Numerická symbolika

02.04.2023

Dotaz:

Dobrý den,
byla jsem na krásném sezení u paní Zdeňky Ocelíkový. Narodila jsem se ......na Slovensku. Mám za sebou dlouhé manželství a nově vztah, kde se opakují stejné scenáře. Jsem na milovaném muži závislá citově, tak moc potřebuji obejmutí s pocitem bezpečí, že mě neopustí, až to bolí. Snažím se, ty pocity potlačit nejde mi to. Partnera vědomě neomezuji, naopak chci, aby se věnoval čemu chce a pak jsme byli spolu. Nepřitahuji takové muže, jen ty co mne zneužívají. Přála bych si mít naději, že potkám muže, který mne pochopí a budu šťastná. Moje záporné vlastnost jsou urputnost, perfektcionalizmus a starostivost ve vztahu já vím, jen jak to mám v sobě změnit. Zdeňka mi na vás dala kontakt. Nakreslila mne jako anděla s růžovými křídly, pomáhám jiným, proč je tak těžké pomoct sobě. Potkám muže s kterým budeme šťastní???? Moc děkuji a přeji☀️😇🦋

Rozbor:

Přeju pěkný den, níže zasílám výsledky vašeho rozboru: Ve vašem aurickém poli jsem nenašla nic neobvyklého, ale v oblasti partnerských vztahů se mi zakreslili obtížné osudové závazky. Zpracovala jsem si tedy vaší typologii a zde je, co jsem našla:

Vaše osudová typologie je symbol Blíženci.

To značí povahu, která je plně zaměřena na hledání dvojníka sebe sama a v tom se také ztrácí. Máte sklon ztrácet svou identitu v přítomnosti muže, kterého milujete, tak moc se mu chcete přiblížit a zasloužit si jeho náruč. To ale není vše. Tento symbol má mnoho vrstev, od té nejpudovější, až po tu spirituální, a právě u vás jsem našla jakýsi konflikt mezi těmito dvěma polohami.

Základ vašeho problému se mi zobrazuje v nutkavé potřebě se prolnout do svého partnera - jakoby se pokusit sjednotit vaše povahy a sklony do jednoho celku, abyste fungovali jako jeden organizmus (to je symbol dvojčat -blíženců) a snaha o jakousi nereálnou idylu, která stroskotává na rozdílnosti vašich vlastností a sklonů. . To je podvědomá snaha najít v muži své vlastní zrcadlení, abyste byli takříkajíc jedno tělo, jedna duše. Ve vašem případě se tento model staví do opozice. Váš temerament přitahuje partnera, jehož povaha a návyky jsou povětšinou opoziční, a tak není možné tuto harmonii utvořit. Je to jakási porucha vnímání ideálu. Snaha se zavděčit a neustále partnera přitahovat k sobě, snaha kontrolovat každou malichernost v zájmu společné kažodenní rutiny, je jen dalším důsledkem vaší podvědomé bázně, že k sobě neladíte a že se vztah dříve či později rozpadne. Velmi dbáte na každý detail a puntíčkářsky sledujete partnerovy potřeby a návyky, ve snaze udělat všechno tak, aby se vztah přiblížil "dokonalosti", ale uniká vám při tom podstata věci - tedy to, že vzájemná láska nežije v rutinně, ale musí dýchat a být obohacována i jinými podněty, než každodenním shonem. Dále poznamenám, že každý pokus o vztah je u vás pobídkou k přehodnocení priorit - toho, co vás k danému muži vlastně přitahuje. Blíženecký manýr ve vaší povaze tíhne k romantizující představě, která visí na obláčku. To znamená, že se snadno necháte zmámit do prázdných slibů, které v realitě nemají náležité opodstatnění. Vaši lásku je třeba vytříbit spíš než do tělesné přitažlivosti, k duševní souhře obou lidí tak, abyste nebyla nucena k sobě partnera neustále poutat svou závislostí, ale aby i on byl takový temperament, snadno se slaďující s tím vaším.

