The Great Reset - Velké Oko se otevírá!

10.12.2020

Obsah článku je mým osobním pohledem na současnou situaci a pevně věřím, že i mnohých z vás, kteří v hojném počtu navštěvujete můj web...

----------------------------------------------------------------------

Vážení přátelé.

Dlouhou dobu (již několik týdnů) nezveřejňuji osobní příběhy klientů, kteří si píší o analýzu pomocí automatické kresby a nesmírně se omlouvám za zdržení. Nemohu však jinak. Big Brother (Velké Oko) totiž zahájil svou invazi a pod jeho vedením započala globální fašistická agenda svou celosvětovou aktivitu. Cílem (jak většina z nás ví) je, nastolit ve společnosti tzv. New World Order. Nový světový řád...

Ti z vás, kteří nesedíte s rukama v klíně a tímto tématem se zabýváte (někdo déle, někdo krátce), jistě víte, že se právě teď odstartovala válka o naše duše a životy - a to doslova! Vládní představitelé naší ČR, jakožto i vládní představitelé mnoha dalších zemí, usilují o rezignaci a odevzdání suverenity jednotlivých států - přeneseno - O ZLOMENÍ DUCHA KAŽDÉHO Z NÁS a podřízení se JEDNOTNÉ CELOSVĚTOVÉ FAŠISTICKÉ DIKTATUŘE, jejímž důsledkem by měl být celosvětový koncentrační tábor. Jednotlivé státy se mají stát otroky jedné centrální, celosvětové vlády. Tento plán je připravován dlouhou, velmi dlouhou dobu dopředu, a nyní se plíživě přenáší do životů jednotlivců - nás všech... Začíná velký Reset, největší hrozba pro lidstvo (pro lidskost) a jeho budoucnost. Zakrývejte si oči a uši dle libosti, nechtějte vědět, co se odehrává za vašimi zády, je to vaše právo. Ale věřte: nevydrží vám už to dlouho...!

Služebníci Velkého Oka jsou velmi trpěliví a organizovaní. Ve všech zemích světa mají své "zaměstnance" (a to ne zdaleka jen v politických stranách). Tito zaměstnanci dlouhodobě prosazují a usilují o "připravení planety" na Velký reset - tedy na restrukturalizaci celosvětového zřízení a postupného vyhlazení lidské populace. K tomuto cíli asistuje mnoho uměle spouštěných procesů: Neustálé vyvolávání válek, rasová diskriminace, polootrávené potraviny, uměle vyvolávané ekologické katastrofy, chemické koktejly v léčivech, vymývání našich mozků pomocí mediálních masáže, rozvracení identity jednotlivých kultur a samozřejmě - svalování viny za vše na lidstvo jako takové. Používání veškerých mechanizmů, které mají za úkol vytvářet v lidech pocit méněcennosti, sebeopovržení, viny za něco, co jsem nespáchal, slabosti a především bezmoci, která se (zdánlivě) zdá lidem vlastní tak, jak starobylý je náš rod po mnoho pokolení... Je to však podvod!...Nebo lépe řečeno.... Je to pečlivě konstruovaná záminka pro obhájení postupů, které nyní mají vést k vytvoření umělého technokratického světa nehumanoidního charakteru, který získal svůj nový štít, sloužící pro prosazení celosvětového koncentračního tábora. Ten štít se jmenuje Covid 19. Nástroj pro přeměnu lidské společnosti, pro její konečnou degeneraci a zničení všeho, CO V NÁS ZŮSTALO LIDSKÉ!

Cíl je jasný - GLOBÁLNÍ CENTRALIZACE MOCI, plně technologicky řízená, 24hodinová kontrola každého jednotlivce a samozřejmě postupná regulace (vyhlazování) obyvatelstva pomocí chudoby, zrušení lidských práv a pochopitelně VAKCÍN, jejichž zavedení je obhajováno široce propagovanou (údajnou) epidemií Covid 19 a jeho budoucími mutacemi.

Pokud s vakcinací, šikanou a moderním otrokářstvím však nemáte sebemenší problém, jste nejspíš dobrý adept a úspěšně zpracovaný monočlánek, co skvěle zapadne do systému Nového světové zřízení...


Vítejte ve Fašistickém Ráji!

Připravte se na Nový svět - nová pravidla vašeho života: Veškeré vaše aktivity, povolání, zájmové činnosti, finanční transakce, zdravotní stav, oblast výživy i vzdělání, budou zaznamenány ve vaší virtuální online kartotéce, nepřetržitě kontrolované a hodnocené přes centrální registr. Na základě vaší poslušnosti a oddanosti Velkému Bratrovi a jeho režimu, získáváte (nebo ztrácíte) společenský status, jenž vám bude dávkován a pochopitelně bodován dle toho, jak poslušným jste občanem...

Poslušný znamená: zpočátku izolovaný, s rouškou a rozestupy, dále testovaný (neprůkazným testem), zhruba začátkem roku 2021 očkovaný ( neznámou, podezřelou a rizikovou látkou) a samozřejmě později čipovaný, jelikož vakcinační pas, díky němuž budou očkovaní lidé v seznamu VIP obyvatel s benefity (možností volného pohybu), se začne s největší pravděpodobností velmi rychle falšovat. Podkožní čipy zaručí jednoznačnou identifikaci, prokazující způsobilost a řádné dodržování opatření v zájmu Fašistiské propagandy NWO - Nového světového pořádku.

