Manželské soužití

16.01.2022


Dotaz:

Dobrý den, můžu vás poprosit o nakreslení a výklad pro mé manželství? S mužem jsme spolu víc jak 7 let a docela si rozumíme. Někdy mě trochu trápí, že se mnou některé věci nekonzultuje a to mi docela vadí. Všechno z něj leze jak z chlupaté deky když to tak řeknu. Snažím se ho trochu rozmluvit, někdy to jde a někdy ne. Můžu já sama pro náš vztah něco udělat víc než dělám? Někdy mi připadá, že se manžel uzavírá do sebe a nechce věci řešit napřímo.

Odpověď:

Přeju pěkný den. Posílám obrázek vašeho aurického propojení: Hned na první pohled je znát, že jde o pevný svazek. Spodní vrstvy (červené) tvoří pevný společný řemen energie. Tento vztah je sehraný v materiální oblasti a v oblasti existenčního soužití. Jste na sebe velice zvyklí a otevíráte osobní prostor jeden druhému. Druhá emočně-sexuální vrstva má propojení o trošku slabší, což je v mnohaletých vztazích častý jev. Znamená to, že vám schází pestrost v milostné oblasti. Z vaší strany vidím větší otevřenost v tomto směru, u partnera je energie stažená do sebe. Má trochu potíže se spontaneitou a více se kontroluje. Dvojitá čára v oblasti hlavy ukazuje, že jde o nadmíru zodpovědného muže. Vy jste uvolněnější, ale vaše energie je nestabilní - snadno a rychle se emočně vyčerpáte. V oblasti solární pleteně ( žluté pole) je citelné, že se s partnerem snažíte navazovat bližší kontakt, ale on ho odmítá. Reaguje stažením se do sebe, pole má v tomto místě zablokované. Na vašem poli se tvoří slabý háček, kterým se pokoušíte partnera "uchopit" v oblasti solarní pleteně. To naznačuje, že když se partner nechce o některých věcech bavit, vy se ho snažíte burcovat k nějaké reakci a on vnímá vaše burcování spíš jako útok, než jako přívětivou výzvu. V tomto směru bych vám doporučila větší opatrnost. Jste žena, která je laskavá, ale umí být velmi vyhraněná, někdy působíte až tvrdě. To napovídá vaše srdeční pole, které je sice plné pěkné energie, ale má zřetelně a pevně ohraničené okraje, což vypovídá o určité akurátnosti ve vaší povaze a jednání. Zkuste reakce na partnerovu uzavřenost více zjemnit - to pomůže. Vaše komunikace by na něj neměla dělat dojem nátlaku. Muž s tímto typem energie bude na nátlak vždy reagovat spíše uzavřeností - zkrátka útěkem. Když se vám podaří zapracovat v tomto směru, partner se vašich výzev přestane obávat. Jsou to podvědomé reakce, které se formují většinou od dětství, proto je vhodné vychytat pravou míru a také způsob, jak na ně správným stylem odpovědět.

Nádherné a silné propojení srdeční oblasti napovídá, že se máte opravu hluboce rádi, silné propojení vidím i v oblasti hlavy. Máte velmi podobný pohled na svět a jako patrneři jste opravdu sehraný tým. Váš vztah je pevným pilířem na společné cestě, a pokud se vám podaří najít jemnější způsob, jak motivovat partnera ke komunikaci, nebude vaší lásce nic chybět.

Reakce:

Dobrý den, moc děkuji za výklad. Jsem za manžela a za náš vztah vděčná, že si vedeme tak dobře. S tou akurátností máte pravdu, občas to trochu přeženu s úsečností. Nenapadlo mě že to muž vnímá jako útok ale pár blízkých lidí mi řeklo, že někdy jsem až moc ostrá. Něco s tím udělám:) Moc moc děkuji!

.
.