Manželství s panem Ješitou

26.07.2020

Dotaz:

Dobrý den Verunko. VAše stránky jsou nádherné, příběhy jak z románů! Velký obdiv. Já bych ráda připojila i ten svůj..i když mé manželství vypadá hodně všedně. S manželem jsem celý život, děti už jsou dospělé. asi i kdybych potkala jiného muže, nedokázala bych manžela opustit i když ten vztah je po letech spíš zátěž a o milostné stránce se ani mluvit už nedá. Muž je někdy vzteklý a sekýruje mě,pořád vyžaduje mou účast. taky se pořád dívá po jiných ženách, ale až tak že mi to bere chuť na intimní chvilky..chápete no ale snad by mě nepodvedl. Ráda bych znala váš názor na nás. Jak se k tomu vztahu nejlépe postavit a jestli vůbec lze..nebo to nechat jak je po tolika letech? ráda se s vámi vyrovnám a děkuji za váš názor.


Rozbor:

Dobrý den, moc vám děkuji, to opravdu potěší:-). A na oplátku asi potěším i já vás!

Vaše manželství je sice opravdu "tak trošičku" břemenem, ale má i své světlé stránky. Na vaší auře - vlevo na obrázku zřetelně vidím, že vy jste hlava rodiny, ale navenek musíte předstírat, že tou hlavou je váš manžel. Vy ho hodně krotíte a kontrolujete, aby nedělal pod svými občasnými výbuchy emocí, nějaké nesmysly:-). Je to totiž "hrdopýšek". Muž, co nesnese kritiku - takový váš osobní "Pan Ješita":-D. Máte silné pouto přes solární pleteň. To vyčerpává. Jste občas spíš jako matka a nezdárný syn... Ale ten nezdárný syn se vždycky navrátí domů a vaše mateřská náruč mu odpustí... Máte srdce dokořán a všechny vaše city obětavě proudí k vašemu muži. Z jeho strany se citový provázek chvíli váhavě pohybuje uvnitř srdce, pak ale doslova vystřelí směrem k vám. Váš manžel má trochu sobecké sklony, které se učí v tomto životě zvládat. Ale jeho láska - tedy spíš vaše vzájemná láska, ho vždycky "popostrčí" kupředu a převáží ve výsledku všechna negativa.

Chci vám napsat, že i když manžel vůči vám nehýří superlativy a zaobírá se rád hlavně sám sebou (modré obláčky v jeho hlavě), uvnitř to cítí úplně jinak! On si je v jádru velmi dobře vědom, co pro něho děláte a jak ho milujete. Z té kresby cítím, že jste při něm stála i ve chvílích, kdy by od něj jiná žena dávno odešla! Manžel má tyto informace zřetelně zapsané ve svém poli - ví, že má ve vás poklad.

Je pravda, že váš vztah postrádá kvalitní milostnou souhru, což je pro vás frustrující. Intimní provázky se po mnoha letech již oslabily. Schází chuť a patřičný náboj. Na poli manžela se tvoří malý obláček energie. Není to nevěrník! I když se až příliš často ohlíží za jinými ženami, nejde v jádru o žádné křivé úmysly. Jsou to spíš pohledy stárnoucího lva, který si tím tak trochu dokazuje, že umí ještě řvát:-).

Víte, vy jste velmi cituplná a vyzrálá duše. Vzala jste si dobrovolně tento vztah - toto manželství, jako důležitý úkol. Duše vašeho manžela je o dost "mladší" a méně zkušená, než vaše. Teprve se učí vnitřním hodnotám, které jsou pro vás samotnou samozřejmostí. Vy mu v této výuce velmi pomáháte, ačkoliv je to pro vás občas hodně náročné. I tak musím konstatovat, že jste jak jedno tělo, jedna duše. Tolik blízcí, sehraní a spříznění, že o případné rozluce nemůže být ani řeč. ZKRÁTKA K SOBĚ NEROZLUČNĚ  PATŘÍTE - VY A VÁŠ PAN JEŠITA!

Odpověď: Verunko, tečou mi slzy smíchu a dojetí. Popsala jste náš vztah s takovou přesností a zároveň krásnou nadsázkou..!! máte opravdu dar slova.To je přesně tak - je to můj Pan Ješita:-) moc mi pomohlo o tom úkolu duše, už dík tomu chápu,proč jsme všechno museli projít spolu.DĚKUJI ze srdce.ˇat se vám jen a jen daří