Stále toužím po bývalém příteli

24.07.2020

Dotaz:

Ahoj Veru. Tvoje stránky jsou super. Hltám každý článek:-) Prosím Tě! Řesím vztah s bývalým přítelem. Už jsme se dávno rozešli, ale když ho potkám a bavím se s ním, tak to bude znít blbě, ale furt mě k němu něco táhne. Om má ale už jiný vztah a já taky. Je to pitomá situace, nechci být nefér. ale vkrádá se mi do hlavy, jestli bysme přeci jen nemohli být zase spolu. Přitom jsem se s ním rozešla já, protože ten vztah mě už nebavil a přítel se nechoval podle mých představ, jak by se partner chovat měl. Ale zase měl jiné klady - no ty právě vidím až teď s odstupem:-) Podívej se na nás prosím. Ať mám jasno. Užírám se tím a možná zbytečně, kdo ví. Ty bys to mohla vědět:-D Ráda se s tebou vyrovnám a díkymoc!


Rozbor:

Ahoj, díky za dotaz a za pochvalu, udělala jsi mi radost, jsem moc ráda, že se články líbí!

Teď ale pojďme k tvému dotazu. Ta situace je trochu zapeklitá. Ale myslím, že ti kresba dá odpověď, kterou potřebuješ, abys měla opravdu jasno.

Na tvé auře (vlevo) můžeme vidět, jak se vůči ex-příteli vztahuješ svými provázky. Především tedy provázkem druhého pole. Opravdu po něm toužíš. Lákají tě ale především intimní představy s tímto mužem! S láskou to už nic společného nemá. Všimněme si, že ex-partner, lépe řečeno jeho aura, se celá stáčí jiným směrem - do budoucnosti. Musím konstatovat, že dle kresby už o váš vztah zájem nemá. Po žádné stránce. Jeho nový vztah - nová partnerka, je pro něj ta správná cesta, která ho plně zaměstnává.

To, že ke svému bývalému příteli stále takhle lneš, má ale ještě hlubší význam, než jen smyslnou touhu. Máš ve svém srdci zaražený symbolický "trn". To mi říká, že tě přítel v minulosti velice zranil a ta rána se nemůže zahojit, protože "trn" jí tam překáží. Je to jako tříska v prstu, zaražená velmi hluboko. Rána pak mokvá a vyvolává nepříjemné pocity - v tomto případě nostalgickou touhu. Tvé touhy k ex-příteli jsou tedy navenek přitažlivou vzpomínkou na společné chvilky, VE TVÉM PODVĚDOMÍ je to ale nutkání VYTRHNOUT TEN ZRAŇUJÍCÍ TRN - to ublížení. Podvědomí někdy překládá naše skutečné pocity způsobem, kterému nedokážeme plně porozumět, a tak je to i ve tvém případě. Máš pocit, že když se znovu dáte dohromady, váš vztah ti nějak pomůže dokončit tu kauzu mezi vámi. Vyjme ten trn z tvého srdce... ale to je mylná domněnka.

Když se dívám na aury vás obou, oblast hlavy je "povytažená" do stejné délky - u tebe i u něho. Jste velmi blízké duše, které spolu osudově prožily mnoho životů a také mnoho těžkostí. Tobě instinktivně schází ta blízkost duší. Máš v podvědomí stále živé vzpomínky i z předešlých inkarnací, jenom jim nerozumíš. Teď je ale na čase JÍT DÁL - neohlížet se už nazpátek! Vaše cesta už nemá být společná. Svou lekci v současném životě jste už uhráli a čekají na vás nové výzvy - na každého však sólo.

Proto ti radím: Nesnaž se tento vztah obnovit. Uzavři tu kapitolu a hlavně: VYJMI VIRTUÁLNĚ TEN TRN ZE SVÉHO SRDCE! To je nejdůležitější. Přiznej si, že tě přítel ranil a odpusť mu v duchu. Pak ho propusť ze svého života pryč - nadobro. Někomu pomáhá, když napíše rituálně dopis, kde vypíše všechnu bolest a emoce vůči dotyčnému. Pak ten dopis spálí, zakope, rozpustí ve vodě atd... Záleží na každém, co mu vyhovuje nejvíc. Tohle jsou jen takové příkladné asistenční "pomůcky". Ale to klíčové vězí v našem Duchu. Ten musí svou rozhodností definitivně přetnout to pouto a zahojit žal minulosti. Síla tvého Ducha může jako jediná vyjmout ten osten. Zvol si jakýkoliv způsob se ti líbí, ale udělej to. Velice se ti uleví - pocítíš velké osvobození:-). Hodně štěstí!

Odpověď: Veru já jsem se fakt vůbec nevyznala v té svých citech, ale to co jsi napsala mi otevřelo oči dokořán. Koukám tady s otevřenou pusou! DÍKY!DÍKY DÍKY! a je fakt, že s současným přítelem nemám to duševní pouto, jak s bývalým a chybí mi to. Teď mi to všechno zapadá do sebe. To zranění se stalo, ale už je to hodně dlouho -s tím trnem to určitě udělám, snad se mi to podaří:-)***