Láska překoná všechny překážky

02.02.2022

Dotaz:

Dobrý den paní Veroniko. Na doporučení bych si od vás chtěla nechat vykreslit stav mého manželství, které je trochu na houpačce. Nějakou dobu jsme s manželem mysleli že se rozejdeme, protože jsme si přestali rozumět a manžel utíkal na cesty, aby si ze vztahu odpočinul. Alespoň tak mi to řekl. Hodně jsme to rezebírali a pak jsme usoudili, že se máme stále rádi, a že to byla prostě jen určitá krize, kterou spolu musíme překonat. Na ten popud změnil práci aby se mnou mohl trávit znovu víc času. Nebylo to pro nás snadné, ale i tak problematické období jsme ale nakonec překlenuli a teď je zase fáze, kdy už máme pohodu, pracujeme společně, hodně si povídáme a jsme rádi, že jsme spolu. Okolí už nedoufalo, že to zvládneme, ale povedlo se nám to. Chci ze zeptat, jak náš vztah vypadá z úhlu automatické kresby? Já doufám, že to nejhorší je za námi, ale budu ráda za váš pohled.

Rozbor:

Dobrý den, už docela dlouho jsem neviděla tak pěkný vztahový obrázek! Nedivím se, že jste dokázali překonat vztahovou krizi, protože vaše propojení je tak silné, že je vám souzeno být spolu. Vy jste žena plná pozitivní energie a umíte manžela povzbudit. Máte silnou energii v oblasti solární pleteně, což hovoří o vaší dominanci. Jste docela vůdčí osobnost, a na manžela máte velký vliv. Vaše krční oblast je také plná květnaté energie, jste velmi komunikativní, k partnerovi vyzařujete neustále nové podněty. Vaše vzájemná výměna energie je obdivuhodná, i když manžel je klidnější temperament, předpokládám, že hlavní iniciátor každé akce jste vy. Manžel je velice stálá a zodpovědná osobnost. Občas je pro něj vaše iniciativa vyloženě potřebná, protože je starostlivý a má sklon být spíš vážný nebo melancholický. Energetické nitky, které mezi vámi dvěma proudí jsou krásně oblé a bohaté. To je známka toho, že se navzájem inspirujete. Takový vztah by si nezasloužil v žádném případě rozluku! Nejkrásnější propojení je v oblasti vašich srdcí, která jsou spojena silnou a hlubokou láskou. Jsem přesvědčena, že kdybyste se i dočasně rozešli, byla by otázka času, než se k sobě znovu vrátíte, protože vaše silná láska vás znovu svede dohromady. Buďte jeden za druhého vděční! Tím, že jste překonali vleklou krizi, se váš vztah jen posílil a láska se upevnila. Přeju vám mnoho štěstí a hodně krásných společných dnů!

Odpověď:

Děkuji Vám z celého srdce, Váš rozbor mě povzbudil a potěšil dvonásob, že jsem se mohla ujistit, že manžel je muž mého života a máme být spolu. Jsem ráda, že jsme to nevzdali a šli dál.