Hledám sebe sama

01.02.2022

Dotaz:

Az tak mi to nespecha, v minulosti jste mi malovala situaci s manzelem a situaci z byvale prace.Domaci stav resim i nadale, snazim se na sobe pracovat, ale manzel nespolupracuje, nejvice mi to vadi ve veci spolecne vychovy deti, kde se vyrazne rozchazime. Ja chci menit svuj pristup tak, aby se pak na me zmene prizivíy deti, naopak on ocekava zmenu u deti nejak proste z principu a u sebe nehodla menit nic (pry at zacnou deti...).Krome spolecne rodinne situace by me zajimalo treba to, jestli jeste nekdy s kymkoliv budu mit milostny zivot, jestli zacnu sama sebe videt v lepsim svetle (jde o fyzicno, zacinam na tom pracovat!) a nejvic v hlave resim praci. Jakoby se nemuzu rozjet. Tezim z obecne oblibenosti u kolegu jeste pred materskymi pomlkami, ale ted podle me dost zaostavam znalostmi a nejsem schopna se do toho poradne vlozit. Nevím, zda do budoucna budu mit v teto firme misto. Ja osobne bych rada mela.Dekuji! Drzim palce do budoucna a hlavne zdravi! 

Rozbor:

Dobrý den!  Vy jste nesmírně kreativní osobnost, i když velmi roztěkaná - potřebujete se naučit svou energii lépe koncentrovat, aby vás tolik neomezovaly vaše pochybnosti. Dokážete se vybudit k akci, a pak náhle uvadáte - to způsobují právě ty vnitřní pochybnosti, které vám rychlostí blesku dokážou vzít vítr z plachet. To je třeba změnit, a obzvlášt aplikovat i ve vaší profesi. Naučit se zahazovat špatné pocity o sobě je těžký úkol, ale ne nemožný. Ve vaší druhé aurické vrstvě vidím kumulaci ohromné kreativní energie. Práci, kterou si vyberete, budete dělat s nadšením a elánem. Procentuelně mi vychází, že oblast, kde máte nyní nakročeno má pro vás skoro 70% potenciál. Bylo by to rozhodně dobré a vhodné využít! Co je trochu problém, je, že manžel vás výrazně tlačí do kouta. Z jeho strany jde vůči vám tlak, kterým vás chce dostat do určité upozaděné pozice, ale zároveň vás obtáčí svou citovou energií. To naznačuje, že v jádru to nemyslí špatně, on je prostě přesvědčený o tom, že nejlíp ví, co je pro vás nejlepší. Je to typ muže, který velmi těžko slevuje ze svých zásad a názorů. V tomto směru nemá příliš mysl, abyste se s ním příliš dohadovala v oblastech, kde má pevně stanovený názor. Ale to neznamená, že se cesta nenajde. V kresbě vidím, že je nutné, abyste se rozhoupala a udala už svému životu jednoznačný proacovní směr, protože s manželem ve vašich osobních záležitostech nepůjde výrazně pohnout. Potřebujete pro sebe vidět východisko a nějaké světýlko. Vaše city k manželovi jsou bohužel vyhořelé, ačkoliv on se domnívá, že je všechno v pořádku. Na svém přístupu nebude nic měnit, a vy v tom vztahu stále tiše trpíte. Do budoucna mi výklad ukazuje, že se ve vašem životě objeví nový muž, díky kterému budete řešit dilema, zda od manžela odejít. Je to však v delším časovém horizontu. Prozatím je důležitá vaše práce, a to, abyste se dokázala plně koncentrovat a rozhodnout ke svému cíli. Už jste udělala výrazný pokrok, teď to jen dotáhněte do konce...perspektiva je u vás veliká.

Odpověď:

Dekuji Vam mnohokrat. Co se tyce manzela, je to peklicko, vlastne je to permanentni boj a zivot v negativni energii, kterou siri kolem. dekuji Vam mnohokrat za povzbuzeni a Vas vhled ;)

Cislo uctu jste predpokladam nezmenila...

Preji fajn zbytek vikendu!