Váš vztah má být spíše poklidný a mírný. Neměl by se vyznačovat prudkými výkyvy emocí na jedné ani druhé straně a měl by obrušovat hrany vaší tvrdohlavé, puntíčkářské povahy. Je třeba nebazírovat tolik na detailech a využít svého naturelu k většímu volnomyšlenkářství, jelikož vaše pozice blíženců učí VLASTNÍ NEZÁVISLOSTI A SVOBODĚ V LÁSCE. Umět si vážit svého času, využívat ho kreativnějším způsobem a nepřevádět všechnu svou pozornost na partnera, který se pak cítí, jako by byl zadušen v okovech vaší nutkavé závislosti na jeho přítomnosti a dokazování lásky vůči vaší osobě. V lásce, která by vám vyhovovala, záleží primárně na vnitřním sladění a důvěře, musíte hledět stejným směrem - každý na své cestě, vedle sebe, nikoliv hledět jeden do tváře druhého - to je vaše potíž - prototyp blíženců, kteří si navzájem hledí pouze do tváře, ale jejich vztah stagnuje na místě. Tedy zkoumáte svého partnera tváří v tvář ale nikam daleko spolu nevykračujete, a vy sama se pak snažíte tento nesoulad kompenzovat rutinním perfekcionizmem. Ten vám dodává určitý pocit ujištění, že všechno funguje tak, jak má, ale ve skutečnosti je to reakce z bázně - strach z vratkosti a nepředvídatelnosti okolností ve všem, co se daného vztahu týká.

Ráda bych vám předestřela, že náležitý vztah v blíženecké formaci je u vás harmonické a poklidné soužití duševních spřízněnců, kteří již po mnoha vztahových eskapádách duševně vzrostli a dozráli, a tím pádem dokáží oba velmi ocenit jemnou souhru a soužití u rodinného krbu, jež skýtá bezpečí a společné útočiště. Takový by měl být váš pravý vztah, proto nebuďte unáhlená a hledejte namísto emočního vzruchu - bouřlivých vod přitažlivosti, spíše uklidňujcící a jemnou náruč svědomitého muže. Protože právě svědomitost je vlastnost, kterou jste u mužů velmi postrádala a nutně ji v partnerovi potřebujete zažívat. Každý takový muž ale bude potřebovat více času na seznámení s vámi, proto slevte ze své snahy se do vztahu příliš vrhat po hlavě a ukočírujte to tak, abyste se mohla seznamovat minimálně v době jednoho roku a sestěhovávat se později. Netlačit na pilu a opravdu dát si s novým mužem dostatek času se seznámit a duševně poznat!

Domnívám se, že právě tento rok - do vašich červencových narozenin, máte vhodnou příležitost a předpoklad, důkladně si ujasnit své priority v lásce - jelikož právě teď procházíte synbolem "Zastavení" které vás nutí změnit taktiku a neopakovat již stejný scénář v lásce!!, a také se poučit z vlastních neúspěchů a žalů v plynulém období. Jinými slovy: Pohnout se z místa a nastolit nový směr do vašich vztahů. Po narozeninách přichází jakési rekapituace a možné budování nových rodinných základů a emocionální stabilizace, přičemž bych vám doporučovala se zaměřit i na ostatní vaše vztahy, kde zůstal nějaký ten škraloup, abyste své narozeniny oslavila s novým štítem a uzavřela definitivně minulé křivdy - a na to kladu důraz. Pak bych vnímala, že do roku - až roku a půl, by bylo možné svou lásku konečně nalézt.

Přeju vám ze srdce vše dobré! 

Odpověď:

Dobrý večer,moc děkuji za krásná, povzbudivá a upřimná slova. Četla jsem je a bylo mi na omdlení. Všechno co jste mi napsala bylo tak přesné až mě to vyděsilo. Moc si vážím vašich rad. A přeji vám jen to sluníčkové. Děkuji Vám🙏❤️☀️Opatrujte se🧡