Milostný trojúhelník

17.01.2022

Dotaz:

Dobrý den, dostala jsem na vás doporučení od kamarádky, které jste pomohla se vztahem. Já se na vás obracím s dotazem na můj vztah s milencem a manželem. Manžel a já žijeme vedle sebe ale ne spolu a já jsem potkala muže, který mi najednou ukázal city, které jsem nezažila s manželem celé roky. Zároveň se bojím, že můj milostný poměr nevydrží, protože můj přítel se nemá k tomu, abychom vztah posunuli dál, jen se navštěvujeme. Můžete mi poradit, jak to k sobě máme a vyložit karty jak se bude ten vztah dál vyvíjet do budoucna.

Odpověď:

Pěkný den, níže zasílám váš rozbor. Na obrázku jste vy sama uprostřed, manžel vlevo a milenec vpravo. Manžel vůči vám vysílá vlny agrese -to jsou ty žluté paprsky a zřejmě vás i verbálně napadá. Tento muž má pod nohama kulatý energetický útvar. To je známka velké závislosti na penězích. Blokace v srdečním poli naznačuje, že jde o člověka chladného a materiálního. Mezi vámi dvěma je zcela prázdný prostor. Chybí tam jakákoliv vazba. Bohužel tento vztah je totálně vyhořelý.

Vůči milenci je tomu právě naopak. Všechna vaše energie se upíná směrem k němu. Na kořenovém (červeném poli) je zřetelné, že byste se k němu ráda nastěhovala a žila společný život. Srdeční oblast máte plnou energie, jste opravdu zamilovaná a v oblasti hlavy "házíte" svému příteli energetickou nitku, která omotává jeho hlavu. To znamená, že se usilovně snažíte ho okouzlovat a přesvědčit, že jste pro něho ta pravá žena. Váš přítel před vašimi energiemi však uhýbá. Nechce se příliš vázat. Jeho solární pleteň (žluté pole), vytváří pevnou hranici. Tento muž si hlídá osobní prostor. Na druhé straně z jeho srdce vůči vám proudí jemná energetická nitka, která jakoby obtáčí vaši auru. To naznačuje, že váš přítel má vůči vám ochranitelské sklony a dodává vám pocit bezpečí.

Z hlediska výkladu karet se mi ukazuje, že je zde vysoká pravděpodobnost rozvodu. Pro vás by tento krok byl velmi dobrou volbou, protože karty ukazují, že jste schopná se velmi rychle postavit na vlastní nohy a získat pocit nezávislosti a svobody, který velmi potřebujete. Situace v podobě, jak žijete teď, je dlouhodobě neudržitelná. Co se týká vašeho přítele, tam však vidím rozhodnutí učiněné v rozporu s city. To znamená, že přítel vás nadále bude podporovat, ale nebude si přát, abyste začali společně nový život. Podle karet nadále bude trvat na svém přání, ponechat tento vztah v podobě, jaký je nyní. Celkově by se dalo říct, že váš přítel vás má rád, ale jeho motivace vůči vám je spíš touha vám pomoci, podpořit vás, není to přímo motiv partnerské lásky jako takové. Do společného života s vámi není zatím vůbec rozhodnutý a měla byste jeho postoj přijmout takový, jaký je a vykročit do nového života spíš sama za sebe.

Reakce:

Dobrý den, děkuji za obsáhlý výklad. Je pravda, že s manželem už je vztah za zenitem, to jsem pochopila až když jsem poznala přítele. O rozvodu už se bavíme dlouho a zatím sbírám odvahu udělat první krok. Přítel ve mě opravdu vyvolává pocit bezpečí. Nechci se k němu tolik upínat ale moc ráda bych aby v budoucnu změnil názor. Snad se to podaří. Moc vám děkuji a posílám příspěvek. Určitě se ještě ozvu až situace pokročí. Mějte se hezky!