Je to můj osudový muž?

06.08.2020

Dotaz:

Dobrý den, moc Vás chci požádat o pomoc a kresbu. Seznámili jsme se jedním úžasným mužem přes mou profesi-pracovně.On je umělec a od první chvíle cítím,že skobě patříme. Jsem úplně nadně protože už to trvá asi 5měsíců i tam něco proběhlo mezi námi ale on se mi teď vyhýbá.Jeto můj osud, nikdy jsem tohle k nikomu nezažila ani necítila. Jak to má kemě.co můžu čekat od toho vztahu a jak to udělat aby jsme mohli být spolu.moc mi na tom záleží, všechno jiné pro mě přestalo existovat,miluji ho..a on mě? prosím promozte, ráda se odměním


Rozbor:

Pěkný den, níže zasílám obrázek společně s vaším rozborem. Předem upozorňuji, že vás příliš nepotěším, ale tak to někdy prostě chodí... Kresba vyjevila následující vazbu:

Na vašem poli zleva se utvářejí tři (lehce agresivní) háčky. Těmi háčky symbolicky "zasekáváte a držíte" auru partnera násilím. Nerada bych se vás dotkla, ale z vaší strany je to očividná touha toho muže "ulovit a sbalit za každou cenu". Myslím, že všechny ženy vědí, jak je takový nátlak pro muže obecně odrazující (vyjma submisivních typů mužů, kteří aktivitu ze strany ženy vyloženě vyžadují).

Vaše druhé pole je abnormálně aktivní a přeplněné energií. Víte, to co k tomu umělci cítíte, není láska. Je to jen ohromná přitažlivost, smyslná touha, kterou neovládáte. Ta touha vás oslepila a hraničí až s určitou posedlostí. Pod tlakem té silné touhy vám pak připadá, že tento vztah má nějaký větší, přímo osudový rozměr. Nad hlavou se vám tvoří vysoká oblaka. Vysnila jste si váš vztah a společnou budoucnost dřív, než jste dotyčného muže lépe poznala. Jsou to ale jen vaše iluze. Pozor na to! Také vidím, že se ho všemi způsoby snažíte svádět a jaksi mu namluvit, že by o vás měl usilovat. Zároveň mu pro to "usilování" nedáváte žádný prostor, protože veškerou aktivitu jste převzala do svých rukou. Ten tlak z vaší strany je obrovský. Měla byste jednoznačně "ubrat plyn".

U partnera se aura stáčí pryč. Utíká před vaším tlakem. Druhé pole generuje obláček energie, což značí, že jste v jeho očích velmi atraktivní a lákavá žena. Tím to však z jeho strany končí. Citové i mentální nitky putují jiným směrem a solární pleteň vytváří mimo váš dosah jemnou "květinku". Váš zájem mu rozhodně lichotí, ale neuvažuje o ničem dalším - o ničem víc mezi vámi. Dalo by se říct, že se tak trochu vyhřívá na "slunéčku vašeho zájmu o něj".

Je mi to líto, ale zde jste svou velkou vášeň zaměnila za lásku. Vyhlédla jste si toho muže a umínila si, ŽE BUDE VÁŠ. Čím víc po něm "půjdete", tím víc vám bude utíkat a schovávat se před vámi. Možná, že když se emocionálně "stáhnete zpátky" a necháte mu volný prostor, znovu s vámi sám od sebe naváže kontakt. Ale i tak půjde především o tělesnou lásku, jejíž životnost je dočasná a závislá na tom, jak dlouho vydrží hořet plamen touhy, nebo do doby, než jeden z vás získá milostnou slabost pro někoho nového. V případě, že toužíte po skutečném a významném vztahu, doporučuji vám, POČKAT SI raději na jiné setkání a nesnažit se tolik lámat osud přes koleno... V každém případě by bylo dobré, abyste v kterékoliv nové lásce dokázala trochu "zvolnit" a nechala partnera, aby převzal část iniciativy také na sebe. Tím rozhodně nic nezkazíte:-).

Odpověď: čte se mi to tak těžko!ale dokážu to vzít..měla jsem strach jak to je a potvrdilo se to.I tak moc moc děkuju že vím, jak se to cele má.Budu trpělivější, to mi moc nejde:) uhradu posilam, jste velmi laskavá.