Chci vážný vztah, ale mužům jde jen o jedno

19.07.2020

Dotaz:

Ahoj Verunko. Mám prosbičku na takové téma, co s tebou určitě řeší spousta žen:-) No jde o chlapy jak jinak! Před několika lety jsem se rozešla s přítelem, protože mě podváděl. Od té doby nemůžu narazit na pořádný vztah. Nevím kde dělám chybu, protože každý chlap co se mi líbí se se mnou párkrát sejde a je z toho jen postelový románek. Pak se mi už neozývá i několik týdnů. Je vidět že se ti chlapi nechtějí vázat, jen si užívat. Toužím založit rodinu a mít lásku a oporu, ale prostě to nevychází. Myslím, že jsem připravená už zakotvit a tikají mi biologické hodiny. Má o mě zájem dost mužů, ale jen víš jak - do postele. Je mi už dlouho smutno samotné. Kde je prosímtě chyba, koukni na to, moc prosím. penízky posílám na účet:-) Nedočkavě budu vyhlížet tvůj email:-)


Rozbor:

Moc tě zdravím:-) Rozumím tématu. Najít pravou lásku není jen tak, někdy si člověk musí počkat i delší čas, než potká tu pravou spřízněnou duši. To je v Božích rukách a nedá se to urychlit. U tebe jsem v kresbě našla jeden znak, který sice nevysvětlí, proč jsi ještě nepotkala toho pravého, zato jasně ukazuje, proč se na tebe "lepí" ti nepraví muži...

Předně chci říct, že že tvá aura vykazuje zmatek v prvním poli i v hlavě. Připadá mi, že se stále "hledáš"... a nemůžeš se najít:-). Tápeš trochu ve své identitě. Jako bys neměla v životě jasný a ustálený směr. Tvá mysl je plná zmatku a otazníků ohledně sebe sama. Cítím z toho, že sice toužíš po lásce, ale také chceš, aby díky vztahu tvůj život dostal větší smysl a vyvedl tě z toho zmatku ven. To by chtělo trochu opravit. Myslím tím, víc si ujasnit pro sebe sama, co v životě vlastně chceš dělat a kam směřovat (kromě hledání tvého budoucího muže:-)).

Jsi velmi citová žena, tvé srdce produkuje "obláčky". Jsi v podstatě romantický typ, který těžko snáší život bez protějšku. Partnerský vztah je pro tebe hlavní náplní života i mysli. Solární pleteň je slabá, velmi málo si tedy věříš. Totéž oblast druhého pole, kde se projektuje tvůj vztah k mužům. Zde je ale ten zádrhel. Pole je sice slabé, ale rozvíjí se v obláček květinového tvaru. Jakoby se "nafukuje". Dělá se větší a silnější, než ve skutečnosti je. To mi o tobě říká, že máš tendenci pasovat se před muži především do role sexuálního objektu. Nemyslím tím nic špatného! Pouze upozorňuji, že vůči mužům používáš typickou ženskou zbraň, jejíž hlaveň se ale pozvolna OTÁČÍ PROTI TOBĚ SAMÉ.

Je v naprostém pořádku, že se ráda cítíš atraktivní! Ale pokud hledáš muže pro život, je nutné vybavit "svůj arzenál" i jinými kvalitami, než je jen tvá svůdnost. Tvé pole musí začít k mužům vyzařovat i jiné informace než jen: "Jsem krásná a jsem k mání". Protože tak se tvé energie v auře chovají. Pak se nelze divit, že se o tebe uchází mnoho mužů, kteří touží jen po milostném zpestření. Navíc jakmile tě trochu poznají zjistí, že jsi jemná a snadno zranitelná a mohou v tobě cíleně živit falešné naděje.

Zkus o tom popřemýšlet. Jsi romantická duše, přizpůsob tomu profilu i své vnější jednání - nechej muže, ať se o tebe uchází, dobývá tě a taky ať tě lépe pozná jako člověka. Nedělej se tak snadno dostupnou a nestav se do role "svůdné dračice", jen protože si myslíš, že to muži chtějí. Ano, někteří muži to chtějí, ALE NE TAKOVÍ, JAKÉ HLEDÁŠ!.. Doufám, že jsem napsala vše srozumitelně a budu se těšit na odpověď:-)

Odpověď: Verunko! Uzemnila jsi mě. Vůbec si neuvědomuju, že takhle působím na muže, ale když se podívám na okolnosti, tak to dává smysl. Asi je pravda, že jsem do těch vztahů hned vletěla po hlavě i co se sexu týká. Pokusím se být víc opatrná a trpělivá. S tím zmatkem v životě máš pravdu. Pořád mám pocit, že nejdu úplně svou cestou a nemám jasno co chci v životě dělat. Děkuju MOC za tvůj pohled. Ještě to chvíli budu vstřebávat:-)