To není ta pravá

10.07.2020

Dotaz:

Čau Verčo, doufám že ti nevadí tykání.. chtěl bych ze zeptat na sebe a na svůj život. Jsem vcelku spokojený, nemám úplně co bych řešil nějak dramaticky- jen mám trochu problémy se vztahama. Měl už sem docela dost různých vztahů, pár vážných a taky dost spíš jen o sexu. A zatím žádný mi úplně nevyšel, jak jsem čekal. Nevím, jestli je chyba u mě, nebo prostě nepřišel úplně ten čas? Protože umím nabídnout zázemí, o rodinu se postarat bez problémů dokážu. Ale ty vztahy se mi po čase rozpadnou a přemýšlým, kde najít teda ženskou, která by se pro mě už konečně hodila a rozuměli bysme si? S navazováním kontaktu nemám problém, ženy o mě mají zájem, ale kolikrát vidím, že se na mě chtějí spíš přilepit, protože mají se sebou nějaké problémy a chtějí po mě abych jim pomoh. Už bych měl ale docela rád kvalitní vztah natrvalo. Koukla byses na to? Dík!


Rozbor:

Ahoj, moc tě zdravím! Tykání mi vůbec nevadí...

Jak se dívám na tvůj obrázek, tak sis vlastně částečně odpověděl sám:-) Jsi docela razantní muž a vyloženě světský typ. Umíš si užívat život, jsi požitkář. Máš svůj život pevně uchopený v rukách. To je dobře. Protože to, že všechno zvládneš vlastní silou, umíš se o sebe opřít a jsi samostatný, ti dodává potřebnou sebejistotu a taky určité sebeuspokojení. Je to součást tvé životní náplně a zatím si vedeš velmi dobře. Tak to má být!

V oblasti solární pleteně je nahuštěná energie - umíš být občas pěkně vzteklý a i trochu agresivní, když se ti něco nelíbí. Zároveň tu agresivitu ale držíš pod kontrolou. To ukazuje, že svou silou spíš ochraňuješ, neubližuješ. To je rys správného chlapa, který je trochu "od podlahy". Nediv se, že ženy u tebe hledají útočiště. Cítí z tebe jistotu, stabilitu a hlavně bezpečí. Ta ochranitelská síla, co z tebe vyzařuje, je pro ženy obecně velmi přitažlivá, a pro ty, které mají problémy a hledají v někom oporu, je přímo jako magnet:-)! Také z tvého pole cítím, že občas trpíš vnitřní nejistotou a svou silou to zakrýváš. Jako bys chtěl tu nejistotu svou vůlí přemoci, přetlačit a vystrnadit. Chceš působit na své okolí nezranitelně. Ve vztazích ti chvíli trvá, než si někoho připustíš k tělu (duševně, ne fyzicky:-)) a otevřeš mu svoje nitro. Nemáš totiž rád pocit, když ti někdo bez dovolení zasahuje do tvého prostoru a soukromí, je to pro tebe jakoby bod zranitelnosti. Chceš si sám rozhodnout, kdy a kdo smí k tobě přistoupit blíž.

V druhé úrovni pole se zakresluje tvůj vztah k partnerkám. Jelikož jsi velmi živočišný typ, vybíráš si pochopitelně vztahy podle intenzity jiskření a přitažlivosti. Tvé předešlé vztahy tě ale docela "vyškolily", proto už jsi opatrnější a nenecháváš se příliš unést. Chceš podvědomě ženu, která by ti byla rovna - i temperamentem. V tomto případě to ale rozhodně nesmí být žádná "skleníková květinka":-). Potřebuješ partnerku, která ustojí tvou razanci a jen tak s ní něco nezacloumá. Z tvého pole čtu, že vždycky potkáš nějakou ženu, ale za nějakou dobu tě začne něčím "štvát". Vlastně ani nevíš proč, ale hledáš na ní chyby. Provokuje tě něčím. To není náhoda. Je to svým způsobem vyjádření tvé duše - nebo podvědomí, jak chceš. Podvědomí ti takhle napovídá: "Tohle není TA PRAVÁ". A přitom může být atraktivní, chytrá, dobře vaří, kdekdo ti jí třeba i závidí... ale NĚCO ti na ní chybí. To NĚCO, je informace ve tvé duši. Jako bys někoho hledal. Čekal na svůj osud. Na to setkání...

Naznačuji tím, že všechny ženy, které si doposud měl, byly spíš výukové vztahy. Velmi jsi přes tyto zkušenosti vyzrál, abys pochopil, co (koho) vlastně hledáš. Nedokážu říct, kdy se to stane. Ale ve tvém poli je cítit to osudové setkání. Až tu SPRÁVNOU ženu potkáš, možná nebude taková, jakou si jí teď představuješ, nebo jak si jí představuje tvé okolí. Pro tebe bude ale dokonalá. Osudová.

Odpověď: No to je naprosto přesný!!:-D Jsem zvědavý, kdo to teda bude a dík moc. Úplně jsem tušil, že mi tohle napíšeš.