Velký kus pravého štěstí

16.11.2020

Tento krásný email mi přišel jako reakce na příběh: 

Dotaz:

Dobrý den Veroniko, někdy v červenci jsem vám psala kvůli manželovi a vy jste mi odpověděla, že romantika není jeho silná stránka. Váš rozbor jsem si četla pořád dokola a dokola a snažila se manžela líp pochopit. Jako nazavolanou se stalo několik docela závažných událostí, které mi ukázaly jak skvělého chlapa mám vedle sebe a jak se mě dokáže zastat:)

V této nelehké době vidím, že jsem se utápěla spíš v malichernostech a nedokázala ocenit jeho kvality. I když je doba nepříznivá, stmelila nás a jsem si mnohem bližší než kdy jindy. Ale proč to píšu. Chci poděkovat za naději a povzbuzení, vaše krásná slova a otevření očí. Přiznám se, že jsem občas přemýšlela jestli se nerozvést a až teď vidím, že by to byla strašná chyba které bych litovala do konce života. Manžel je pro mě nepopsatelná opora a teprve teď chápu ty vaše slova v plné síle. Děkuji Vám za všechno

Rozbor:

Dobrý den, moc děkuji, že jste si našla chvilku, abyste mi dala tak krásnou zpětnou vazbu a přeju vám i manželovi, aby se vaše láska stala nedobytným útočištěm pro vás a vaše děti! Tato nedobytná útočiště opravdu nyní potřebujeme ve zvýšené míře všichni a moc mě těší, že jste se s námi podělila o své štěstí!