Máme tady ale i další bonusy, náležící k výhodám NWO. Na základě těchto postupů se dostanete v novém systému do nadpozemských výšin vyšší-nižší třídy vašeho statusu:

Pokud hodláte udávat své sousedy a jejich děti za nenošení roušek, porušování rozestupů, odmítání vakcinace a podobně, a dále budete asistovat k nahlašování dalších nepřijatelných přestupků svých spoluobčanů (jejichž duše se stále ještě nezlomily), Velký Bratr si vás bezpochyby oblíbí! Nechcete přece kazit dokonalou harmonii v Novém Fašistickém Ráji. Za udávání svých přátel, kolegů, sousedů a dokonce jejich příbuzných, získáváte body navíc... Budete v letadle pravděpodobně cestovat první třídou a v hotelu vám dají možná froté ručníky navíc - no neberte to! Žádný strach! V režimu NWO se nebudete muset bát nálepky "udavač". V NWO jste jmenováni standardním asistentem pro kontrolu pořádku, nebo jinou, podobně zvrhlou definicí, která efektivně maskuje odpornost vašeho jednání.

Pokud z vlastní vůle dodržíte všechna (a stále narůstající) kritéria NWO, nezbude, než gratulovat: Stali jste se vítaným a společensky způsobilým klonem, který může užívat všech výhod, jako plnohodnotný a výkonný článek tohoto režimu! Vítejte ve světě, kde se z lidského druhu stává kvalitní a výživný biomateriál, tedy něco podobného, jako maso do konzerv pro vaše zvířecí mazlíčky!

..."Jsme potěšeni, že jste si vybrali právě program NWO... Uvolněte se, odklopte hlavu prosím, a odevzdejte svůj lidský mozek do naší péče... Tento standardní postup je ve vašem vlastním zájmu, proto spolupracujte! Zaručujeme vám, že se budete cítit stále lépe a lépe. Všechny typicky lidské pocity, svědomí a osobní integrita jsou nepřátelé, které vám NWO pomáhá trvale vymýtit z vadného lidského genomu, kterým bohužel stále ještě disponujete. Pracujme společně na cestě k odbourání vaší méněcenné lidské individuality... Děkujeme, že jste si zvolili náš program... náš program... náš program... náš program....

-----------------------------------------------------------------------

Je vám z toho taky špatně? Výborně!

Prosím vás všechny, kteří navštěvujete mé stránky: Jste oduševnělí lidé, kteří se zaobírají spiritualitou a vyšším smyslem věcí. Ušli jste dlouho cestu a překonali mnoho překážek a osudových nástrah. Já sdílím tisíce osudů spolu s vámi. Intenzivně a poctivě se snažíte o zušlechtění své duše! Informujte sebe a své blízké prosím o reálné situaci, které lidstvo nyní čelí! Na internetu je ohromné množství informací, pokud vynecháme zaprodaná hlavní media...

Naše vláda (a vlády dalších zemí) zavádějí úpravy zákonů tak, aby v novém roce zůstala naše už tak omezená svoboda, pouhou vzpomínkou. Jsou zde dokonce pilotní pokusy o odebrání dětí soudem, za účelem vakcinace. Za ČR mohu zmínit tuto aktuální kauzu:

Dále jsou zde zaprodané celebrity:

---------------------------------------------------------------------......A o našich poslancích a premiérovi snad ani nemusím hovořit...

---------------------------------------------------------------------

Hlavní media dávají prostor takovým zvrhlým loutkám, jako je Jaroslav Flegr 

Pardon - tento obrázek by byl nejspíše výstižnější:

A skuteční odborníci, kteří si dovolují zpochybňovat fašistickou propagandu jsou otevřeně uráženi a umlčováni.

 Jako příklad uvádím: 

Molekulární genetik - Soňa Peková

Kardiolog Jan Pirk


 Senátor a lékař Jan Žaloudík

Lékař Václav Jordán

Lékař Jan Hnízdil

... a mnoho, mnoho dalších odvážných osobností u nás a ve světě!

Dále jsou tu aktivisté, kteří neúnavně bojují za práva občanů:

Jana Peterková

Jiří Černohorský

Lenka Tarabová - Občanská neposlušnost

....A mnoho dalších odvážných lidí, jejichž účty na sociálních sítích jsou pravidelně blokovány a omezovány, aby se co nejméně lidí dovídalo, co se v našem státě děje!

Nezávislá media a servery jsou veřejně označovány za DEZIMFORMAČNÍ jen proto, že jejich názory zpochybňují a odhalují pro-covidovou politiku a žádají důkazy a odůvodnění pro ničivá vládní opatření!

Začíná válka lidí se systémem - Systémem Velkého Oka, a žádný kompromis už nebude možný. Boj dobra se zlem se profiluje stále jasněji a žádá po nás, abychom jasně vyjádřili svůj postoj. Svoboda - nebo koncentrační tábor? Volba je na vás...na nás! 

Děkuji za váš čas...