Talent a životní poslání

06.09.2020

Dotaz:

Nějakou zvláštní náhodou jsem narazila na vaše stránky s automatickou kresbou a velice mě to zaujalo :) přečetla si první příběh a hned mě to nadchlo! Strašně se mi zalíbilo, jak to umíte podat, bez obalu, napřímo, jasně vyzdvihnout podstatu, takový nakopnutí. A zároveň s takovým jakoby pochopením, bez odsudků .... až jsem si říkala: wau :)

Momentálně totiž dost tápu ve svém životě ohledně práce. Teoreticky bych měla být velmi spokojený člověk, mám krásný vztah, zdravé děti, kde bydlet, co jíst, v podstatě si není na co stěžovat, jen ta práce ... v tom se plácám už delší dobu. Tak to zkusím nějak popsat, vysvětlit :) Je to cca 12 let zpátky, kdy jsem začala podnikat, nějak to vzniklo samo, když byly děti malé a nemohla jsem najít vhodnou práci. Měla jsem internetový obchod, který jsem ale po asi dvouletém trápení se v něm, letos v červenci ukončila. Práce, která mě dříve celkem bavila, mě již spíš vysávala, opravdu jsem se v ní víc natrápila než abych z ní měla radost, nějak jsem věděla, že tahle činnost mě již nenaplňuje, ale zároveň jsem nevěděla, co bych dělala jiného, tak jsem se držela své "jistoty" zuby nehty, ale šlo to s ní dost z kopce, přestalo se mi dařit a bylo to čím dál tím horší. Ukončením se mi ulevilo, přestože absolutně nevím, co bude dál.

Momentálně jsem bez práce a hledám se. Vlastně jsem ještě lektorkou jógy, ale to jako práci neberu, ani ten příjem z toho by tomu neodpovídal, ale baví mě to :) Procházím si na netu různé příspěvky o seberozvoji, pracuji i na své sebelásce, zajímá mě asi milion věcí :D Vlastně nevím, jak přesně formulovat otázku :) Ale moc by mě zajímalo, jak asi vypadá moje aura a jestli je možné z automatické kresby vyčíst, k čemu já jsem vlastně dobrá :) Co mě brzdí? Jsou tam vidět nějaké schopnosti, talenty, dary? Dá se vyčíst, na čem bych měla zapracovat? Pořád hledám nějaký směr, kde bych se mohla uplatnit, něco co by mě naplňovalo, ale zároveň i přinášelo dostatek financí pro život, ne jen přežívání :)

Přitahuje mě šamanismus, všechno o duších, všechno o léčení, o energiích, indiáni :D Nemám ale žádné speciální léčitelské dary. Mám kurz regresní terapeutky, umím sama na sobě používat i jiné techniky a metody na uvolnění bloků nebo emocí, jen ne vždy sama na sobě najdu podstatu problému, na druhých jsem si netroufla. Už delší dobu přemýšlím o kraniosakrálních terapiích a ještě mám na seznamu kurz terapeut psycho-energetické transformace, kurz krystaloterapie, kurz aromaterapie ...

Chtěla jsem si otevřít svoje jogové studio (přišlo mi takové vnuknutí), s tím, že bude spojené s takovou terapeutickou poradnou, ale nedaří se mi k tomu najít vhodný prostor. Ač jsem touhle myšlenkou na jednu stranu nadšená, zároveň mám velký strach, že to neutáhnu, že nebudu mít klienty, z čeho pak budeme žít ...

A taky přemýšlím mít k tomu všemu ještě malý eshůpek, kde budou jen přírodní produkty - kosmetika, krystaly, svíčky ... prostě to, co mám já sama ráda :) V mém okolí jsou všichni takoví spíš ateisti, takže si občas připadám taková opuštěná :) A momentálně si ještě i připadám jak ve slepé uličce, ale nedokážu se rozhoupat k nějakému kroku, nevím kam ... když to tak vidím, vnímám, že mě brzdí strach pramenící z mého pocitu nedostatečnosti :) Když mám hodně velkou depku, přemýšlím, že se přihlásím na prodavačku do Lidlu. Moje kamarádka mi to rozmlouvá, že tam je mě škoda se všema těma vědomostma (a to neví zdaleka všechno, kdybych jí vyprávěla o duších, tak si bude myslet, že mi hrabe :D ). A já vím, že tam bych byla nešťastná.

Zajímám se o psychologii, momentálně nastupuju do druhého ročníku zájmového studia Poradenství v psychologii. Zajímá mě zdravý životní styl - momentálně dokončuji kurz výživového specialisty.

