Je to ten pravý?

25.07.2020

Dotaz:

Dobrý den,

Na doporučení zde hledám pomoc , abych se mohla něco dozvědět o mém novém příteli, který ještě není rozvedeny, ale žije zvlášť, jak a co ke mě cítí a zda je to ten pravý.. On nyní pobývá asi měsíc odděleně od ženy, neboť zjistil, že ho 2 roky podváděla..Prosím o pomoc a automatickou kresbu nás dvou... Vypadá to, že se milujeme, ale ráda bych věděla o něco víc. Já sama Jsem nyní po rozchodu s bývalým přítelem. Bolesti už bylo dost a tak bych chtěla znát alespoň kousek z nás dvou..V bolesti z našich partnerů jsme se poznali přes fb. Děkuji moc


Rozbor:

Dobrý den i vám. Je mi to moc líto, ale tím, co ukázala kresba vás bohužel vůbec nepotěším. Na obrázku je vaše aura vpravo, partnerova aura vlevo.

Vy jste citově založená žena, z aury však vnímám snížené sebevědomí a také velkou únavu životem. Je toho na vás hodně a toužíte po vztahu, kde byste už zakotvila a našla především své útočiště. Přesně tak se vztahujete k současnému partnerovi. Přesto, že se znáte krátce, všechny nitky z vaší strany se k němu natahují v naději, že právě tohle je ten pravý. "Vlítla" jste do toho vztahu trochu po hlavě. Oblast prvního pole naznačuje, že velmi toužíte po stabilním a pevném závazku a k partnerovi se tímto motivem přimykáte. Házíte mu i citovou nitku. Přesto, že jste zklamaná z předchozího vztahu, vaše srdce mu nabízí svou lásku. Vaše city jsou bohaté.

Z jeho strany je bohužel odezva k vám mnohem chudší, ale především - jeho aura vykazuje několik varovných znaků. Na prvním poli se vytváří masivní energie ve tvaru koule. To naznačuje nezdravý vztah vůči materiálním hodnotám - majetku. Druhé pole vám hází oranžový provázek. To vyjadřuje jeho přitažlivost k vám - ale pozor! Pole partnera v této oblasti tvoří jakousi pulzující květinu - oblak energie. To poukazuje na silné sklony k promiskuitě. Obrovská solární pleteň mi tento předpoklad potvrzuje. Srdeční oblast tohoto muže vůči vám však nevysílá žádný signál - a to je špatně. Oblast hlavy je velmi nízká. Jedná se bohužel o přízemní typ člověka, bez duševních ambicí a motivů. Posledním rysem je komunikační linka, která se obtáčí kolem vaší hlavy. Ať je to tedy s jeho manželstvím a údajnou nevěrou manželky jakkoliv, ten člověk k vám není upřímný. Obelhává vás.

Proto bych vám doporučovala velkou obezřetnost, popřípadě větší informovanost o jeho skutečné situaci. Tento muž ve vás vidí především sexuální objekt a je pravděpodobné, že příběh o svém zlomeném srdci používá jen jako návnadu - aby vás získal (a nejen vás - i další ženy). Vím, že se vám tyto řádky nečtou snadno, ale takto se kresba vyjádřila a je jen na vás, jak s tou informací naložíte.

Odpověď: Dobrý den, Ach ano, nečte se mi to velmi dobře...Mám oči plné slz...Máte pravdu.. ve všem..