Pochybné zasvěcení do "léčivé energie"

14.08.2020

Dotaz:

Prosím vás o nahlédnutí do mé situace. Byla jsem na duchovním zasvěcení do........ Dlouho jsem si přála pracovat s léčivou energií. Po celém procesu mi bylo nádherně, to trvalo skoro dva týdny, pak přišel propad a zmatek. I když mi bylo vysvětleno že trvá, než si to sedne, mám pochybnosti. Hlavně iracionální strachy a zmatenost to jsem předtím neměla. Teď se to hodně zlepšilo, ale byla bych ráda když se podíváte na moují auru, abych měla jistotu. S těmi energiemi raději nepracuju bojím se,protože si nejsem jistá, jestli všechno proběhlo v pořádku. Na vašich stránkách jsem četla o úletech tak bych nerada spadla do potíží


Rozbor:

Dobrý den! Níže jsou dva obrázky. Vlevo je stav po zasvěcení, vpravo je vaše aura nyní.

Nádherný příklad toho, JAK SE TO DĚLAT NEMÁ! Je to ostudné. Lidé, kteří se pasují do role "mistra zasvěcence", by měli ALESPOŇ vědět, co dělají. Kdyby údajné "zasvěcení" proběhlo v pořádku a harmonii, i vaše aura by se nacházela ve stavu posílení a rovnováhy. Zde na obrázku vlevo jasně vidíme, že nastal pravý opak. S tímto jevem jsem se setkala už nejednou. Aurická pole, která byla původně více či méně v pořádku, se náhle proměnila na prořídlá oblaka, vířící chaoticky prostorem. Je to efekt "rozhozeného pole". Mnoho lidí má po zasvěcení do různých "léčebných systémů" do aury pocit, že jsou "velcí, mocní a silní". Cítí se mimořádně, až nadlidsky. Z mých zkušeností je tento pocit klamavým dojmem, který je vyvolán právě těmito nepřirozenými změnami v poli dotyčného člověka. Jednotlivé vrstvy ztratí svůj tvar, prořídnou, ale jaksi se "nafouknou", jestli se to tak dá říct. Objem polí se dočasně zkrátka zvětší - ale na úkor zdravé hustoty a tvaru. Toto dočasné "zvětšení aury" vyvolává dojmy osobního nárůstu energie. Jelikož je však tento nárůst na úkor kvality a pole se stává (obrazně řečeno) porézní a snadno přístupné cizím vlivům, brzy se projeví první důsledky nerovnováhy. Mezi ně může samozřejmě patřit mnoho různorodých a nepříjemných pocitů - i takové, které v emailu popisujete vy.

Musím říct, že dost lidí se setkává s údajnými "mistry", kteří ve skutečnosti žádné léčivé schopnosti u druhých spustit neumí, spíš celým procesem "zasvěcení" jejich auru naruší - destabilizují. Je tedy krajně důležitá obezřetnost, a pokud po takovém zásahu vnímáte jakékoliv nepříjemné důsledky, je vhodné s danou metodou raději rychle přestat, aby se vnitřní nerovnováha nedostala do extrému. Ve vašem případě je na auře vpravo vidět, že systém se opět vrací do normálu a dá se předpokládat, že brzy bude všechno zase v pořádku. Na vašem místě bych ale raději celé zasvěcení, i toho, kdo vám ho poskytl, smetla ze stolu a nikdy víc se k němu nevracela. Takový člověk očividně neví co dělá a s jakými nástroji vlastně pracuje. Jeho služby jsou zřejmě nekvalitní, až rizikové.

Ať podstoupíme jakékoliv služby spirituálního charakteru, kde někdo pracuje přímo s naší aurou, musíme vidět konstruktivní výsledky v našem reálném životě. Ideálně bychom měli být vyrovnanější, mít jasnou a střízlivou mysl i bystrý úsudek, a jako bonus víc energie a životní motivace. Pokud pocítíme jakékoliv známky dezorientace, otupění, zmaru, nebo naopak megalomanie a nadlidství, RADĚJI OD TAKOVÉ METODY I JEJÍHO ŠKOLITELE - RYCHLE PRYČ!