Falešná láska a pavoučí síť...

28.08.2020

Dotaz:

Dobrý den, paní Zikanová. Těším se na každý nový článek, co zveřejníte na stránkách:-) Obdivuji váš vhled a to co pro lidi děláte. Snad mi kresba dokáže odpovědět, co se se mnou děje:Potkala jsem muže a on má o mě zájem. Naléhá na další schůzky, nic si nedovolil ale když to řeknu jak toje - tak mě otevřeně svádí a nechává rozhodnutí na mě. Dlouho hledám spřízněnou duši a říkám si, cokdyž jsem jí našla v něm? Oba sme duchovně založení, máme si co říct. přesto cítím na sebe z jeho strany tlak. Můžete se podívat, jak to kemě má?


Rozbor:

Dobrý večer! Je mi to moc líto, ale tento muž rozhodně NENÍ VAŠE SPŘÍZNĚNÁ DUŠE! Ba co víc - jedná se o poměrně nebezpečného člověka - alespoň z hlediska lásky:

Vy jste nesmírně křehká osobnost. Díky své přirozené upřímnosti jste před tímto mužem vyložila "karty na stůl". Byla jste pro něj snadná kořist... Vaše energetické pole (vlevo), se však na všech úrovních instinktivně brání jeho invazi. Vaše aura je mnohem slabší a zranitelnější, než jeho. Proto nedokáže jeho nátlaku oponovat příliš dlouho! Tento muž do vaší psychiky vyloženě vnutil myšlenku, že byste se do něho měla zamilovat, že byste ho měla chtít a že vaše setkání je osudové. Není tomu tak! Jedná se o iluzi, kterou takový typ muže používá jako lest, jak přimět ženu, aby se mu sexuálně poddala. Jeho energie jsou obrovsky silné - omotává vaši auru, doslova jako pavouk svou kořist!

Víte, už řeším několikátý případ podobného typu. Spirituálně založený muž (zdánlivě oduševnělý a sebevědomý), s určitým šarmem využívá své spirituální schopnosti k tomu, aby dostal ženu tam, kam chce... a naproti tomu žena - zraněná, citově hladová, se zlomeným srdcem, tolik toužící najít někoho, s kým by prožívala hluboký vztah... (Samozřejmě tutéž hru hrají mnohdy i mnohé ženy vůči mužům - skóre je dle mých zkušeností naprosto vyrovnané). Náhle se rozehrává nerovná hra. Vy předem prohráváte, jen o tom ještě nevíte...

Zde nejde ROZHODNĚ o lásku. Je to milostná past pokřivené osobnosti, jakou bohužel váš přítel ve skutečnosti je - duševně nahý a nepřikrášlený svým klamavým pozlátkem ... Takový muž si vždy vyhledá zraněnou oběť: Obvykle jde o citově založenou ženu, která dlouho touží po lásce, je vnitřně oslabená, a díky milostné vyprahlosti je také naivní. U takové ženy má totiž manipulátor jistotu, že vezme jeho výzvu naprosto vážně a vloží do toho všechno - emoce, touhy a celé své srdce. Pak jí začne ovládat a přesvědčovat o vyšším rozměru jejich vzájemné vazby. Vidina osudové lásky v takové ženě aktivuje slepou touhu, co přebije zdravý instinkt a pud sebezáchovy. Žena se vydává všanc - napospas svému " pavoukovi", který z ní začíná odčerpávat životní sílu.

Setkání, jaká v reálu obvykle začínají společnými meditacemi, posíláním energie, později masážemi a stále intimnějším kontaktem, končí jednorázovým či opakovaným sexem, po kterém zůstává v duši ženy pocit prázdnoty a hanby, sebe-pohrdání a deziluze, že se nechala napálit tak směšnou návnadou. Tyto ženy se pak ptají samy sebe: " Jak jsem mohla být tak naivní, jak jsem mohla něco takového dopustit?"

Vysvětlení je prosté: Když člověk silně prahne po spříznění duší a něžnostech, které se mu nedostávají, je snadné ho zmást. Srdce, hladovějící po lásce, je opravdu snadný terč pro manipulátora - a zároveň zbabělce, kterým takový člověk, zneužívající důvěry druhého, BEZPOCHYBY JE! 

Seberte všechnu sílu a přerušte veškeré kontakty s tímto mužem, dokud je čas. Jste jako malá muška, zamotaná do pavučiny zhoubného svodu. Na konci této hry vás bude čekat jen trápení, ponížení, ztráta sil a bolestivé vystřízlivění.

Váš přítel je jeden z mnoha lidí, co zneužívají svého vlivu na druhé a přes manipulaci si dokazují svou sílu. Ze zoufalé touhy žen, co mu nabídly nejen své tělo - ale i srdce, čerpá takový člověk falešný pocit moci a nadřazenosti nad druhými lidmi a nad osudem. Nestaňte se jednou z těchto žen! Přetněte razantně vlákna jeho manipulace a ukažte mu, že vaše srdce nebude další obětí jeho ničivých her! Chraňte se. Počkejte si na muže, co bude s vašimi city zacházet s úctou a láskou, jakou si doopravdy zasloužíte. To je má rada pro vás...

Odpověď: Dobrý večer Verunko. Jsem zdrcená a zároveň šťastná z toho co mi tady píšete. Já jsem to sama cítila a tušila,ale chtěla jsem tolik doufat v něco víc.Něco na tom muži mi nesedělo až odpuzovalo. Jeho slova mě ale přesvědčila.Dala jste mi sílu a za to jsem moc vděčná. Nenechám si ublížit..ten muž má totiž manželku a dvě děti asi to,co mi vyprávěl o našich duších povídal i jiným ženám-teď už mě to dochází v souvisloti.Velké Díky za pomoc!