Od jednoho neúspěchu k druhému

21.08.2020

Dotaz:

Veru. Bude možnost se podívat na mě a na mojí situaci, co mě tolik trápí. Od jisté doby se mi nic nedaří i když se hrozně snažím. Neúspěch v práci, pak i v podnikání, krach mého projektu do kterého jsem dala mraky energie, a z toho dluhy. Teď už jsou dluhy zaplacené, ale bojím se jít do nových věcí a přestávám věřit v lepčí zítřky,začínám pořád znovu od píky. Neúspěchy a v průběhu pár let se tak nahromadily a to samé ve vztazích. jsem na hranici vyčerpání a buď jsem životní smolařka, nebo za tím je něco jiného. Ale nemůže to být náhoda. Už jsem myslela i na kletbu nechci to ale přehánět. Šlo by poznat, co se stalo, proč to tak mám? Chci to moc změnit, ale jsem už vyčerpaná. Děkuji za jakoukoliv odpověď a radu!


Rozbor:

Dobrý den, ano rozumím dotazu. Obrázek mi něco napověděl, ale ráda bych věděla, zda ve věku 22-23 let, u vás nedošlo k nějaké zásadní životní změně, krizi a podobně. Podle časové osy bych původ vašich současných potíží zařadila do tohoto období.

Odpověď: To je určitě možné. V té době jsem nastupovala do nové práce a bylo to tam strašný stres. Nemohla jsem kvůli penězům odejít, protože tam dobře platili. A těsně předtím jsem se psychicky zhroutila, když mi jeden léčitel řek že si najdu partnera až hodně pozdě v životě a .........(soukromé údaje) a že jdu špatnou cestou. V té práci jsem měla problémy se šéfem a po roce jsem odešla. Stačí to takhle? Další věci už si nevzpomínám.


Rozbor:

Děkuji za informace! Pojďme se podívat na vaši automatickou kresbu:

Aura opravdu vykazuje znaky velkého vyčerpání. Ale mnohem víc mě zaujaly další rysy vašeho pole. Rozhodně se neúspěch nedá vždy svádět na zhoubné vlivy dalších osob, ale tady u vás bych se rozhodně pozastavila nad tématem MOCI PODVĚDOMÍ.

První pole se chová totiž opačně, než by mělo. Ve správném chodu "nabaluje" energii do sebe, čímž "nabíjí" okruh existenční sféry a posiluje schopnost sebeprosazení. U vás však běží "pozpátku". Energii spíš "vyplétá" a vybíjí ven. Na existenční úrovni tedy nevědomě pracujete sama proti sobě. Zbylé nitky jsou velmi oslabené a na srdci máte dokonce "zaseknutý" energetický útvar, připomínající tvarem ulomený šíp. Kolem tohoto útvaru se tvoří šedivo-černá oblaka, jejichž vliv zatěžuje celý chod vašeho systému.

Podle toho, co jste mi napsala, se domnívám, že "léčitel", se kterým jste se setkala, vás ovlivnil natolik, že jste do svého podvědomí přijala profil osudu, co vám tento člověk nastínil. Detaily jeho prognóz, které zmiňujete v soukromé pasáži, byly vyloženě děsivé! I proto jste se mohla dočasně zhroutit. Kdyby pro vás jeho slova neměla zásadní váhu, přešla byste je mávnutím ruky. Vás však hluboce zasáhly a vyděsily. VZALA JSTE JE VÁŽNĚ.

Pokud nás nějaký člověk, kterého považujeme za autoritu, doopravdy přesvědčí, že láska nás potká až za mnoho let, můžeme podvědomě začít sabotovat všechny vztahy, co by za jiných okolností přišly mnohem dříve a mohly být úspěšné. Když nás tentýž člověk ještě přesvědčí i o tom, že naše životní pouť bude plná překážek a problémů, začneme se bát budoucnosti, namísto toho, abychom se na ní těšili. A nakonec nás ještě utvrdí v tom, že jdeme špatným směrem a chystáme si svým přístupem jeden neúspěch za druhým. Tehdy se může v našem podvědomí rozpoutat hotové peklo. Napadá mě k tomu klíčové slovo: NESCHOPNOST. Ten muž ve vás vyvolal pocit, že ať se budete snažit jakkoliv, váš život bude krušná souhra neúspěchu. Při první příležitosti - kritice v práci, ztrátě lásky, pomluvách, a dalších situacích, se začínáte obávat toho, že cesta, která vám byla předpovězena, se začíná realizovat. Jelikož se zároveň cítíte NESCHOPNÁ jí změnit, propadá se vaše sebeúcta hluboko pod nulu.

Takže rada pro vás: Vraťte se zpět v čase a rozhodněte se, že ze svého podvědomí tyto zhoubné informace smažete. Můžete si představit, jak symbolicky vytahujete "ulomený šíp" ze svého srdce a pročišťujete oblaka nad vaší hlavou. Každý den si opakujte, že váš život řídíte vy a nikdo jiný. Úspěch a štěstí má být jeho přirozenou součástí. Odvrhněte ve svých citech i mysli tu zhoubnou léčitelovu prognózu, jako falešnou a zavádějící! A udělejte to velmi rázně!

Už z principu pomoci druhým je nemyslitelné, aby jakýkoliv léčitel předhazoval lidem děsivé a smutné obrazy jejich budoucnosti. Pokud to přesto dělá, nikomu tím rozhodně nepomáhá - naopak - asistuje lidem k tomu, aby svůj život protrápili ve strachu nad tím, co přijde.

Budu moc ráda, že mi třeba za čas dáte vědět, jak se váš život vyvíjí dál, a zda se vám začalo lépe dařit. NIKDY UŽ SI NIKÝM NENECHTE NAMLUVIT PODOBNÉ NESMYSLY. Udělejte si ještě dnes novou startovní čáru s čistým štítem a pohledem do budoucnosti, co není zatížen žádnou ničemnou předpovědí! Přeji vám moc a moc štěstí i úspěchu v povolání a lásce!

Odpověď: Veru děkuju! Vytlačila jsem si to z paměti a všechen postup udělám, tenkrát jsem se z toho skoro složila a jsem teda zvědavá co se bude dít:).... díky ještě jednou a ráda se určitě ozvu, mějte klidný večer