Nechme minulost jít

26.01.2022

Dotaz:

Dobrý den, Veroniko, moc vás prosím o zakreslení manžela a mě. Před několika lety si manžel našel milenku. Nijak mě to nepřekvapilo, protože jsem to dlouho tušila. Možná jsem si myslela že by k tomu nenašel odvahu. Už roky žijeme ne jako pár ale jako spolubydlící, protože manžel mi několikrát velmi ublížil a já ho vzala na milost, pak opět všechno zkazil. Teď se normálně bavíme a vedeme běžný život ale jen jako spolubydlící, tak nevím co s tím mám dělat. Chtěla bych vědět, jak to s naším vztahem doopravdy vypadá a jestli je to tak, jak si v hloubi duše myslím. Děkuju vám a těším se na vaší odpověď

Rozbor:

Přeju pěkný den a posílám obrázek vás a vašeho manžela. Vy jste si odpověděla vlastně sama. Vy a váš manžel jste opravdu jen spolubydlící. Když se podíváme na obrázek, pojí vás pouze jediné kořenové pouto. Je to pouto existenční vazby. Tedy majetku a prostoru, který společně obýváte. Vy máte velmi slabé energetické pole. Nemáte sílu manželovi oponovat a udělat prozatím za vaším vztahem tečku. Oblast hlavy máte zahlcenou velkým množstvím myšlenek a otazníků. Máte i po tolika letech v sobě velký zmatek. Váš partner má o něco více vitality než vy. Energetické provázky v jeho druhém poli jsou zamotané do sebe. To naznačuje, že ve svém milostném životě nemá harmonii, spíš zamatek a nespokojenost. Jeho srdce je vůči vám zcela uzavřené. A vaše pole zase naznačuje, že se utápíte ve zklamání a smutku z nepovedeného vztahu. Je mi líto, ale mezi vámi nezůstalo nic, co by ještě naznačovalo možné propojení. Tento vztah je definitivně za zenitem. Už z něj nelze vykřesat víc, než co spolu v současnosti prožíváte. Teď je na vás, abyste pochopila, že i pro vás by bylo lepší, začít svůj vlastní milostný život a nějak se motivovat k novým životním krokům. Můžete dál vedle manžela přežívat, ale mnohem lepší by bylo, abyste si i vy našla nového partnera, se kterým budete zažívat nové štěstí a radost ze života. Na vaší auře je evidentně znát, že jste vyhořelá a posmutnělá. To by bylo třeba napravit a přijmout možnost nejen nového vztahu, ale také rozluky se současným partnerem. Už netruchlete nad tím, co vám manžel způsobil a zkuste se dívat kupředu, kde jistě čeká muž, se kterým budete znovu šťastná!

Reakce:

Děkuji Vám Veroniko. Přesně jste mi potvrdila co dávno vím, jen nemám odvahu to v sobě zlomit. Budu sbírat sílu a máte pravdu po novém partnerství moc toužím a přeju si ho. Nic jiného mi ani nezbývá, než se pořád vracet ke všem těm křivdám z minulosti, pak propadám velkému smutku ze života. Děkuju za potvrzení mých pocitů.