Je můj přítel vážně tak špatný?

26.07.2020

Dotaz:

Dobrý den, paní Zikanová. S tíhou na srdci čtu příběhy, kde se bojím že byse zobrazil i můj příběh. Mám už skoro šedesát a možná poslední šanci na lásku. Mam přítele ale teď jsou dost problémy. Připadá mi že už to není jako dřív ale stale doufám, že mě má pořád rád. Známí mi naznačují, že mě využívá ale má hodně práce a tak nemá na mě tolik času. Bojím se, jak je to popravdě ale stejně to chci vědět. Je opravdu tak špatný ? a má mě rád nebo ne.. budu čekat odpověď. děkuji!


Rozbor:

Dobrý den, i já vám teď píšu s tíhou na srdci, protože musím vyjádřit na přímo to, co vy sama tušíte, ale bojíte se podívat pravdě do očí. Píšete, že máte možná poslední šanci na lásku. Pokud však chcete lásku, musíte se pozastavit nad tím, co to láska vlastně je? Jak se projevuje? Ten vztah, který žijete, se lásce bohužel nepodobá ani z dálky. Podívejme se na kresbu:

Vaše aura (vlevo) hází příteli (vpravo) solární provázek. Jste tedy žena, která živí sebevědomí svého partnera. Na jeho auře můžeme vidět, jak se "nadouvá" jeho solární pleteň. Chcete ho vidět v tom lepším světle a ze strachu, aby neodešel, ho stále chválíte a povzbuzujete. Intimní interakce již nefunguje. I to by se dalo překlenout, pokud by mezi vámi proudily nitky citového porozumění a přátelství. Ale ty tam nejsou! Pouze z vaší strany vidím zoufalou touhu je navázat. Oblast vašeho srdce vytváří oblaky, které zakrývají vaši hlavu. Nalháváte sama sobě - živíte své iluze o citech, jaké ve skutečnosti neexistují.

Když se podíváme na auru partnera, jeho korunní sféra se namotává do tvaru modrého "kokonu". Vy jste mu pomohla vystavět jeho sebevědomí do nesmírných výšin. Myslím tím - do výšin, které "kvalitě" jeho charakteru absolutně neodpovídají. Dala jste mu všechno! Vystavěla jste jeho ego na svůj úkor a nyní bohužel sklízíte plody, jaké tento strom nese. Jsou trpké... Partner "narostl" a teď jste pro něho jen vzduch. Myslela jste si, že když mu dáte všechnu podporu a všechen servis, že to ocení a bude si vážit vaší péče - budete pro něho nepostradatelná a udržíte si tak jeho lásku. Ale stal se opak. Nebyl to dobrý krok a správný směr. U partnera zároveň vidím hustou energii v nohách. Tato energie je obtočena červenými obláčky. To je jeho materiální zištnost, velmi povzbuzena vaší péčí. Má u vás "dobré bydlo". A ať už spolu bydlíte, nebo ne, váš servis mu nesmírně vyhovuje a živí jeho sobecké Já.

Na charakter vašeho partnera by měla přijít nálepka PŘÍŽIVNÍK. Mrzí mě to, ale to ho přesně vystihuje. Vy jste váš vztah pojala jako takový "mama hotel", kde víc než roli partnerky, zastáváte roli pečovatelky. Pečujete však o člověka, který NENÍ NEMOHOUCÍ! JE JEN LÍNÝ A VYPOČÍTAVÝ.

Doporučila bych vám: Poslechněte radu přátel a ukončete ten vztah. Bere vám velké množství sil a vy to záměrně přehlížíte. Chápu, že se bojíte samoty, ale čím déle se budete držet svých iluzí, tím bolestnější vystřízlivění na vás čeká. Není to přece jediný muž na světě! Nenechte si podsouvat myšlenky, že už nikoho nenajdete a proto berete zavděk někým, kdo se k vám chová s pohrdáním. Věřím, že dokážete přijmout pravdu a ulevit své duši od zátěže, která zbytečně zraňuje vaše srdce a bere vám důstojnost...

Odpověď: Dobrý den. Je to moc těžké se smířit a přijmout realitu. Píšete totožné informace co mi říkají mí známí.Vidí ho přesně jako vy- s těžkým srdcem se budu rozhodovat a děkuji vám za upřímnost i když bolí. opravdu jak jste napsala-dala jsem mu všechno!!! budu hledat sílu to udělat. platbu za vaše služby jsem poslala a děkuji!