Nová profese + karetní výklad

07.08.2020

Dotaz:

Dobrý den Veroniko. Obracím se na vás zase po půl roce. Zatím jsem nenašla novou práci, vzhledem k celkové situaci to teď není úplně lehké. Ráda bych se zeptala na své současné zaměstnání. Dělám v...... a už padám únavou. Možná to dělají i jiné faktory a okolnosti, ale mohla byste se mi prosím podívat na situaci v práci? Jsem vyřízená. Zdá se mi, že mi to bere víc a nic nedává. A jestli byste se mohla i podívat do karet, jestli se něco tenhle rok rýsuje? Děkuji!


Rozbor:

Dobrý večer, nakreslila jsem si stav vašeho pole vzhledem k současnému povolání a je evidentní, že všechen potenciál je zde už vyčerpaný. Nehromadí se tu žádná nová energie, která by vás "hnala" dál.

Pole jsou vybledlá a "prázdná". Trpíte ztrátou motivace a jedete takzvaně na rezervy. Na mentální úrovni je jakási energetická "závora", která nedovoluje vašemu Duchu růst a rozvíjet se. Současná profese vám tedy už nedává žádné nové podněty, je to již rutinní výkon bez vyhlídek na jakoukoliv změnu a novou motivaci pro vaši osobnost. Na úrovni prvního pole se vytváří dlouhá "linka", která se mi zastavuje přímo pod vašima nohama. Tento znak se často ukazuje u lidí, kteří již ve své profesi došli "do finále". Jejich cesta osudové vazby zde končí. Podle toho, co ukazuje obrázek, by tedy i vaše cesta zde v tomto zaměstnání měla brzy skončit a právě v tento moment se nacházíte na životní křižovatce.

Karetní výklad naznačuje možnost nové profese zhruba do dvou až tří měsíců, ta změna by však měla být podmíněna vaší aktivitou. Takže buďte iniciativní. Karty také ukazují příležitost k rozvoji a využití vašich talentů v novém pracovním směru. Takže výklad mluví optimisticky a já přeji hodně úspěchu!

Odpověď: Ano, v té práci už nejsou žádné nové možnosti, už se tam úplně dusím...Moc děkuji! Potěšila jste mě:-D