Nic se nesmí přehánět...

07.09.2020

Dotaz:

Vážená paní Zikanová. Váš web je velmi zajímavý a proto si vás dovoluji oslovit se svým dotazem. Zabývám se v rámci své profese ezoterickou praxí a mezi jinými i prací s kyvadlem. Poslední dobou mám potíže s velkou únavou a vyčerpáním při práci, i když se to týká dálkového působení a čištění dalších osob. Ráda bych věděla, kde je problém a jestli se ze stavu aury dá posoudit kvalita a účinnost mé práce. Můj dotaz můžete zveřejnit, pokud to uznáte za vhodné (beze jména). Děkuji.


Rozbor:

Dobrý den, váš dotaz je bez podrobností, přesto se pokusím o co nejpřesnější rozbor. Prošla jsem si stav vaší aury a níže nabízím obrázek s popisem situace:

Jak můžete vidět, aura je "obláčková". Jednotlivá pole jsou nestabilní, mají málo energie a v oblasti solární pleteně je pole téměř prázdné. Nad hlavou se tvoří shluky šedých energií, co mírně vybočují ze středu aury a jaksi "zanášejí balastem" celý prostor kolem vaší hlavy.

Takový stav aury je známkou velkého úbytku sil. Chybí vám vitální i psychický náboj - životní motivace. Je to naprosto nedostatečná kondice pro jakékoliv spirituální aktivity, tím spíš při práci s cizími problémy. Pokud v takovém stavu provozujete takový typ služeb, stáváte se velmi zranitelnou. Vaše aura nemá patřičnou sílu a stabilitu, aby odolávala náporu lidských problémů a nižších energií, které se z klientů (jestli jsem pochopila správně) snažíte sejmout. Podle tmavých oblaků soudím, že se často potýkáte s melancholickými pocity a špatnými náladami. Pravděpodobně procházíte životní fází, která vás nějakým způsobem frustruje a vyčerpává. Jednoznačně bych vám tedy doporučila PAUZU od VŠECH ezoterických činností. Snažte se o větší vnitřní zpevnění a posílení sebe sama! Věnujte se spíš odpočinkovým aktivitám a relaxaci jako takové. Myslím tím "úplně vypnout", nedráždit psychiku žádnými velkými nároky. Jak už jsem mnohokrát psala, spirituální aktivity (obzvlášť při práci s lidmi) jsou velmi náročné - především náporem na psychiku. Vy evidentně při této práci čerpáte energii z vlastních rezerv, což se může časem projevit neblaze na vaší kondici.

Další otázka se týká kvality vaší práce. No - víte, to musíte posoudit vy sama na základě výsledků, které vaše práce nese - a samozřejmě i zpětnými vazbami od vašich klientů! Na druhou stranu chápu, proč takovou otázku pokládáte. Body energetického systému, které zodpovídají za sebejistotu, jsou u vás slabé a rozkolísané. "Plujete na vodě" a nedaří se vám, opřít se o sebe. To je ale velký problém, který je nutné napravit. Ve vaší činnosti musíte být "pevná v kramflecích", vědět co děláte, jak a proč. Pokud pracujete s lidmi, ale nevíte si rady sama se sebou, nebo jste svého času nešťastná a bez energie, zastavte se! Dejte do pořádku nejprv sebe a až poté se vraťte k práci s lidmi. Váš aurický systém je nyní v hraničním stavu. Přežívá s vlastními úsporami, jejichž část ještě musí využívat na ezoterické aktivity. Proto vám jednoznačně doporučuji: Šetřete svou energií a vyřešte si nejprve osobní záležitosti. Najděte si nějaký koníček, cokoliv, co vás těší a pokuste se vzpružit svou psychiku. Není opravdu moudré nabízet své služby za každou cenu a jít při tom sama sobě na dluh...

Odpověď: Ano děkuji, procházím složitým obdobím, které pro mě není lehké. S pozdravem...