Udělala jsem chybu?

06.11.2020

Dotaz:

Dobrý den a krásný večer... Můj dotaz směruje do partnerského života. Opustila jsem svého partnera a teď se za to viním, protože to byl opravdu zlatý člověk, jinak to snad nemohu říci. Prožila jsem krušné manželství a dlouho jsem se vyrovnávala s partnerovou nevěrou a možná proto jsem si přála někoho, kdo mě bude nosit na rukou a to se mi nakonec i stalo, bylo to jako zázrak nebo spíš zásah z nebe. Můj přítel pro mě dělal první poslední a já jsem nebyla vůbec zvyklá na takovou pozornost. Byl to opak mého muže, který myslel jen na sebe a já jsem pro něj byla spíš služka než manželka a výsledkem byla nevěra, která nás definitivně rozdělila. Přítel mi chtěl všechno vynahradit a dával mi ve všem svobodu ale to jsem předtím neznala. Mohla jsem cokoliv a nikdy neprotestoval až mi to připadalo nepřirozené. Na všechno kývnul a nikdy mi neodporoval, jako by neměl svůj vlastní názor a po čase mi to začalo nějak asi vadit, připadal mi jako podpantoflák proto jsem se s ním rozešla.. Teď jsem sama a nafackovala bych si za to. Proto bych ráda viděla kresbu a klidně tvrdě zkritizujte moje chování já jsem na to připravená. Měla jsem skvělého chlapa, ale bylo to pro mě asi málo a teď se za to nesnáším. Můžete poradit? Prošvihla jsem svojí životní šanci nebo to byla moje karma: přítel se nezlobil ale já ho nedokázala asi milovat jak by si zasloužil


Rozbor:

Dobrý den, váš přítel vás opravdu miloval - a upřímně. Byl by schopen pro vás udělat všechno. Je to muž, na jakého jiné ženy marně čekají. Zde se však paradoxně vyplnilo vaše přání doslova: "Nosil vás na rukou", ale vy jste nebyla schopna v ten čas jeho city náležitě opětovat:

Láska a přitažlivost, co pulzovala z vašeho srdce (vlevo), neměla náležitou sílu. Z vaší strany se zkrátka nekonala ta správná interakce, kterou by zamilovaná žena v ideálním případě měla nabídnout partnerovi. On do toho šel naplno a ano, máte pravdu, je to muž s nízkým sebevědomím, který dává raději za každých okolností hlavní slovo své partnerce. To mohou některé ženy vnímat, jako nedostatek mužnosti a přestávají si svého partnera vážit. Dle kresby to však nebyl hlavní důvod vašeho rozchodu. Setkala jste se s mužem, který vás postavil na pomyslný piedestal a chtěl vám splnit všechna přání. Je to romantik, co se bude obdobným způsobem chovat i ke své další partnerce... U vás však nevzniknul náležitý náboj... jiskra. Nezamilovala jste se. Bylo vám milé, jak se k vám váš partner chová, bohužel vaše city nevzplanuly. Někdy se to stává a v duši člověka, kterému se taková věc uděje, zůstává otazník. Proč se to stalo...?

Někdy přichází do našeho života partner, který nám má POUZE ukázat, že si zasloužíme víc, než jsme si mysleli. Má nám pomoci zvýšit svou laťku a uvědomit si svou hodnotu. To se stalo vám. Váš partner vám do života přinesl nový příliv sebevědomí. Je to zřetelně vidět na všech vrstvách vaší aury. Měl vás podpořit v tom, abyste si uvědomila svou cenu. Žádný muž před ním s vámi nejednal tak krásným způsobem, a proto je třeba, abyste tento dar nějak uchopila a užila pro svůj další osud. Netruchlete pro tento vztah, je to zbytečné. Nedokázala byste svého partnera milovat láskou, kterou si zaslouží - nebylo vám to jednoduše dáno. Ale vy sama se skrze toto setkání můžete velice obohatit - naučit se v oblasti vztahů hlubší sebeúctě a upevnit ji v sobě. Je to něco jako kompas na vaší cestě za další láskou... a důležitá lekce pro vaši duši.

Odpověď: Děkuji, pochopila jsemto a přijímám. Jsem mu nesmírně vděčná a Vám taky. Vztah s.....byl pro mě balzám na duši. Snad poznám někoho komu opětuju stejné city moc si to přeju