Soužití s ex-přítelem

21.07.2020

Dotaz:

Dobrý den, Veroniko.

Chtěla bych vás požádat, jestli se můžete podívat na mojí aktuální situaci. Bydlím u svého bývalého přítele, se kterým jsme se před časem rozešli - ale v dobrém, a máme spolu vcelku slušný kamarádský vztah. Nezvládala jsem splácet byt, moje situace je velmi složitá. Stále ještě jsem ve finanční tísni. Nicméně byla jsem ráda, že mi nabídnul svůj byt. Problém je v tom, že pro mě je to soužití těžko snesitelné. Jemu to nechci vyčítat. Ale já se s ním cítím jako ve vězení. Říkám si, jestli je to pozůstatek nějakého nedořešení našeho vztahu, nebo to má jiný důvod? Chci mít čistý štít před ním i před sebou. Máme ještě nějaké karmické nevypořádání, nebo něco jiného? Nerozumím tomu. Přitom expřítel se ke mě chová slušně a hezky. Děkuji za váš náhled, vyrovnání pošlu obratem. S přáním všeho dobrého.....


Rozbor:

Krásný den! Nepíšete, zda jste předtím spolu bydleli, nebo se jen scházeli. Ani nemám informaci, jak dlouho váš vztah trval a z jakých důvodů jste se rozešli. Na vašem obrázku se však potvrzuje, že váš vztah není ještě zcela uzavřený. Nejedná se ale o nic dramatického. Naopak! Vysvětlení je poměrně prosté:-)

Vaše aura (vlevo) vykazuje slabé podráždění solární pleteně. Vaše energie se podvědomě jakoby brání před energií vašeho ex-partnera. Odstrkuje ho od sebe a svými proudy říká: "Drž se ode mě dál!". Jeho pleteň (vpravo) - i další vrstvy jeho pole napovídají, že partner je "roztahovačný typ":-). Není to zlý člověk a umí být určitě i velmi štědrý, ale je zvyklý žít hodně sám pro sebe. Myslí především na své pohodlí. Je to jeho styl. Také je zřetelné, že kdybyste byla svolná, partner by měl podle mého názoru zájem ten vztah obnovit (oranžová nitka). Vaše srdce jsou propojena. Z jeho strany ale mnohem víc, než z vaší. Vy už byste ten vztah znovu nechtěla. Přítel vás má však stále rád. Ačkoliv slovo "miluje" bych asi nepoužila.

Zato vaše energie vůči ex-příteli jsou v mnohem horší kondici. Pole je velmi slabé, unavené... jakoby rezignované a posmutnělé. Obzvláště zřetelně to ukazuje oblast druhé vrstvy, která "vylévá" energii opačným směrem. Ten výlev energie vizuálně připomíná uvadlou květinu bez vody. To je dobré přirovnání, protože vystihuje vaše pocity vůči ex-příteli. Naznačuje, že jste v tomto vztahu postrádala něco velmi důležitého. Zklamal vás v intimní sféře - a to hodně. Vzal vám sebedůvěru v oblasti ženství a pocitu vlastní ceny. Ten smutek ve vás STÁLE JEŠTĚ JE. NENÍ TO DOSUD ZAHOJENÉ. Snažila jste se to překonat, ale tím, že jste se k příteli přestěhovala do společného bytu, se všechny tyhle zraňující emoce ve vás začaly znovu jitřit. V tom tkví celá záhada:-)

Takže vám mohu poskytnout jen malou skromnou radu: Až to bude jen trochu možné, najděte si nový domov. Až se vaše emoce v novém prostředí zahojí, vrátí se vám znovu síla a sebevědomí, které nyní uvadá oživováním bolestných vzpomínek. Prozatím bych vám doporučila, abyste alespoň své myšlenky stáčela novým směrem - do budoucnosti, kde v dálce čeká nový muž, se kterým (jak věřím) vaše ženskost znovu získá sílu a opět se rozzáří neopakovatelný šarm vaší osobnosti.

Odpověď: Dobrý den, paní Zikanová. Nesmírně Vám děkuji za Váš pohled v kresbě. Je to přesně to, co jsem cítila, ale nedokázala pojmenovat. Tak teď to vím. Je to pravda, přesně. Až se trochu stydím, že nedokážu vnímat jednoduchou pravdu a hledám v tom něco víc, co tam ani není. Objasnila jste mi celou situaci. A budu vyhlížet toho nového muže:-))) Krásný den!