Manžel se změnil a já jsem nešťastná

18.07.2020

Dotaz:

Hezký den Verunko. Dostala jsem doporučení na vaše úžasné schopnosti. A tak doufám, že mi snad dokážete poradit. Cítím se úplně ztracená a vyprahlá. Žiju ve vztahu, který mě trápí. Jsme s manželem už skoro třicet let.

Pár let to bylo i docela hezké manželství, ale postupně se zhoršovalo. Manžel chytnul asi druhou mízu nebo co a začal jezdit s kamarády po výletech a po hospodách. Schválně mi ubližoval, ponižoval a dával mi najevo že už mu jako žena nestačím, abych žárlila. Nechci ani vypisovat, jak jsem se cítila bylo to strašné. Stupňovalo se to až do rozpadu vztahu. Už jsem to nevydržela. Pak prosil a chtěl ať ho vezmu zpátky. Nejdřív jsem myslela, že se změnil, ale za pár měsíců všechno nanovo. Hospody, kamarádi, ponižování a pak další rána do srdce, zjistila jsem že má milenku. Nemám už sílu. Do manželství jsem dala všechno. Rodina pro mě byla vždy na prvním místě. Bojím se budoucnosti a jsem osamělá. Neumím si představit, že hodím ty roky života za sebe a budu muset začínat znovu. Co když mě ale nic jiného nečeká. mám strach. Poraďte mi. Děkuji


Rozbor:

Dobrý den, je pro mě vždycky moc smutné číst příběh, jako je ten váš. Ráda bych vám dodala trochu povzbuzení - mnoho žen se ocitá ve stejné situaci a až teprve tehdy, když se od partnera odpoutají, pocítí nový životní náboj. Dokud však ve vztahu zůstávají, mají díky nízké frekvenci (na které se vztah pohybuje) pocit, že jsou "na odpis" a že už pro ně není žádná budoucnost a vidina radosti do dalších dnů. To je zhoubná energie, kterou žena od partnera přes takovou vztahovou interakci nasává, a tím se vnitřně ujišťuje o své nulové hodnotě každý další den, čím dál víc. Pak nastane moment, kdy už ani ona sama nepochybuje o své bezvýznamnosti a život pro ní ztratí cenu. Tím je dílo zkázy dokonáno...

Na obrázku jasně vidím, že i vy (vlevo) jste se ocitla přesně v tomhle stadiu. Na vašem srdci je ostrá rána, která vznikla ale mnohem dřív, než si partner našel milenku. Už tehdy jste byla upozorněna na to, že vaše manželství se ubírá špatným směrem a váš partner s vámi jedná jinak, než si zasloužíte. Vy jste ale trpělivě čekala, že se situace napraví. Bohužel, s pokrokem času se rána rozevírala pořád víc a partner do ní zasazoval nové a nové údery. Milenka byla už jen vyvrcholením té krize.

Partner má velmi nízkou energii v oblasti hlavy (to značí úpadek Ducha) a jeho solární pleteň vytváří velký tlak na vaše pole. Přitom se nedá říct, že by měl tento muž sebevědomí. ON SI JEN NĚCO DOKAZUJE - na váš úkor. Ví, že jste mu podřízená a cítíte se nehodnotná. To mu dodává pocit síly a jakoby nadřazenosti - pýchy. Není to však opravdová síla - ta se ukrývá v našem Duchu. Tohle je jen její imitace. Žalostná imitace. Váš manžel jedná pudově - bez ohledu na následky. Přestal se vnitřně úplně rozvíjet. I když to vypadá, že jeho život je plný "dobrodružství", ve skutečnosti směřuje k vnitřnímu úpadku. Jen si to neuvědomuje a nepřipouští. I jeho srdce je bez aktivity. Chová se tedy bezohledně, sobecky, ale vůbec ho to netrápí. Je sám pro sebe středobodem světa.

Vás jeho chování "tlačí do kouta". Úplně jste ztratila sebeúctu. Vaše mysl je plná smutku a depresivních scénářů. Jste velmi citlivá duše a nezasloužíte si takové zacházení. Jestli však čekáte, že se manžel umoudří a omluví, budete nejspíš čekat věčně. Z jeho aury cítím, že si naopak koleduje o "pořádný osudový kopanec". Vy u toho ale nemáte být!

Doporučuji, ať rychle seberete všechny zbytky sil a odejdete z tohoto vztahu. I když si nevěříte - i když si myslíte, že to nedokážete - i když máte pocit, že vás nic nečeká - i když se cítíte, jako ta poslední v řadě. I se všemi pochybnostmi a nejistotou se vložte do ZMĚNY. Až jí uděláte, pochopíte moje slova. Až se znovu nadechnete a vrátí se vám síla duše, která byla ubita a zraňována, poznáte, že váš život zdaleka neskončil. TEPRVE ZAČÍNÁ... A BUDE TO KRÁSNÝ POCIT!

Víte, vy a manžel jste velmi nesourodé duše. Celý život jste o něj pečovala spíš jako matka o dospělé dítě. Vaše společná cesta už skončila (a měla skončit) před dlouhou dobou. Následujete nyní směr, ve kterém vaše duše ohromně trpí a volá: "Stůj, jdeš špatnou cestou!" POSLECHNĚTE JEJÍ HLAS! A UDĚLEJTE TO RYCHLE. Ztratila jste hodně času. Přeju vám hodně štěstí a vím, že to dokážete, když se opravdu rozhodnete!

Odpověď: Dobrý den, děkuji Vám ze srdce za krásnou a pravdivou odpověď! Všechno sedí do puntíku. Přesně to samé mi radí všichni známí i rodina, kdo nás s manželem znají. I mu také prorokují, že špatně dopadne, jak se změnil a jak žije. Musím už v sobě zlomit ten strach.. pořád čekám a nic se vůbec nemění a léta běží. Vaše moudrá odpověď mě bude povzbuzovat abych udělala ty kroky. Moc mi Váš náhled pomohl. Víc už si věřím, že to dokážu a že to je správné rozhodnutí. držte mi palce:-)