rovinka. Je to jen zastávka k odpočinku před dlouhou osudovou cestou. I tak je dobré si takového vztahu vážit a uznávat jeho přednosti, dokud pouto trvá. Věřím, že dokážete smysluplně využít všechen čas, který vám byl společně dán a až nastane čas rozluky, budete oba vědět, že není čeho litovat - protože to stálo zato!

Odpověď: Děkuju za rozbor a obrázek-já jsem si to myslela.Mám ho ráda ale vevnitř vím, že to není navěky. Je mi z toho trochu smutno, ale jsme honě rozdílné povahy to jste i vy potvrdila.