Jsem beznadějně zamilovaná a manžel o tom ví...

03.09.2020

Dotaz:

Dobrý den, dostala jsem doporučení na vaší kresbu od...... Moc vás prosím, jde o situaci, která mě moc tíží a nevím komu se svěřit a jak to dopadne. Jsem vdaná s manželem rutina a máme dvě děti. Při práci jsem poznala muže a něco mezi námi vzniklo. Jsem v koncích, beznadějně jsem se zamilovala a nevím co mám dělat. On je taky ženatý a má dítě. Flirtovali jsme, na sex zatím nedošlo ale pořád jsme si psali ve dne v noci, nádherně mi odpovídal a spadla jsem do toho.

Trvá to půl roku a teď se ke mě zachoval strašně. V podstatě me zesměšnil jako bych pro něj byla vzduch. manžel se to dověděl (vlezl mi do mobilu) a byl vzteky bez sebe. Můj přítel se mnou pořád trochu flirtuje ale teď když je to venku začal jeho kontakt i s další kolegyní a já hrozně žárlím jsem psychicky zničená a potlačuju návaly slz. Copak celá ta doba pro něj nic neznamenala? Vypadalo to že mě miluje ale najednou se začal chovat jinak. Tvrdil mi že nechce ničit manželství. Má nebo měl mě rád? Proč by mi vyznával lásku tak dlouho a teď mě odkopnul? Prosím podvejte se na mě a na něj i na mého manžela prosím. Zaplatím za vaši práci příspěvek samozřejmě, moc mi na tom záleží jsem na dně a možná ztratím i rodinu - co mě čeká?


Rozbor:

Dobrý večer, moc mě to mrzí, ale můj výklad nejspíš potvrdí vaše obavy. Možná proto jste mi napsala. Podvědomě chcete vědět na čem jste, i když by bylo mnohem milosrdnější věřit v nesplněný sen a krásnou, byť nenaplněnou lásku... Zde tedy předkládám oba výklady: Na prvním obrázku jste vy (vlevo) a váš manžel (vpravo):

Jste velmi mladý pár, přesto se váš vztah již teď utápí v určité disharmonii, stereotypu a nespokojenosti. Vy jste na svého partnera "alergická". Je to totiž dost nevyrovnaný a také nezodpovědný člověk. Jeho aura vykazuje zmatené chování, energie létají sem-tam. Manžel nechce nic řešit, o nic se starat, touží po svobodě a žije nahodile ze dne na den. Vy v tomto manželství ztrácíte všechny ideály, které jste do něho původně vkládala. Vaše duševní síly podléhají demotivaci, protože vztah chřadne po všech stránkách. Vyprchává jiskra a vy se vedle svého manžela už dlouho necítíte jako plnohodnotná žena. Právě tyto pocity, manželův nezájem a úpadek intimní harmonie, vás zavedly do "náruče" nového nápadníka - zde na obrázku:

Jedná se o sebestředného muže, co si myslí, že je mu všechno dovoleno. Zkouší, za jakou hranici může zajít. Tento muž vás evidentně jen využíval. Šlahouny, trčící z jeho pole - vizuálně jakési "odsávací hadice", jsou stále napojené do vaší aury. Udělal si z vás loutku a těšil se taháním za provázky, vaše závislost mu dělala dobře. Vy jste ochotně přistoupila na jeho hru... Jde o muže, co ženu pouze navnadí a pak čerpá energii z jejího zájmu. Flirtuje až na hraniční mez, ale nemá v podstatě v úmyslu, něco si s ní začít. Jeho solární hák se symbolicky uchycuje nad vaší hlavou. To naznačuje, že vás chtěl ponížit, chtěl, abyste se na něm stala závislou. Chtěl vaší potupu a stav, kdy před ním "polezete po kolenou". Ano, nezní to hezky, ale tak to je. Stejně se bude chovat i k mnoha dalším ženám a sytit své ubohé sebevědomí. Nechal vás, abyste se do něho "pobláznila" a z této situace těžil. Z jeho strany to byla spíš hra na lásku. Nikoliv láska samotná!

Vaše druhé pole vygenerovalo ohromné množství energie, kterou jste neprozřetelně vložila do rukou nevhodného člověka. Musím vás upozornit: Vy toho muže nemilujete. Je to jen erotické poblouznění. Věřila jste, že ve vás konečně někdo vidí osudovou ženu, tedy to, co ve vás tak dlouho přehlížel váš manžel... chápu. Ale je na čase vystřízlivět.

Tahle situace nenastala náhodou! Je to osudová "facka", která vás a vašeho manžela musela probrat z letargie. Vaše manželství totiž sestupovalo do propasti ještě předtím, než se objevil nový nápadník. Ale toto manželství JE K OPRAVĚ! Ještě zdaleka nepřišel čas ho ukončit. Citová vazba mezi vámi je silná. Aby však vznikla motivace, musela nastat dramatická situace. Váš partner potřeboval šok, který mu naznačí, koho ve vás ztrácí a že váš vztah není samozřejmost a musí se začít snažit a NĚCO ZMĚNIT. Rozhodně si nemyslím, že by manžel chtěl vaše partnerství rozbít. Naopak. Bude se snažit ho znovu spojit. Jeho vazba na vás je totiž velmi silná. POKUSTE SE SPOLEČNĚ O NOVÝ ZAČÁTEK. DEJTE SI NOVOU ŠANCI. Vašeho "nápadníka" vám radím ignorovat. Už se před ním dál neponižujte! Nenechte ho, aby vás dál okrádal o důstojnost. Brzy uvidíte, jak snadno mění svou tvář a objekt zájmu. Je neupřímný k vám, ke své ženě, i dalším ženám, co podlehnou jeho falešnému svádění. Nezaslouží si vaše slzy. Nestojí za to...

Odpověď: Je to jako nůž do srdce. Ale děkuji. manžel chce všechno napravit a snad mi odpustí ale stále na přítele myslím s bolestí. Hrozně mě ponížil, snad to dokážu ho přestat milovat. co píšete o mém muži je pravda. Slíbil že se změní a bude se víc angažovat. Psala jsem i příteli sms a v podstatě se mi vysmál. S kolegyní se smějou,jako by se nechumelilo, je mi z toho zle. Musím to zvládnout.