Jsem milenka zadaného muže. Má to smysl?

23.07.2020

Dotaz:

Dobrý večer Verunko. Už jsem se s vámi radila ohledně mého syna a vaše rady byly moc užitečné, všechno se v podstatě stalo, jak jste řekla. Dnes vám píšu jen sama kvůli sobě. Jde o můj vztah. Už jsem minule naťukla, že jsem prožila dost těžké manželství a nyní mám dlouho přítele, ale ženatého. Už jsme spolu dost dlouho. To, že by se rozvedl s tím už ani nepočítám na toto ho znám moc dobře a po těch letech by to už udělal, kdyby chtěl- stím jsem se už smířila. Přesto bych chtěla vědět popravdě, jestli mě má ještě rád. Nedělám si iluze a už jsme oba starší, takové to první okouzlení dávno vyprchalo. Chci vědět na čem jsem...jestli mi rozumíte. Už trochu ztrácím naději a smysl života. Jsem osamocená ve svém bytě, nikdo na mě nečeká, syn má svůj život a já jsem jak kůl v plotě. Děkuji za vaše služby, kterými pomáháte lidem.


Rozbor:

Dobrý den, ano vzpomínám si na vás:-). A jsem moc ráda, že vám mé rady byly k užitku. Vzpomínám si i na to, že jsem vám naznačovala, abyste se ještě pokusila najít nový vztah a přehodnotila svou pozici milenky.

Jste s přítelem už dlouhou dobu. Je jasné, že sexuální náboj vztahu za ten čas postupně ochladne. I tak se někdy stane (ač se jedná o milenecký poměr), že mezi partnery dál proudí pouto lásky a přátelství - i když to není rozhodně ideální forma vztahu. Asi vás teď velmi zraním, ale musím napsat to, co mi kresba ukázala. Vaše pouto bohužel nepatří mezi ty šťastnější milostné vztahy... Podívejme se na obrázek:

Vaše aura (vlevo) vysílá k partnerovi čtyři vztahové provázky. Sexuální, solární, citový a komunikační. Z těchto čtyř nitek fungují však pouze dvě: Solární a komunikační. Ještě k tomu solární nitka má nezdravý charakter. Říká mi svou dynamikou, že jste na tomto muži vnitřně velice závislá... neschopná ho opustit. Váš partner se k vám vztahuje pouze v komunikační úrovni, a ještě k tomu jeho nitka omotává vaši hlavu. Jak už jsem psala v několika předchozích kauzách, tento rys ukazuje na klamání slovem. Partner k vám není upřímný, ať vám slibuje či neslibuje cokoliv. Tento muž má předimenzované druhé a třetí pole aury. Je to typ, co neumí být věrný - ani své manželce, ale ani své milence. Věčně ho pokouší touha dobývat nová těla (ne srdce - jen těla) nových a nových žen. Dokazuje si tím svou přitažlivost pro opačné pohlaví. Žije z toho - čerpá energii. Jeho solární pleteň je velmi hustá a rozpínavá. Tento typ muže se cítí (s prominutím) jako kohout, co se "naparuje". Nejraději by měl celý harém svých slípek pohromadě. Dodává mu to pocit, že je "někdo" - že na to prostě má. Jeho srdeční okruh je však statický. City ho nezajímají. Sebedokazování je u něj na prvním místě a tak to i zůstane.

Je mi to moc líto, ale váš partner vás nemiluje. Nemiluje ani svou ženu. Ani žádnou další. Má rád především sám sebe. Věnovala jste a stále věnujete svou lásku muži, který vás bohužel jen využívá. Vím, že nemá smysl vás přesvědčovat, abyste tento vztah opustila. Příliš na svém příteli lpíte a roky, které jste mu věnovala, nechcete zahodit. Přesto vám chci napsat, že pokud byste přece jen změnila názor a hledala nový vztah, bude nezbytné se s přítelem nejdříve definitivně rozejít. Až teprve pak hledat novou láskou. A myslím tím skutečný a definitivní rozchod. Ne takový ten "naoko" -demonstrativní. Ve vašem případě je totiž vazba na přítele jakousi neviditelnou bariérou, která brání možnosti navázat plnohodnotnou známost. To ukázala kresba a já vám přeji hodně štěstí a osobní síly.

Odpověď: Dobrý večer Verunko, toho jsem se bála. Ale děkuju za vaše potvrzení. Měla jsem tušení, že to tak nějak bude, protože přítel mě už navštěvuje jen málo. Ani nemám sílu ho opustit, tak to je jsem ztracený případ. Ve svém věku už se bojím samoty. Tady mám aspoň něco, i když to nemá cenu. Jsem vám vděčná za pravdu, i když mě to mrzí. Budu doufat, že se snad stane zázrak a nějak to vyřeším.. děkuji.