Syn se mi vzdaluje...

22.10.2020

Dotaz:

Dobrý den Veroniko můžu vás poprosit o kresbu mě a mého syna...... Já jsem......narozena..., syn......., narozený........ Je to dobrý člověk, pracovitý ale chová se ke mě nehezky. Jako bych pro něj skoro neexistovala. Nelíbí se mu na mě hodně věcí ale i já bych k němu mohla mít spoustu výhrad i přesto raději mlčím. Syn je svérázný a rád si dělá věci posvém. Já se spíš všeho bojím a držím se zpátky. Připadá mi že se nám rozpadá vztah. Nedalo by se zjistit jestli se třeba naše vztahy zlepší?


Rozbor:

Dobrý den, dostala jsem od vás velmi málo informací, přesto se pokusím odpovědět:

Na vašem obrázku vás syn (vlevo) "obaluje" mentální i citovou energií" a tím vytváří jakousi ochrannou vrstvu kolem vaší vlastní aury! Toto nedělá člověk, který by svou matku odmítal... Nemohu ci pomoci, ale syn vás má rád... zřejmě ale nesouhlasí s něčím, co děláte, nebo jak se chováte. Vaše pole je totiž naprosto rozhozené, a především jeho psychická a mentální složka je v nezdravé pozici. Energetické proudy z vaší aury se chytají synových energií, jako by se o ně chtěly opřít, stabilizovat se skrze synovu sílu. On na tento popud reaguje "uhýbáním energie". Neodmítá vás, pouze svým postojem vyjadřuje, že se mu nelíbí váš přístup.

Podle kresby jste žena, která neví, jak sama se sebou a svým životem naložit. Snadno podléháte malomyslnosti a chybí vám vnitřní pevnost. Upínáte se k synovi ve víře, že dá všechno do pořádku a posílí vás. Musíte však pochopit, že i on je jen člověk. A nemůže na svých bedrech nést tíhu větší, než je schopný ustát. Není to rozhodně zlý člověk. Má však mnoho svých vlastních starostí a od vás očekává, že se o sebe postaráte sama. Vzhledem k vašemu nízkému věku je to přirozené a žádoucí. Měla byste se vzchopit a nestávat se tak závislou a odevzdanou lidem kolem sebe! Nečekejte, že vaší blízcí vás budou bezedně dopovat energií. I oni mají svá trápení a situace, se kterými se musí vyrovnávat... Syn se na vás někdy zlobí, ale tato energie pouze ochraňuje jeho emoční pole. Tudíž předpokládám, že se snaží pouze obhájit svůj osobní prostor.

Pokuste se sama tento vztah uvést do rovnováhy. Najděte si nějaké koníčky a naplnění, setkání s přáteli, nebo cokoliv jiného, která vám začnou doplňovat energii. Neupínejte se na syna tolik! Váš vztah se může velmi dobře upravit, ale nejdříve je nutné, abyste mu přestala dávat za vinu svou životní situaci a svépomocí se trochu nastartovala do života. Nepochybuji o tom, že syn to velmi ocení a opět se vám otevře!

Odpověď: To já bych ráda ale mám kolem málo blízkých přátel tak mi zbývá jen rodina.