Sny versus realita...

31.08.2020

Dotaz:

Dobrý večer, paní Zikanová,

chtěla jsem poprosit o Vaší automatickou kresbu k mým vztahovým problémům a kdyby Vás napadly nějaké informace, jak na sobě pracovat, abych našla partnera, který by se kemně hodil, nebo jestli se mam pokusit s níže popisovanou situací nějak pracovat, byla bych moc vděčná, Připadá mi, že když se hodně zamiluji, opravdu ze srdce, tak toho dotyčného k sobě nepustím. Pokusím se vám popsat mou současnou vztahovou situaci.

Rozvádím se s manželem zjistila jsem, že jsme každý úplně jiný, chceme od života něco jiného a žeho nemiluji, jelikož jsem v lásku nevěřila a myslela jsem si, že je to emoce, která časem vyprchá a pak se už jen ty dva spolu snaží vydržet, přežít.

Před dvěma lety, na duchovní úrovni jsem se zamilovala do hudebníka, kásně jsme se na sebe a napojovali při jeho koncertech přes srdce (obrovský tah), pak jsme spolu byli milenci na úrovni duší, nikdy jsem nic takového nezažila a začala jsem věřit v opravdovou lásku a tak jsem začala ze vztahu s manželem postupě vystoupovat, i když jsme se s hudebníkem dál, než z duchovní úrovně v podstatě neposunuli.

Občas jsem za ním chodila po koncertech (osobně, ne pouze jako duše), a bylo pár jemných dotyků atp. Jenže jsem vždycky utekla.

Před cca rokem jsem hudebníkovi řekla, co kněmu cítím a on mi řekl, že si toho moc Váží, ale momentálně čeká druhé dítě s ženou. Tak jsem si dala pauzu s jeho koncerty, ale poslouchala jsem jeho hudbu a krásně jsme se na sebe napojovali (asi:-).

Po pár měsících jsem se rozhodla, že vyrazím na jeho koncert, naposled, ale zase jsem tomu propadla. Chodila jsem zase na jeho koncerty častěji.. duchovně ta láska byla super.. (Reálně v těle) mě vesele vítal a chodil obejmout, ale jinak zase nic. Pak nastala COVID situace a koncerty nebyly. Už je po covid situaci a já se držím a nejdu na jeho koncert, neposlouchám jeho hudbu, ale téměř každé ráno, když se probouzím, tak je někdo zařivý u mne a chce abych se vrátila, že mě milje, že na mě čeká atp. Nevím jestli je to on. Nu nevím jestli to taky není jen blud.

Jestli mam za ním zase začít chodit na jeho koncerty atp., či ne. Strašně bych si přála být s někým doopravdy ve hmotě a né jen jako duše, jen nevím co dělám špatně

Proto bych Vás chtěla poprosit o automatickou kresbu. Snad ten můj popis situace není moc chaotický, či ztřeštěný, ale malinko doufám, že jste na takové popisy zvyklá:-)


Rozbor:

Dobrý den, děkuji vám za dotaz:-). Ano, jsem zvyklá na nejrůznější formulace dotazů, i na různé druhy trápení, se kterými se lidé svěřují. Přesto bych se pozastavila nad tím, jak popisujete celou situaci - a především, jak jí vnímáte. Je to nestandardní pohled a níže si ukážeme, o čem u vás vypovídá... Pro jasnější pochopení situace, jsem udělala dva obrázky. První je vaše aura samostatně, druhý nákres obsahuje váš vztah s manželem a hudebníkem, do kterého jste se zamilovala.

Vaše aura nese znaky energetického vykolejení z rovnováhy. Jste sice citlivá a oduševnělá žena, ale spiritualita vám evidentně "přerostla přes hlavu". Na spodní části pole můžeme vidět "vytržení" kořenového okruhu a posunutí aury směrem vpravo (není ve své středové ose), u hlavy se aura mění na obláčky, které ujíždějí neznámo kam. Je to stav, který jsem již v několika případech zde na svých stránkách popisovala. Jedná se o takzvaný "duchovní úlet". Spiritualita se v takovém případě stává útěkem z reálného světa a vy přestáváte rozlišovat mezi skutečnými podněty z jádra vaší duše a BLUDY! (jak jste ostatně sama napsala).

