Email, který rozjasnil můj den!

16.07.2021

S laskavým svolením vám předkládám nádherný email, který mi dnes dorazil do schránky a udělal mi nesmírnou radost. Věřím, že potěší všechny z vás, kdo máte pocit, že vás láska stále míjí, nebo si nacházíte nevhodné partnery a partnerky. Každý člověk má svou šťastnou hvězdu, která ho vytrvale, i přes všechny překážky, vede k vytouženému cíli...

--------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den vážená paní Veroniko,

Asi si nevzpomenete na mě, ale to nevadí.

Dělala jste mi výklad aury mé a mého přítele v září 2020 - byli jsme spolu velmi krátce , znali jsme se v tu dobu teprve od července 2020.

Oba velmi zklamání a bolestní ze životních zklamáních a ran osudu.

Posílám v příloze Váš výklad pro nás dva a po roce, co jsme spolu, kdy za týden se budeme i stěhovat z Plzně domů na Moravu odkud pocházíme,


Vám chci napsat, že jsme OBA šťastnější v životě a zamilovanější ještě nebyli ani jeden, jako nyní jsme Spolu vzájemně mezi sebou!!!!

Nemýlila jste se ve výkladu, Jaroslav je Bohem požehnaný člověk, nejhodnější muž mého života až srdce mi krvácí láskou k němu!

Mé děti i má rodina ho milují a mě samotnou jeho rodiče mají rovněž Velmi Rádi.

Začali jsme dýchat, žít a milovat. V životě bych nevěřila, že taková láska existuje...

Moc Vám děkujeme, Váš výklad zdobí náš fb - je nám šťastným esem na naší cestě životem. Budeme se brát a tentokrát oba (dřív oba sňatky z touhy po lásce a rodinném krbu neopětované) - z Opravdové Lásky a Víry Jednoho v Druhého ..

Děkujeme a moc zdravíme a přejeme hlavně pevné zdraví!!!

Kdyby náhodou, můžete nám učinit výklad aury, budeme jen rádi ♡ opatrujte se a Bůh Vám i Vašim žehnej +

Děkujeme! ♡