Stále vídám přítele ve snech

29.09.2020

Dotaz:

Dobrý den, měla bych na vaši kresbu dotaz možná trochu bezvýznamný, nevím to úplně jistě :-) Pořád se mi dokola zdává o bývalém příteli, byla to krásná láska ale už je to opravdu dávno. Nemyslím na něj a on už má dávno svojí rodinu, ale v těch snech se ke mě blíží a je nadosah a pak se stane něco, že se rozdělíme a já jsem zklamaná. Teď žádný vztah nemám ale ani by mě nenapadlo znovu přemýšlet o něm. Není možné, že by mezi námi bylo ještě po těch letech něco nedokončeného? V některý příběhách píšete, že se to může stát když tam zůstane bolest nebo zablokovaná psychika...


Rozbor:

Přeju pěkný den a rozhodně nepovažuji váš dotaz za banální. Především naše sny nás mnohdy upozorňují na témata, o kterých v denním vědomí možná ani nepřemýšlíme, ale pro naši duši mohou být důležité. Pro jistotu jsem si zakreslila váš současný obrázek:

Na obou aurách je vidět, že s bývalým přítelem máte všechno dořešeno. Nezůstaly zde žádné nezhojené rány, ani jiné znaky, které by poukazovaly na nedořešené pouto mezi vámi.

Na auře přítele (vpravo), zůstala citová květinka upoutaná v oblasti srdce - v minulosti. On si pamatuje vaši lásku v krásném slova smyslu. Dokonce vnímám, že to, jak přijímal vaše city k němu, nějakým způsobem otevřelo a posílilo jeho vlastní srdce pro budoucí partnerství, která navázal. U vás (vlevo) je ta samá květinka v oblasti druhého energetického pole. Vaše vzpomínky se vážou na vědomí vlastní ženskosti a krásy. Přítel ve vás uměl (a měl!) posílit sebevědomí právě v této oblasti. Na vaší auře je však znát úbytek energie. Váš život je nyní zúžený jen na určité okruhy zájmů a aktivit. Pro lásku asi nebyl dlouho čas a vaše duše tím začíná trpět, a možná si to nepřiznáváte. Sny, které jsou vzpomínkou na přítele vás upozorňují, že vám schází něco velmi důležitého. Je to chybějící citové naplnění v páru. Je nejvyšší čas, udělat si ve svém životě a srdci větší prostor - i pro "toho druhého" a otevřít dveře novému krásnému vztahu:-)

Odpověď: Dobrý den, nádherný! děkuji! už jsem sama dost dlouho a spíš jsem žila prací, jsem často hodně unavená:-) než jsme se zamilovali tak přítel prožil nevěru s bývalou partnerkou a myslím že mu náš vztah znova dodal sebevědomí, aby mohl zase někomu věřit. Moc jste mě potěšila, asi jsem měla pocit že už na mě nikdo nečeká