Sourozenecký vztah

28.01.2022

Dotaz:

Dobrý den, Veru ráda bych si nechala u vás nakreslit vztah mě a bratra. Vždycky se ke mě choval docela odměřeně, ale poslední dobou mi připadá, že jsme se docela sblížili a jsem za to moc ráda. Dříve jsem se cítila dost divně a taky trapně, když jsem šla k němu na "povinnou rodinnou návštěvu", ale teď i když je to zřídka co se vidíme, mám pocit že mezi námi se něco pročistilo nebo projasnilo, nevím jak to správně říct. Tak bych chtěla poprosit, že čeho pramení takhle změna, jestli to kresba může ukázat, když jsme si byli tolik vzdálení a najednou jsme skoro jako kamarádi, dřív mě náš vztah dost trápil a pak jsem to nechala být, možná tím se ledy hnuly, nevím:-) Pěkně děkuji za váš čas

Rozbor:

Přeju pěkné odpoledne. V příloze zasílám vaše vztahové propojení a povídání k němu: Takže Vy sama už jste se pokoušela tento vztah narovnávat i v minulosti. Z vaší solární pleteně vykukuje malá žlutá nitka, která se pokoušela spojit s pletení vašeho bratra. To ukazuje, že jste už v minulosti měla sklony nějak opravit tu propast mezi vámi, ale nedařilo se vám to. Nitka se stáhla zpět do vaší aury - nedostala se totiž přes dominantní hranici, která je zřetelná na poli vašeho bratra. Tomuhle muži je velmi nepříjemné, připouštět si někoho příliš blízko k tělu. Vyvolává to v něm pocit zranitelnosti. Proto má typický postoj ve stylu "držte se odemě dál". Zde mezi vámi nedošlo vyloženě k nápravě vztahu, ale s vaším bratrem se stalo něco, díky čemu si vás začal vážit a respektovat vás. Z vašeho srdce proudí vztahová nitka přímo k němu a ze strany vašeho bratra se na srdci ukazuje jemná spirálka, která se dotýká horní části vaší aury. To je přeneseně něco jako poplácání po rameni, jako výraz určité úcty vůči vám. Je to velmi jemná a opatrná interakce, váš bratr chválou spíš šetří, ale tyto sympatie vám dává najevo svou vstřícností. Na obou stranách se tvoří oranžové kytičky energií, které naznačují, že vaše setkání vyvolává v obou pocity radosti a určitého povzbuzení. Když to shrnu, váš bratr dozrál do bodu, kdy se na vás zkrátka začal dívat novýma očima. Více nyní vnímá vaše přednosti a klady. Někdy se taková situace vykrystalizuje časem, jak osobnost člověka vyzrává a získává novou pespektivu. Jen bych doplnila, že není třeba váš vztah už jakkoliv povzbuzovat, nebo se ho snažit více stmelovat. Váš bratr je velmi citlivý na osobní prostor, a je lepší, nechat mu volné pole působnosti, aby si určoval míru intenzity kontraktu sám, ale to už určitě sama víte nejlépe:-)

Reakce:

Dobrý den, přesně tak to cítím i já. Moc vám děkuji za vykreslení situace, jen mě to ujistilo, že náš vztah jde k lepšímu a moc jste mě potěšila s tou úctou ke mě. Je to v naší komunikaci znát, bratr mě bere mnohem víc vážně než dřív. Znovu děkuji a posílám příspěvek.