Duchovní stavy, které prožíváte, nejsou postaveny na reálných základech. Jsou to vaše fantazie a je nutné s tímto stavem něco dělat. Především utnout všechny duchovní aktivity a "duchovní ladění se na cokoliv...", protože zdroj, do kterého se "napojujete", je nižší astrální úroveň, která vám podsouvá vize a informace, co nejsou založené na pravdě. Všemi cestami se pokuste navrátit zpět do reality - a pokuste se čelit svému skutečnému životu a jeho výzvám tváří v tvář. I na a dalším obrázku se vztahovými provázky se potvrzuje, že vaše "duchovní láska", je zavádějící vizí a nereálnou touhou, která je plná fantazií:

Uprostřed jste vy, zleva je váš manžel, vpravo je hudebník, kterého milujete. Mezi vámi a manželem došlo opravdu k naprostému ochlazení a rozpojení všech vztahových nitek. Rozvod je vaše plná vůle a myslím, že jste se odcizili natolik, že slepovat tento vztah už pozbylo smysl.

Ale! Ve vaší vazbě na hudebníka, je evidentní jednostranná, až patologická závislost, kterou zaměňujete za "spříznění duší". Vy se k tomu muži upínáte energetickými "háky". Jste ve svých představách tolik závislá na obrazu vzájemné lásky, že jste si začala podsouvat myšlenky o jeho opětované náklonnosti. TAK TO ALE NENÍ! Vy jste pro tohoto muže v podstatě cizí osoba, a pokud s vámi komunikuje, je to spíš na bázi přátelské slušnosti, nic víc! Nemá k vám absolutně žádné osobní myšlenky, ani citovou vazbu. Vy jste si vysnila "vzdušné zámky" a astrální svět, ve kterém se díky emoční nerovnováze pohybujete, vám předkládá iracionální obrazy a vjemy, kterých jste se chytla. Bohatá oblaka, která plynou z vašeho mentálního pole směrem k němu ukazují, že na něj myslíte v podstatě neustále a toužíte mít vliv na jeho psychiku. Chtěla byste, aby zachytil a opětoval vaše touhy. To tam ale opravdu neprobíhá. Ten muž si žije svůj život a vy do něj nepatříte. Pouze vás nechtěl zranit, když jste mu vyznala lásku, tak vám taktně naznačil, že je zavázán jinde...

Pokud byste byla s tímto mužem opravdu spřízněna, vypadala by vaše aurická interakce úplně jinak. Vidíte v něm někoho jiného, než kým opravdu je - chcete v něm mít a vidět svého vysněného prince. Zřejmě přes zážitek z jeho hudby, jste se k těmto představám uplynula ještě víc, protože vás okouzlil. Představy o propojení duší, jsou zde úplně mylné...

Ptáte se, jak si najít vhodný protějšek a lásku zažívat reálně - nikoliv jen platonicky, v představách. Prvním a nejdůležitějším krokem je, ABYSTE SAMA DO TÉ REALITY VSTOUPILA. PŘESTAŇTE ŽÍT VE SVÝCH SNECH. JE NEZBYTNÉ SE ZDRAVĚ UZEMNIT A VRÁTIT SE NOHAMA PEVNĚ NA ZEM! Až poté bude vhodné si hledat nového partnera, které by vám byl blízký. Není to tak, že byste se bála lásky. Vy se bojíte spíš života jako takového a raději trávíte většinu času ve svých snech. Sama se vnitřně vzdalujete svým skutečným citům a emocím, pak se vám nedaří ani reálné vztahy, protože reálné vztahy jsou výzva! Ani pravá láska není dokonalá - partner, či partnerka mají vždy své chyby, ale vzájemný cit je pomáhá pilovat a zdokonalovat.

Proto nečekejte na "dokonalý vztah". Nejdříve pracujte sama se sebou a přestaňte utíkat do "nadhmotných světů", jenž vás matou a klamou falešnými představami. Spiritualita se NESMÍ STÁT NAŠIM PÁNEM, tak jak to teď probíhá u vás. Je to pouze jeden z nástrojů sebezdokonalování a učí nás především lépe a upřímněji vnímat sebe sama a tím posunout svůj život do lepší kvality. JE ZDE ALE NUTNÁ VYVÁŽENOST. VNÍMÁNÍ NAŠICH REÁLNÝCH MOŽNOSTÍ A SCHOPNOST SI PŘIZNAT PROBLÉMY, OD KTERÝCH UTÍKÁME - A TĚM PAK ČELIT. Doufám, že jste porozuměla mým slovům a nyní již budete vědět (alespoň orientačně), kde u sebe začít...

Odpověď: Dobry den, dekuji za kresbu a rozbor.