Přítel odešel bez vysvětlení...

19.10.2020

Dotaz:

Dobrý den Verčo, prosím o rozbor mě a mého přítele, se kterým jsme se dost narychlo rozešli (bydlíme spolu v mém bytě) a já bych potřebovala pochopit proč, přítel mi to nijak nevysvětlil, jen něco ve smyslu že to neklape jak si představoval a to bylo všechno. Mám podezření, že se chce vrátit ke své ženě, se kterou se rozvedli kvůli našemu vztahu, když vše vybublalo na povrch. (zkráceno, soukromé údaje). Nejsem na to období moc hrdá,ale touha byla silnější. Chtěla jsem s ním založit rodinu a smazat všechny ty problémy co se kolem nás točily.Potřebovala bych vědět jak to ke mě má a popřípadě jak to má k manželce, kdyby to bylo možné. Do toho vztahu jsem investovala hodně energie a teď jsem s prázdnýma rukama..


Rozbor:

Dobrý den, obrázek vás a partnera pro pochopení situace plně stačí. Do jeho vztahu s manželkou vstupovat za těchto okolností nesmím, ale věřím, že z rozboru vše pochopíte:

Vy a váš partner mezi sebou máte nulové citové propojení. To je samo o sobě hlavním vodítkem pro předpoklad, že takový vztah bude jen na dobu určitou, protože v něm chybí hlubší vazba. To, co vás k sobě táhlo, byla jednak velmi podobná vlna myšlení, na které oba se pohybujete a samozřejmě sexuální přitažlivost - alfa a omega vaší vzájemné vazby.

Vaše aura (vlevo), se velmi silně napojuje na pole vašeho přítele. Udělala jste opravdu hodně proto, abyste ho získala a přesvědčila, že jste pro něho ta pravá partnerka. Váš život v té době podléhal velkému zmatku a podvědomě jste v tomto vztahu hledala záchytný bod. Aura vašeho přítele je plná (až přebujelá) vitální energií. Je to muž, který má velkou slabost pro milostné zálety. Zpočátku mezi vámi byl silný sexuální náboj, postupem času však vcelku rychle "vyšuměl". Váš partner se k vám nechtěl vázat ani tehdy - ani teď. Jeho solární pleteň má "únikové manévry", chce si zachovat svou svobodu. Dočasně se nechal přesvědčit o společném životě ve dvou, ve výsledku ale jednal podle instinktů a svých osobních zvyklostí. Vlastně mě poměrně překvapilo, že jste to dotáhli až do fáze společného soužití.

I kdyby se vám podařilo ho znovu přesvědčit k návratu, upozorňuji, že tento scénář se bude opakovat! Chtěla jste pro sebe získat muže, který není stavěný pro rodinný život a pro partnerskou věrnost už vůbec ne. A to je zároveň i váš problém. Potřebujete si utřídit vnitřní hodnoty tak, abyste ke vztahům i vy sama přistupovala trochu jiným a zralejším způsobem. Když potkáte muže, který s vámi bude chtít být, nebude nutné, abyste ho musela "tlačit" do společného života. Bude to chtít sám. A opravdu ideální by bylo, aby to byl člověk bez závazků - a vaším vztahem tak nikdo další netrpěl.

Doporučuji vám, abyste se od tohoto vztahu dokázala odpoutat a nezkoumala, kam povedou partnerovy kroky. Možná k manželce, možná ne... ale zcela jistě i k nějaké další ženě, nebo ženám. V tomto vztahu není osudovost, jen lekce zbytečně vynaložené energie pro získání něčeho (někoho), kdo nám nepatří...

Odpověď: Dobrý den, uff tak to je síla. Vím o něm že vystřídal hodně holek, ale tohle mě překvapilo. Nepopírám že jsem trochu tlačila na pilu i tak jsem z toho hrozně zklamaná. Díky za váš čas a pohled i když dost to není pro mě dobrá zpráva