Miluje mě můj manžel?

27.08.2020

Dotaz:

Veroniko, moc vás žádám o rozbor mého vztahu s manželem. Jsme spolu už mnoho let, on má svoje záliby a netrávíme tolik času pohromadě. Někdy se obávám jeho zájmu o jiné ženy, i když by mě snad za zády nepodváděl, jen trochu hlodají pochybnosti, jak to ke mě vlastně má... Jestli mě má pořád rád a můžu mu věřit, co by mohlo pomoci našemu manželství k větší harmonii a souhře? Snažím se ho neomezovat, ale někdy je to asi na můj úkor. Co myslíte? Už teď jsem nedočkavá:-)


Rozbor:

Dobrý den! Děkuji za váš dotaz. Problém, který vás trápí, vidím především v tom, že váš manžel (vpravo) má v rámci vašeho partnerského vztahu mnohem vitálnější (a tím pádem sebevědomější) auru, než vy. To poté vyvolává podvědomý pocit vlastní nejistoty a menší osobní hodnoty...

Vy se cítíte, jako byste žila tak trochu "ve stínu" vašeho manžela. Přitom se nedá říci, že by jste se mu nějak podřizovala. Naopak. V některých směrech máte v manželství hlavní slovo a když to ve vás "vybublá", stojí to za to:-). Manžel má zase dominantní pozici v jiných tématech, takže se vlastně harmonicky doplňujete. ALE! Pokud se jedná o OSOBNÍ PROSTOR V RÁMCI VAŠEHO VZTAHU, JEHO SYMBOLICKÉ "METRY ČTVEREČNÍ", JSOU PROTI TĚM VAŠIM OPRAVDU ZŘETELNĚ VĚTŠÍ. Na jeho auře je to také znát! Plně nabité druhé - oranžové pole, svědčí o zdravém a kvalitním emocionálním náboji a radosti ze života. Váš manžel si dopřává vše, co ho těší a povzbuzuje. Vy děláte v rámci vztahu ústupky, aby se partner cítil dobře. Někde uvnitř však trochu "skřípete zuby", nad pocitem, že si sama nemůžete dovolit stejné privilegium. Opak je pravdou - MŮŽETE:-). Váš partner není žádný uzurpátor, jen využívá to, co je nabízeno. A pokud mu dáte najevo, že stejný komfort chcete i pro sebe, nepochybuji, že bude možná i rád, že si chcete dopřát povyražení a své osobní aktivity. Není vaší povinností, žít výhradně pro vaše partnerství. Najděte si své záliby a koníčky, věnujte sama sobě víc času... Tím ve vašem vztahu nastane vyváženější atmosféra.

Váš partner vás má velmi rád. Z jeho strany vidím velkou zodpovědnost a hluboké citové propojení. Jeho solární nitka se snaží propojit s vaší energií, ale nedaří se to. Bylo by dobré najít nějakou aktivitu, nebo koníček, který baví vás oba. Tím by se pouto posílilo. I tak kresba naznačuje, že se máte stále velmi rádi! Možná jen v intimní sféře je propojení trochu slabší, což je ale v mnohaletých vztazích logické. Věřte mi, že váš partner by byl bez vás naprosto ztracený a nešťastný. Patříte k sobě! Myslím, že vás tolik netrápí myšlenka na partnerovu nevěru. Spíš vás znepokojují ženy, které po něm pokukují:-). Ale nebála bych se. Toto není muž, který by podléhal nahodilým svodům. Je si velmi vědom hodnoty vašeho vztahu.

Nejlepší, co můžete udělat je, VYHRADIT SI PRO SEBE STEJNĚ HODNOTNÝ ČAS A PÉČI, JAKOU POSKYTUJETE SVÉMU MUŽI. Zajeďte si na wellness, pěstujte své koníčky... Dělejte cokoliv, co posílí vaše sebevědomí a také radost ze života. Cokoliv, co vyzdvihne vaší jedinečnost. Na vašem vztahu není žádná chyba, manžel vás miluje stejně, jako vy jeho. Jen vaše vlastní energie uvadá vlivem nadměrné péče o druhé, na úkor sebe sama. Ale vždy je možnost ji znovu oživit! Zkuste to a uvidíte, že je to přesně to, co vám chybělo:-)

Odpověď: Dobrý den Veru, děkuji za radu, no je to opět přesné! jak jinak:-D Zkusím s tím něco udělat a děkuji za uklidnění, běhám kolem rodiny a na sebe zapomínám. Pak se cítím jak poslední v řadě a zbytečně:-) Jste zlatá, mě se vždycky moc uleví vašim výkladem