I když má jinou, stále ho miluji...

27.07.2020

Dotaz:

Dobrý den, dostala se ke mě vaše webová stránka a se zájmem pročítám příběhy. Velmi vás chci tímto požádat, zda byste mi pomohla vyřešit a ozřejmit mé trápení. Vzdělávám se v duchovním směru a na jedné z akcí kam jezdíme s přáteli jsem potkala mladého muže a ten mi učaroval. Měli jsme spoustu společného jako by jsme se znali odjakživa. Bylo to duševní souznění jinak to nejde ani nazvat. Prožili jsme spolu krásný čas jako milenci a já doufala, že z toho bude hluboká láska. Pak přišla rána a on si našel jinou. Já už mám další vztah, ale když ho vidím, sevře se mi srdce žalem. Nemůžu na něho zapomenout. Cítím tak hluboké pouto našich duší ale on to nechápe. Bylo mi řečeno, že našem vztahu leží kletba a proto nás osud vždy rozdělí. Jsem nešťastná a nedokážu se s tím vyrovnat pomůžete mi? Dá se to snad nějak zlomit..


Rozbor:

Dobrý den! Nevím, kdo a jakým způsobem analyzoval váš vztah, ale podle toho, co ukazuje kresba, se rozhodně o žádnou kletbu nejedná. Případy, kdy je takový jev ve vztahu přítomný, je opravdu velmi vzácný a setkala jsem se s ním jen párkrát. Existují však i jiné formy zničující energie, které mohou mít na člověka podobně zhoubný vliv a přivoláváme si je na sebe sami. To je bohužel váš případ. Vaše "kletba" se totiž jmenuje ZÁVISLOST.

Na obrázku vidíme vztahovou interakci mezi vámi (vlevo) a přítelem (vpravo). Aury se sobě nesmírně podobají. To není rozhodně náhoda a níže vysvětlím, o co jde. Ačkoliv jste mě zároveň požádala o rozbor jeho současného partnerství, nemohu vám vyhovět, jelikož nemám přímé oprávnění od dotyčného muže. To ale vůbec nevadí. Z obrázku je mi jasné, že k vyřešení vaší kauzy víc vědět nepotřebujeme.

Obrázek vystihuje, jak se snažně přimykáte k tomu muži. Ve druhém poli je tato vazba nejsilnější. Ohromně vás přitahuje. Solární pleteň vystřeluje "hák", kterým se zabodává do pleteně partnera. On však před tím hákem utíká. Vnímá vás jako "lovkyni" jeho lásky a nechce se nechat ulovit. Chce svou svobodu. Vaše srdce hází nitku, která se na konci krabatí, jako zmačkaný papír.

Co tohle všechno znamená? Potkala jste muže, který je opravdu duší velmi blízký té vaší. Jste v podstatě na stejném vývojovém bodě - jinými slovy "na stejné vlně". Proto si tak dobře rozumíte. Intimně jste se sblížili, ale tento muž se do vás nezamiloval. Bylo to jen erotické spojení. Já vidím, že vy sama jste to sblížení iniciovala. Když vás odmítl (myslím tím citově), velice vás tím urazil. Vaše citová nitka vykazuje pocit "zhrzenosti". Urážky vámi nabízené lásky. Snažila jste se mu dokázat, že jste pro něho "Ta pravá". Ale lásku nelze spoutat a ovládat. Vy jste se o to pokusila, ale jako byste chtěla spoutat vodu do dlaní... je to nemožný úkol. Vy i váš přítel máte velmi podobné rysy v auře. To mi říká, že jste dva lidé s velice podobnými problémy!

Vaše pole obsahují ukazatele, co naznačují velkou vnitřní nevyrovnanost. Oba hledáte své místo v životě, svou identitu a hlavně sebevědomí. Co je vám však nejvíc společné - snažíte se sebe sama najít PŘES PARTNERSKÝ VZTAH. Přes vazbu k někomu. Váš přítel má nitky sice otočené jiným směrem, než tím vaším, ale i tak vidím, že dělá stejnou věc, jako vy. Hledá někoho, ke komu by se mohl připoutat a přes koho by našel sám sebe a potlačil tak vnitřní nejistotu, která ho sužuje. V detailech svého emailu jste mi napsala, že nechápete, jak si mohl přítel najít tak arogantní ženu, která s ním "mává". Ano - mohl! Přesně to je jeho výuka. A vaše taky. Máte oba tendenci k závislosti ve vztazích a kompenzaci svých vnitřních potíží přes partnera/ku. Proto podvědomě vyhledáváte vztahy, kde není možné se k druhému příliš poutat. Nutí vás to oba k nezávislosti a posilování své osobnosti sám/sama za sebe.

Takže v zájmu vašeho osobního rozvoje doporučuji, ať propustíte s konečnou platností pouto k tomuto muži. Tato vazba bere svobodu především vám samotné. Zbytečně zůstáváte spoutaná melancholií a sebelítostí. Věřím, že vše chápete a dokážete to... 

Odpověď: Děkuji vám. Vím o té závislosti a bere mi to energii. Učím se nespoutávat, ale zranění je velké, křivda stále bolí. Musím se s tím poprat:-) děkuji za váš pohled a názor..