Duchovní blíženci

15.09.2020

Dotaz:

Dobrý den, Verčo. Moc se mi líbí vaše stránky a způsob jak odpovídáte na dotazy. Tak bych se s vámi chtěla poradit o mém vztahu s jedním mužem, co mi hodně zasáhnul do života. Byl to osud od začátku. Známe se už dlouho a býval mezi námi vztah a láska, z mé strany ale asi víc. Ale hodně mi ublížil a pak to nějak vyprchalo a teď jsme kamarádi a přátelé, všechno si říkáme, jezdíme na výlety, ale všechno jen na přátelské bázi.. On mi jasně několikrát řek, že by do toho znovu šel, jako do vztahu se mnou.Ale já nevím. Mám ho moc ráda, jen už asi po té době nedokážu zapomenout na všechno co proběhlo a pak si zase řeknu, že je to super chlap a pochybuju, jestli něco nepromeškám. Asi píšeu zmateně, tak mi promiňte. Moje otázka zní, jestli bych do toho měla znovu jít, nebo mi radí pocity správně, že to necháme tak jak je -jako být jen kamarádi? Moc Vám děkuju


Rozbor:

Dobrý den, děkuji za pochvalu, moc mě těší, že vás mé stránky a příspěvky tazatelů baví:-). Vykreslila jsem automatickou kresbou dva obrázky. První v čase, kdy jste mezi sebou měli ještě milostné pouto, a pak druhý, který popisuje vaší aktuální vazbu. Naše vztahy a city se mění. Obzvláště v případě, že se s někým známe již dlouhý čas...

Na prvním obrázku je evidentní, že vaše milostní vazba byla komplikovaná a nevyvážená. Váš přítel (zleva), k vám byl vázán ohromnou spirálou přes solární pleteň. Býval to velmi rázný, ale nevyrovnaný muž, který nevěděl, co chce. Zároveň měl zranění na srdci, které blokovalo jeho schopnost milovat druhého. Květinka na oranžovém poli poukazuje na jeho zálibu v ženách, takže předpokládám, že důvodem vašeho zklamání byla jeho milostná nestálost. Vy jste se v tomto vztahu angažovala mnohem víc, každopádně i tak mi kresba ukazuje, že vaše energie "kličkovaly" a vyhýbaly se přítelově zájmu - spíše tedy nátlaku:-). Vaše provázky se snažily "vyvléknout" z této vazby a citová nitka (přesto, že byla zakotvena v přítelově poli), štěpí svou energii na dva díly. Vy jste nějakým způsobem cítila, že ho sice milujete, ale zároveň nedostáváte náležitou zpětnou vazbu, proto jste svými city unikala k jiným mužům - nebo alespoň k představám o jiné lásce. Byla to kompenzace toho, co se vám u přítele nedostávalo. Velmi rozdílné mentální okruhy také naznačují, že jste v té době byli "každý někde jinde"...myslím v hodnotovém žebříčku.

Na druhém obrázku je vaše interakce nyní: Vaše aury jsou tak propletené a blízké, jako by tvořili jeden velký celek. Jste si nesmírně blízcí a DUŠEVNĚ SEHRANÍ. Aury mají nyní téměř shodnou výšku. Váš přítel vyspěl, dozrál a zbavil se většiny vnitřní disharmonie, která ho dříve sužovala. Jeho energie jsou krásné a vyrovnané. Bohužel, z vaší strany je na úrovni druhého pole chřadnoucí proudění energie. Vy ve svém příteli už nedokážete vidět "milence". Je to pryč. I z jeho strany je nitka v této oblasti velmi slabá. To znamená, že si úžasně rozumíte jako lidé a dalo by se říct, že jste něco jako "duchovní blíženci". Tito blíženci jsou jak jedno tělo, jedna duše, ale jedna zásadní věc mezi nimi schází - milostné napětí a vášeň. Proto bych v tomto případě doporučovala, abyste ZŮSTALI PŘÁTELI. Skvělými věrnými přáteli, kteří si vždy pomohou, podpoří se, ale nezamění svou souhru za milostný vztah, kterým vaše vazba není. Vaše hluboké spojení obsahuje jiné hodnoty, neméně důležité! Pomáháte si jako DVĚ SPŘÍZNĚNÉ DUŠE, nejlepší kamarádi a rodina, všechno v jednom. A tak by to mělo i zůstat. Všechno jste si už předali. Už jeden vedle druhého nerostete, proto milostný náboj opustil prostor mezi vámi. Ale vaše přátelství má trvat a obohacovat vaše životy, co možná nejdéle to půjde!!

Odpověď: Verčo jedno velké DÍKY!! Tak moc mi to pomohlo, že to snad nedokážu napsat. Já jsem to cítila a vyčítala si to zároveň. A myslím, že přítel to má trochu podobně. Vážně se během času neskutečně změnil k lepšímu a je z něj nový člověk a taky cítím jak se máme rádi, ale nikam se to nevyvíjí je to paradox. A jsem moc vděčná za něj a za vaší radu:)