Proč nemůžu najít lásku?

06.07.2020

Dotaz:

Dobrý den, paní Veroniko,

moc ráda bych vás poprosila o radu. Jde o můj partnerský život. Nevím, kde je ve mě problém, že nemám ženské sebevědomí? Jako žena se dost podceňuju a ani nevím vlastně proč. Jsem docela hezká a taky inteligentní, myslím:-) Potkávám nejčastějš muže, kteří mě chtějí využít a vůbec si mě neváží. Přitom je nesvádím, nebo tak. Prostě okolnostmi natrefím na někoho, kdo to se mnou nemyslí vážně, a já to nepoznám. Pak mě ten chlap začne ponižovat a dávat mi najevo, že jsem méněcenná, i schválně třeba flirtuje s jinými ženami a já se cítim jako hadr na podlahu. A i když se s ním rozejdu, tak ve mě zůstane ten pocit, že jsem něco míň, než ostatní ženy. Chtěla bych se cítit víc sebevědomě, a nevím jak to mám udělat. Jak se víc pochopit, kde je ten problém. Taky bych chtěla partnera, pro kterého bych byla prostě ta pravá láska, u kterého bych nemusela bojovat o svou pozici a nemuset dokazovat mu pořád, že by měl o mě stát a vážit si mě. Moje datum narození je..... Děkuju mockrát, když si na mě uděláte chviličku, příspěvek za rozbor ráda zašlu. Díky ještě jednou a netrpělivě budu čekat, co zjistíte:-)


Rozbor:

Dobrý den, nakreslila jsem si vaše pole a myslím, že vím, kde je problém:-) Poznamenala jste, že jste snad docela hezká a inteligentní žena. Tuhle větu bych ráda trochu poopravila. Vy jste hezká a inteligentní, navíc obrovsky duchaplná a milující osobnost. Jste velmi rozvinutá duše a i když si vůbec nevěříte, někde uvnitř cítíte, že jste se narodila s určitým posláním. 

Tak ohromnou činnost srdečního pole jsem už dlouho neviděla. Vaše srdce nabízí spoustu lásky, jakoby jí vylévá všude okolo. Vsadím se, že jste žena, se kterou všichni rádi tráví čas a často slyšíte, že se ve vaší společnosti cítí lidé najednou osvěžení... jakoby je omyl ozdravný deštík:-) Tak funguje vaše energie - jako fontána lásky, která omývá od balastu všechno, čeho se dotkne a nabíjí druhé svou energií. Vaše srdce je milující, ale nese si určitou naivitu. Dáváte své city příliš snadno všanc. Zároveň máte oslabené pole v druhé a třetí úrovni. Muži, kteří mají manipulativní tendenci ve vás cítí snadný objekt svého zájmu, protože jste bezprostřední a velmi otevřená všem lidem. To bude nutné trochu změnit. Všimněme si, že  kolem vaší aury se tvoří modrý "obal". Tento obal má jakoby chránit váš život a vaši osobnost - vaši frekvenci a taky poslání vaší duše. Je ale velmi slabý, místy narušený. Nechala jste si do života a svého srdce vstoupit dost - až moc lidí, KTEŘÍ TAM VŮBEC NEPATŘILI! Je to, jako byste do rajské zahrady nechala najet buldozer, který všechnu zeleň a krásu, kterou léta trpělivě pěstujete, jednou takovou návštěvou nenávratně zničil. Vy všechny zničené kouty opravíte, ale nepoučíte se. Zanedlouho tam vpustíte další takový stroj - tedy člověka bez citu!

Píšu to proto, že vím, že vám nedělá problém odpouštět. Dokonce vidím, že i lidi, kteří si to vůbec nezasloužili, jste pozvala zpět do svého života OPAKOVANĚ a oni vám znovu ublížili. A znovu. Ale vy jste stále doufala, že se změní. Musíte pochopit, že tento svět má dvě tváře a my se je musíme naučit znát. To, že rajská zahrada je ve vašem srdci neznamená, že je i všude okolo vás. Je mnoho lidí, kteří i z prosté zlomyslnosti budou chtít podupat plody vaší práce a lásku ve vašem srdci. VY JIM TO ALE NESMÍTE DOVOLIT!!! Ty bolestné zkušenosti (i v lásce) máte proto, abyste se naučila být obezřetnější. Nezvat každého do svého života. Nedůvěřovat slepě. Vybírat si lidi - duše, které jsou ZRALÉ A CITUPLNÉ. Takoví k vám patří. Dokud se to nenaučíte, budete nástrahám falešné přízně čelit opakovaně. Není pravda, že nepoznáte kvalitu člověka - s kým je vám krásně, a kde se naopak cítíte trochu divně, nebo nejistě...indície jsou různé, ale vždycky je dostanete! To jen vaše přemrštěná tolerance vám vždycky zaslepí zrak.

Vaše nízká sebedůvěra v lásce nevyvěrá z toho, že by s vámi bylo něco špatně. Vy jste si jen do života nechala tolikrát " VTRHNOUT" lidi, kteří jen brali a nic nedávali, že jste postupem času jakoby ztratila víru v sebe sama a v to, že budete ještě šťastná. Tolik trápení a zklamání vám vzalo sílu a motivaci. Ale to můžete rozhodně změnit! Vy nepřitahujete špatné lidi. JEN SI LIDI K SOBĚ NEVYBÍRÁTE!

Potřebujete k sobě vyhledat stejně zralé a citlivé duše, jako jste vy sama. Chtějte to! Ať vám přijdou do cesty. A uzavřete nevratně závory své rajské zahrady každému, kdo se v ní neumí procházet s úctou k vašemu dílu - k vaší duši. Mnoho životů jste tvrdě pracovala, než jste se dostala sem - do bodu takové zralosti. Nenechte už nikoho, aby šlapal po vašich květech. Pak se obnoví rovnováha i vaše sebeúcta. Toto není první život, kdy bojujete s tímto tématem. Je to jakýsi otisk minulosti. I v předchozích inkarnacích jste opakovala tu chybu. Své city jste mnohokrát investovala do nesprávných lidí (a milostných vztahů), i když jste tušila, že děláte chybu, ale měla jste pocit, že ta vaše láska je nezdolná a dokáže všechno změnit. To je forma sebe-pohrdání, tedy pohrdání vlastními city. Pak jste se trápila a říkala si: Co je se mnou špatně, že mě už nemiluje?". Ale chyba nebyla ve vás. Byla ve špatném výběru objektu vaší lásky. Pokud láska není náležitě opětovaná, neztrácejte v takovém vztahu čas - ve vašem případě to platí dvojnásob! Vaše duše má své úkoly a chce je realizovat. Takové vztahy jí jen brzdí v seberealizaci. Berou jí jakoby sílu a motivy..

Přeji vám, aby vám do života začali vstupovat lidé, jako jste vy - s otevřeným a vyzrálým srdcem. Mezi nimi se jistě objeví i výjimečný muž, stejně moudrý a laskavý, jako jste vy...:-)

Odpověď:

Děkuji Vám hrozně moc! Váš výklad mě úplně rozsekal:-) Ale v dobrém. Máte pravdu úplně ve všem. Jsem najivka. Už dost lidí mi řeklo, že jsem tak moudrá, a přitom tak hloupá a najivní! Teď tu už chápu proč. Děkuji za nádherné slova, i když to bylo místy docela tvrdé, tak zároveň číst ty slova mě uzdravuje v nitru, že vidím jasně sebe i ten problém.