Silná Duše to nesmí vzdát! Díl I.

06.10.2020

Dotaz:

Dobrý večer,

na odporúčanie mojej sestry som sa vám rozhodla napísať. Jej vás výklad veľmi pomohol ohľadom vzťahu s jej manželom.

Volám sa .....a som na rozdiel od nej sama, donekonečna sa točím akoby v kruhu nepodarených vzťahov a známosti. Stále počúvam, že je to hlavne moja chýba pretože napriek tomu, že mam o chvíľu 28 rokov som dosť nedospelá, a nikto mi ako partner nie je dosť dobrý. Uznávam, že to asi bude pravdou ale sama neviem dôvod prečo od všetkého utekám. Nedávno som sa však nechala poblázniť slubmi jedného muža (nápadnk č. 1). Volá sa ...tym rokom narodenia si ale niesom istá. Zdalo sa mi to perfektné, mal ho rád aj moj otec...on sa narýchlo kvôli mne rozišiel, ale ja som potom odcestovala do zahraničia za prácou. A tak sa po čase vrátiť ku svojej ex. S ktorou sa avšak uz znovu vraj nadobro rozišiel. Stále som dúfala že to ozaj bol ten pravý a že som ja nebola dosť dobrá. Nemal snahu ani sa somnou potom vidieť naživo, len mi písal a dosť ma dal dole aj co sa týka mojho sebavedomia, pretože som mu o sebe povedala všetko a on ma odhodil ako nikoho. Stále mam však v hlave tých pár momentov a to aké to bolo čarovné.... nechápem prečo mi prišiel do života.

Momentálne však viac komunikujem s .....(nápadník č.2) študoval psychológiu ako ja a na stáží Prahe sme, ale iba ako kamaráti, trávili spolu veľa času. Stále keď spolu poslednú dobu komunikujeme mi dá do života akoby pokoj. Avšak znovu mam obavy či je to to pravé, mám strach.

Medzičasom sa o mňa snažil aj .......(nápadník č. 3) sľuboval mi tiež pekný život ale mala som pocit, že z toho trčia problémy. Hoci ku mne bol dobrý, mala som pocit že po čase by sa zmenil.

Dokonca som mala vzťah so ženou, pretože mi prišlo, že s mužmi to asi nedokážem, sex mi prišiel akoby špinavý... Keďže som v puberte začala aj ja piť, prestala jesť a taktiež som mala samovražedné sklony.  

Príde mi, že som vám tu presne ukázala ako vyzerá môj život, plný zmätku. Avšak stále v sebe cítim, že ak si to usporiadam v hlave, budem celkom dobre dievča, dobrý človek možno raz aj mama či manželka a mať pekný a pokojný život. Len neviem ako na to.

A ak si náhodou nenájdete čas na reagovanie, pochopím to, určite vám píšu ľudia s ozajstnými problémami. Tak či tak ďakujem a máte môj veľký obdiv za prácu a pomoc, ktorú "stratenými" ľuďom poskytujete. Ako vyštudovaný psychológ viem, že takáto práca je namáhavá, a nie každý ma silu takto pomáhať (presne preto nepracujem v obore ale robím čašníčku (v zahraničí). Ešte raz vďaka ❤️


Rozbor:

Níže je obrázek vás a partnera číslo 1., ostatní vztahy rozeberu pouze písemně:

Váš obrázek je vlevo, partner č.1 vpravo. Nejdůležitější jste ale Vy sama! Takže začneme vámi...

