Manžel je nevěrník. Co dělat?

18.08.2020

Dotaz:

Můžete mi prosím poradit- manžel mě pořád podvádí. máme 2 malé děti a já ho mám ráda. Vždycky mu odpustím. Už mám všeho plné zuby, aby mi pořád lhal. Nadává mi že jsem na něj vzteklá ale jak můžu být milá, když se takhle chová. promiňte opravdu nevím co mám dělat. ale rozvádět se nechci, ať je rodina pohromadě- je možnost že by se toho holkaření zbavil? co mám dělat..poraďte moc prosím!


Rozbor:

Dobrý den, to je svízelné. Opravdu! Nerada někomu straním, ale tady se musím přiklonit k vašemu roztrpčení...

Vy jste nesmírně trpělivá žena a svého manžela opravdu milujete. Na vašem poli (zleva), je zřetelné silné napojení do jeho energií. Chrlíte hromy, blesky, ale není to zdaleka zloba, která by se podobala opravdové nenávisti. Verbální okruh je tedy parádně "naostřený" (pro sprosté slovo nejdete daleko:-)), ale ve své podstatě byste manželovi odpustila vždycky všechno. Je to muž, který na vás umí zapůsobit tak, že nakonec vždycky opustíte bojovou zónu a váš vztah pokračuje dál. Má pro vás zvláštní kouzlo. Bude to typ muže, který se umí ze svých prohřešků vylhat tak rozkošným způsobem, že vám nezbyde, než mu prominout a být vlastně šťastná a vděčná, že s vámi chce ještě zůstat... Jeho aura říká svým postojem: "Chce mě tolik žen, můžeš být ráda, že jsi v okruhu těch, které jsem si sám vybral... v okruhu těch žen, které stále miluji"...

Víte, manžel je nenapravitelný sukničkář. Je to v něm. Zbytečně se ho snažíte poutat a přesvědčovat, že jste "nejvíc sexy žena" z těch, které poznal. On bude svádět dál. V podstatě by se dalo říct, že jeho milenky vám nemusí sahat ani po kotníky. Pro vašeho manžela není důležité, zda jsou výjimečnější, přitažlivější, nebo jakkoliv jiné a atraktivnější, než vy. Krása a sex-appeal  zde hraje jen podružnou roli. Váš partner je přitahovaný k dalším ženám z principu toho, že je nemůže mít. Nejde mu o ty ženy samotné. Dokazuje si přes ně svou vlastní hodnotu a moc nad situací. Těžko se to vysvětluje, ale s tímto problémem se setkávám opakovaně u některých žen i mužů. Jsou to věční hledači. Neznají svou cenu, tak ji projektují do schopnosti ZÍSKAT A SEXUÁLNĚ SVÉST (I OVLÁDAT) DRUHÉHO.

Vy při svém muži stále stojíte. Cítíte, že vás stále miluje a máte pravdu. Jeho srdeční vlákno je s vámi propojené. Tvoří však oblouček. Je to láska, která musí " vypočítavě kličkovat", aby se dostala do vašeho srdce. NEUPŘÍMNOST CITŮ VLÁDNE VE SVĚTĚ VAŠEHO PARTNERA. Cit, který k němu máte vy, je sice velmi emocionálně "rozhozený", zato přímý a pravdivý. Jste někdy hrubá, sprostá a zkrátka taková žena, jakou asi žádný partner nechce mít doma po svém boku. Ale ten vztek je hlasem vaší duše!!! A KDYŽ SE DUŠE VZPÍRÁ, KDYŽ SE ZLOBÍ, JE TO VŽDYCKY OPRÁVNĚNÁ OPOZICE A OPRÁVNĚNÁ ZLOBA! Možná to někoho překvapí, ale i vztek může být nástrojem našeho nitra... Duchovní člověk považuje zlobu za kosmetický nedostatek ve svém charakteru. Ale tak to není! Všechny emoce se mohou stát nástrojem naší duše, pokud si to přeje - a tento nástroj si duše osvojuje obvykle v krajních situacích - KDYŽ JINÉ SELHALY...

Vy sama podvědomě dobře víte, že váš partner opakuje pořád stejné chyby - NECHCE SE ZMĚNIT. Vůbec se totiž nepoučil. V jeho hlavě se donekonečna tvoří mocné fantazie o ideální ženě a vztahu, co mu vezme dech. Avšak on sám na takový vztah nemá zdaleka nárok. Jeho duše zabředla do kompenzačního chování, kde i nejdokonalejší žena bude nehodna role "Bohyně" a bude dříve či později, podvedena. Proto váš manžel může najít nejúžasnější krásku, ale nebude to nic platné. Brzy zatouží, zlomit jí srdce - dokázat jí, že NENÍ JEDINÁ. Že on je ten, který rozhoduje o osudu zamilovaných žen ve své blízkosti. Myslím, že přesně chápete, o co jde: Váš partner se podvědomě MSTÍ. Jeho charakter není poznamenán "zvířecím chtíčem", jako povahy jiných mužů. Jde spíš o vyrovnávání komplexů vlastní povahy.

Rozhodnutí je na vás. Buď budete dál trpět jeho jednání, nebo se rozhodnete, že takto dál žít nechcete. Existují totiž muži, kteří dokáží milovat jen jednu ženu. Myslím tím MILOVAT! Ne jen předvádět hru "na lásku". Takový muž však vyžaduje tutéž zralost od vás. Proto si tuto situaci pečlivě rozmyslete. Váš partner vám dal dlouhou lekci v tématu partnerského soužití. Měla jste pochopit hodnoty milostné lásky v širším měřítku. Utřídit si svůj názor na partnerské soužití. A pokud myslíte, že se vám to povedlo a vy sama dokážete milovat pouze jednoho muže naplno, neváhejte a odejděte od partnera, jenž byl vaším výukovým nástrojem pro uspořádání pravých vztahových hodnot... Víc snad ani vědět nepotřebujete!

Odpověď: verčo! všechno je jak jste napsala!já se pořád odhodlávám odejít, ale tohle mi dalo konečně sílu, děkuji vám mnohokrát!!!!!