Mám v životě všechno...Oprava: téměř všechno:-)

24.10.2020

Dotaz:

Dobrý den, jmenuji se.........nar............. Jsem docela spokojený člověk a jsem vděčná osudu, mám práci co mě baví, docela slušně jsem se zajistila na "stará kolena":):) a mám skvělou rodinu a zázemí. Splnila jsem si asi všechno co jsem si v životě přála, možná kvůli své cílevědomosti, protože jsem životem dlouho nijak neproplouvala,ale prodírala jsem se tvrdými okolnostmi. Teď cítím že už jsem překlenula a překonala všechny překážky a docela si to užívám! Jediné co mi pořád schází je láska. Jsem delší dobu sama a bych ráda věděla, jestli si příchod partnera něčím neblokuji nebo nezdržuji, jestli by to šlo poznat z mé aury a také prosím o karetní výklad, kdy mě může láska potkat, už nechci přechodné vztahy ale trvalý a pevný vztah. Děkuji!

Rozbor:

Dobrý den, kresba mi potvrzuje, že jste pro nový vztah plně připravená  vaší budoucí lásce nic nebrání:

Na auře není v oblasti citů žádný zádrhel, blokace a omezení. Naopak vaše druhé i čtvrté pole je plné energie - tedy dychtivě očekává příchod partnera a naplnění plynoucí ze vzájemné lásky. Jen na solární pleteni je slabší tok energie. To je však častý jev, co se běžně ukazuje u lidí, kteří touží po lásce, ale když ještě nedozrál její čas, pochybují, zda jsou jí hodni a podvědomě v sobě hledají chybu a příčinu toho zdržení.

Vy si přejete kvalitní a pevný vztah. To je samozřejmě dobrá volba. Ale musí se počítat s tím, že kvalitní vztah si někdy dává "načas":-). Tím spíš, pokud máte preference již pevně zakotvené životními zkušenostmi. Někteří lidé jsou smutní z toho, že například jejich přátelé nejsou nikdy dlouho sami, vždy si rychle najdou novou lásku. Už však nezohledňují fakt, že tyto lásky mají kratší trvání. A když má člověk ve svém podvědomí zadáno, že chce opravdu jen ten nejkvalitnější vztah, všechny "dočasné lásky" se mu budou pravděpodobně vyhýbat. Někdo možná namítne, že touží po pravé lásce, ale potkává stále nevhodné protějšky. To je ale úplně jiná situace, která naznačuje, že ve vztahových tématech má dotyčný člověk nějaký nedořešený problém - nedokončenou výuku (většinou nízkou sebeúctu a přílišnou toleranci ke špatnému zacházení se svou osobou). Opačný případ je zase u lidí, kteří jsou dlouho sami, protože se podvědomě mohou vztahu bránit díky nejrůznějším zklamáním a obavám...Variant je mnoho.

Já to vidím tak, že pokud opravdu toužíte po lásce a jste jí otevřená (což opravdu jste), chystají se pro to nyní ty pravé okolnosti a "podhoubí". Ten pravý moment nikdo z nás detailně předvídat nemůže, protože vaše Vyšší vedení přesně vychytá okolnosti, které budou pro vaše setkání nejdokonalejší. NESMÍTE TOTIŽ PŘIJÍT O TO SKVĚLÉ PŘEKVAPENÍ:-). Je velmi zajímavé, že setkání s láskou je téměř vždy nečekané. Asi nikdy jsem od nikoho neslyšela, že by se jednoho rána vzbudil a věděl předem, že právě dnes potká svou spřízněnou duši:-). Samozřejmě možná i takové příběhy existují, ale ze všech možných vyprávění a zkušeností vyplývá, že naše setkání s klíčovými lidmi se odehrávají vždy tak trochu pod rouškou tajemství a nepředvídatelnosti. Je v tom jakési kouzlo, které zaručuje, že si v té chvíli budeme počínat naprosto přirozeně a nebudeme se předem snažit tu situaci řídit - nebudeme vnitřně nijak předpojatí.

V karetním výkladu je zřejmé, že na jaře následujícího roku, je velmi dobrá kombinace karet pro setkání, na jaké čekáte... Ale osud je nevyzpytatelný, takže mějte oči i srdce otevřené!

Odpověď: Děkuji vám mnohokrát, Je pravda, že si dávám za vinu že se nic neděje, Z vašeho obrázku se mi ulevilo, vjela do mě vlna optimizmu a těšení se na budoucnost:) Mějte se krásně!