Má náš vztah smysl?

30.01.2022

Dotaz:

Dobrý den,
moje datum narození je ..... a narození partnera je........Nyní se nacházím v situaci, kdy hledám samu sebe. Řeším jak se seberealizovat. Opustila jsem klasické kancelářské zaměstnání kde jsem dělala administrativu a rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Udělala jsem si kurz kraniosakrální terapie. Dělám si webové stránky a vymýšlím možnosti co lidem nabízet. Nejsem si však úplně jistá zda je to to pravé, zda mám léčitelské schopnosti, pokud ano tak je zatím moc nevnímám. Chtěla bych vědět zda jdu správnou cestou, kdy mám pomáhat lidem a poskytovat služby. Případně co jiného bych měla dělat, zajímá mě taky trochu numerologie a práce s krystaly. Chtěla bych být v něčem dobrá ale zároveň mě zatím nic až tak úplně nenadchlo. Toužím však po svobodě a klasické zaměstnání Po-Pá od 9 do 17:30 mi nevyhovuje. Proto jsem taky dala výpověď. Nyní jsem na ÚP a mám brigády - hlídám holčičku a uklízím pravidelně ve třech domácnostech. Zároveň se snažím vzdělávat. Poslední dobou jsem na tom nebyla psychicky dobře, postihla mě deprese a já neměla absolutně do ničeho chuť. To se teď poslední tři dny změnilo a už se cítím o něco lépe. Bojuju však s myšlenkami že nejsem dost dobrá, dost chytrá, že jsem neschopná atd. To mi často jede v hlavě a porovnávám se s ostatními. Chybí mi sebedůvěra. Beru dvoje antidepresiva už asi 7 let. Začalo to nespavostí a pak se k tomu přidaly ty deprese a úzkosti.Co se partnerství týče, tak jsem s člověkem, který má velké dluhy a exekuce. Neustále řešíme finance. Měl dříve problém se sázením na sportovní zápasy. Proto mu vznikly ty dluhy. Říká mi že s tím přestal. Hlídám jeho finance ale dělá nám to problémy, řeším každou tisícovku kterou utratí a myslím si že si šel vsadit. Tak se chci zeptat zda mu můžu věřit, zda se situace nějak zlepší do budoucna a jak jsme na tom s energií.

Rozbor:

Hezký večer, v příloze je obrázek vašeho vztahu a níže popis.

Vy píšete, že na tom nejste příliš dobře, ale vaše aura je překvapivě v docela dobré kondici. Co mě překvapilo nejvíc je, že jednotlivá pole působí - abych tak řekla - učesaně a uhlazeně. Vy jste velmi důkladná osobnost, která dobře promýšlí kazdý krok a rozhodujete se po uzrálých úvahách. To se mi velice líbí. Z vašeho energetického systému dýchá jakýsi pomyslnný pořádek a řád. To je přesný opak aury vašeho partnera. Tento muž má ve svém poli takový chaos, že jeho aura působí až dojmem odpadkového koše (symbolicky). Pole je plné klikiháků, které létají sem a tam, bez ladu a skladu. Předimenzovaná solární pleteň ukazuje, že tento člověk věci a činy hodně přehání - a i když o něčem mluví, přehání znovu. Dramatizuje a obchází podstatu věci, nebo má tendence se vyviňovat ze svých prohřešků - to je srdeční řetízek, který se obtáčí okolo jeho hlavy. V jeho auře je nezřízený chaos, stejně jako v jeho životě. Vy mu nabízíte citovou nitku, která mění tvar. Vaše láska vůči němu už ztráci trpělivost. Z jeho strany vůči vám jsem však skoro žádné hlubší interakce nenašla. Nerada dělám za vztahy nějaký závěr, ale zde je evidentní, že to mezi vámi vůbec nefunguje a váš přítel je stále jaksi utržený ze řetězu, žijící ve svých přesdtavách a iluzích. Domnívám se, že jde jen o otázku času, než se rozhodnete a tento vztah ukončíte vlastní rukou, protože vaše trpělivost vůči partnerovi přeteče mez.

Co se týká vaší profese, kranio vám vychází asi na 50%, To znamená, že to není až tak úplně vaše srdcovka, ale spíš dobrá základna, na které byste mohla budovat další aktivity, které se tímto směrem rozvinou. Takže tam, kde jste začala, bych dále pokračovala, a uvidí se, co všechno se postupně na tu kostru nabalí. Tuto cestu nezahazujte a začněte postupně zkoušet, zda právě přes kranio se vám neotevřou ty správné dveře - perspektiva tam je!