Poslední dobou se budím ráno s velkým strachem, co bude dál :( Nevím, jestli je můj "problém" vhodný pro automatickou kresbu, pokud ano, budu moc ráda za vaši práci, pokud ne, omlouvám se a děkuji za váš čas :)


Rozbor:

Níže je aktuální obrázek vaší aury, ve vztahu k tématu povolání a životního směru:

Takže: Na prvním (červeném) poli, se ukazuje dlouhá linka, mířící zprava do středu vaší aury. To symbolizuje rozcestí, na kterém momentálně stojíte. Znamená to, že jste došla do bodu určitého životního mezníku a už se nemůžete vracet zpět. Velmi dobře cítíte, že potřebujete pokrok - na pracovním poli. Momentálně jste už v náležité kondici, abyste byla schopna předávat své poznatky a zkušenosti druhým. Vaše aura je totiž nádherně naplněna energií, vyvážená a ucelená! Jediným problémem je energetický osten, zaseknutý v solární pleteni. Dalo by se říct, že se jedná o vnitřní blok, díky kterému podceňujete své schopnosti - ale především životní možnosti, se vašimi talenty přímo realizovat a uplatnit je. Tento blok není vrozený. Je to spíš důsledek životních krizí, ve kterých jste poztrácela jasný obraz o sobě. Tato situace ale musela nastat. Domnívám se, že mezi 33-34 rokem vašeho života u vás započala změna - vnitřní přerod (zřejmě důsledkem osobních problémů a krizí), které vás postupně "dokopaly" až tam, kde jste dnes. Tedy vaše duše se postupně dostávala ke slovu a v tuto chvíli už jí nemůžete "neposlechnout":-)

Provázky v pleteni vaší aury jsou zamotané uvnitř pole, což naznačuje, že jste se tedy pustila do mnoha věcí najednou, oblasti jsou opravdu různorodé a tak trochu jste se v tom ztratila, protože máte pocit, že umíte nyní od všeho něco, ale v ničem nejste dostatečně pevná a sebejistá. Vůbec ale nezoufejte! Všechny oblasti, o které se zajímáte a ve kterých se vzděláváte, mají své místo (jako průprava) ve směru, kterým se máte ubírat... vysvětlím níže.

Jste duše, která se pohybuje na rozhraní "světského životního stylu" a spirituality. Znamená to, že mnoho lidí i přátel kolem vás, jsou zatím "nepolíbení" osobním rozvojem a duševním růstem. Rozumím, že se cítíte osamělá, jste tak trochu "sám voják v poli":-). Ale zároveň jste jakýmsi spojovacím článkem pro všechny, kteří do těchto témat zatím trošku nakukují, ale je třeba na ně jít opatrně. Myslím tím, žádný "ezo extrém", ale zdravý, vyvážený růst.

Když jsem si zakreslila procentuální hodnocení, došla jsem k závěru, že psychologie, duchovno a všechny přidružené obory jsou pro vás důležité, ale stále jen dílčím stavebním kamenem. Protože maximální perspektiva je u vás jednoznačně V POHYBOVÝCH AKTIVITÁCH A VE VÝŽIVĚ. Nevyhnutelně jste se potřebovala dovzdělat i v psychologii, aby se vaše práce, poradenství a cvičení neomezovaly pouze na mechanickou stránku věci, ale dokázala jste pracovat jak s tělesnou, tak i duševní stránkou člověka - oboje najednou. Vaše inteligence vám dává vynikající postřeh a zdravý úsudek a když budete trénovat, také velmi dobrý odhad na konkrétního člověka - jeho vnitřní založení a pravděpodobné potíže.

Takže bych vám doporučovala - nevzdávejte se svého snu, protože v něm je vaše budoucnost a ideální zaměření: Jóga, sportovní aktivity, výživa a poradenství s tím spojené. To je vaše extra silná stránka. Když si budete chtít otevřít obchůdek jako doplněk, není problém... ale gró je ve sportu a výživě. Pro začátek můžete postupovat postupně - najít si třeba práci na pár hodin týdně a u toho si rozvíjet tento směr. Nevrhejte se do velkého rizika, dokud neustabilníte svou sebejistotu, ale pokračujte URČITĚ V TOMTO SMĚRU! Jste naprosto perfektní pro práci s lidmi a možná byste mohla hledat i uplatnění v rámci nějakého již existujícího centra, či institutu, co se těmito tématy zaobírá. To závisí zcela na vás...

Každopádně jste nasměrovaná DOBŘE! Chce to jen vytvořit vhodné podmínky a spolupráce v tomto oboru a pak se do toho plně vložit, PROTOŽE JE TO VAŠE PARKETA A MÁTE JÍT TÍMTO SMĚREM, MÁTE NA TO! Musíte si jen začít věřit, že to dokážete a nebraňte se i možnostem spolupráce. Izolace vám příliš nesvědčí. A pokladní v Lidlu? Leda jako brigádu:-)... ale při vašem stupni energie a duchaplnosti, raději opravdu vyškrtnout:-D!!

Odpověď: Veroniko, to je neskutečné! Ještě to budu nějakou chvíli vstřebávat, obrečela jsem to celá dojatá a ještě teď se klepu ani nevím proč. Vnímám, že kousek po kousku nacházím .... sebe! A já se pořád tak moc snažím být lepší a lepší a ve všem, abych už konečně byla dost a vůbec mi nedochází, že já už vlastně jsem, pořád si tak nepřipadám :) Úplně mě zaplavila velikánská vlna štěstí a vděčnosti a taky dojetí :)

A k té krizi v 33-34 roku, prošla jsem snad i peklem se svým ex.... a zpětně vnímám, že mi to hodně otevřelo oči :) Mám tam tím směrem ještě nějaké nedořešené strachy :/ To se asi na vás ještě obrátím, jestli nevadí :) Moc děkuji! Ještě si to budu pročítat a vstřebávat a začínám se těšit na budoucnost :)