Vaše aura nese znaky vykořenění (to je ta červená svislá spodní čára). Znamená to, že v určitém věku, jste změnila životní styl, postoj - zkrátka jste se vytrhla ze životní cesty a začala jste se pohybovat "ve vzduchoprázdnu", bez smyslu a směru. Už před tím jste v sobě měla velký vnitřní zmatek a to napětí, kterým trpíte, máte sklony otáčet proti sobě - proto jste měla ty sklony ubližovat si. V oblasti srdce se zakresluje těžký blok s oblakem energie. To je ten problém, o kterém mi píšete - nedokážete k sobě pustit lásku a nevíte proč, něco uvnitř vám našeptává, že vás čeká jen trápení a všechny vztahy vás budou zraňovat. To ale není realita! Je to důsledek této zablokované energie, která "otravuje" vaši auru a ovlivňuje vnímání sebe sama i ostatních. Vnímáte vztahy přes tento filtr a pak máte sklon, vybírat si problémové protějšky. Našla jsem jsem důležitý moment ve 22 -23 letech, kdy (podle mě) došlo u vás k vnitřnímu zablokování, které způsobilo tento defekt na auře. V té době se vám něco důležitého muselo stát? Něco, co vás citově ranilo a zmátlo - tam jste se uzavřela, zablokovala. To je potřeba vnitřně vyřešit a očistit, aby se vaše aura dostala do rovnováhy a vy jste mohla "zakořenit". Pak můžete najít smysl a KVALITNÍ SMĚR VAŠEHO ŽIVOTA. Ten vám zatím schází -profese, kterou děláte je dočasně určitě vhodná a výdělečná, ale do budoucnosti je to směr, který neodpovídá vaším možnostem a kvalitám. Jste velmi inteligentní a cílevědomá žena. Domnívám se, že profese, kterou jste vystudovala by neměla být úplně zahozena. Do budoucna by bylo skvělé nějakým způsobem navázat na vaše vzdělání, ne nutně přímo provozovat svou praxi, ale povýšit svůj životní standard - chci tím říct, že máte totiž na víc, než nyní žijete. Váš současný život je důsledek velkého zmatku a pocitu, že nenacházíte svou základnu - správnou životní cestu.

Ohledně vašich vztahů - vám z hlediska kresby nemohu doporučit ani jeden z vámi jmenovaných. Nápadník č. 1 neví, co chce. Jeho citové provázky jdou několika směry naráz. Nemá ve svých citech jasno. A ani vy ne... z vaší strany je to okouzlení vůči tomu muži, ale lásku v pravém slova smyslu tu zatím opravdu nevidím. I vaše duše jsou od sebe poměrně výrazně vzdálené, což by při soužití vyplulo na povrch.

Nápadník č. 2 je zase spíš přítel - tato vazba je o porozumění, ale ne na bázi partnerství, chybí tam potřebná chemie. Má vás rád a bylo by dobré, ponechat tento vztah na přátelské bázi. Uklidňuje vás, přesně tak, jak dokáže člověka uklidnit dobrý přítel...:-) A vy to moc potřebujete, abyste ze sebe setřásla to vnitřní těkavé napětí a dostala se do větší harmonie.

Ohledně Nápadníka č. 3 - tomu bych se vyhnula obloukem. Tento muž je velmi pudový a dominantní osobnost, dokáže být i agresivní, jen to neprojevuje na první dojem. Cítíte správně, že byste si v takovém vztahu naběhla do problémů!

Takže nedříve - je nutné srovnat sebe samu, než budete hledat další vztah. Musíte se dostat do vnitřní rovnováhy a tato rovnováha může do života přivést partnera, který se k vám opravdu hodí.

Budu ráda, když mi napíšete, zda a co proběhlo v těch 22-23 letech a možná najdeme klíč a tím uvolníme problém, který vás tak sužuje. Vždy při rozborech žádám vyšší síly o pročištění všech bolestí, co tazatele trápí, aby v jeho těle i duši opět zavládla harmonie. Dějí se pak v mnoha případech opravdové divy, lidé mi píšou, že jejich život se náhle začal zlepšovat a jejich psychika se ustálila, život se nasměroval na správnou cestu. To však velmi závisí na každém daném člověku, aby byl ochoten dát svůj život do pořádku a nechal svůj problém odejít...tím, že ho je ochoten pustit...byl ochoten vydat se lepší a šťastnější životní trasou, než kterou šel doposud...

pokračování  příště...