Byla to moje vina?

23.09.2020

Dotaz:

Díky našemu dopisování a vašim rozborům jsem si uvědomila jak těžce se na mě podepsal vztah s mým exmanželem. Přišla jsem díky němu o všechno a to doslova. Je hrozně chytrý a vzdělaný taky to umí s lidmi. Nechci se snad ani rozepisovat o všem co se stalo, protože to bylo peklo co bych nikomu nepřála. Vyšla jsem z toho vztahu jako troska,někdy jsem měla pocit úplné ztráty své osobnosti cítila jsem se jako nula zralá na psychiatra. Zašlo to až tak daleko že sem se i bála o holý život. Sliboval mi že když mu udělám nějaké problémy tak si mě najde. Trvalo několik let než jsem se trochu sebrala a začala jsem se věnovat ezoterice. Toho času jsem chodila k léčiteli který mi řekl ze prý jsem sama tu rodinu rozbila a že mohlo všechno fungovat dobře kdybych byla rozumná a chovala se zrale. Už tahle jsem měla výčitky ale tohle mě dodělalo. Mohla bych prosím vás ještě porosit o zákres vztahu mě a mého ex? Když jsme se seznámili tak jsme byli hrozně zamilovaní ale po čase to začlo být děsné, doteď se ho bojím. Prosím udělala jsem chybu podle toho co viděl léčitel byla to moje karma?


Rozbor:

Ano, jistě se na to podíváme a předesílám, že na vašem případu je vidět, jak lidé, kteří mají druhým pomáhat (tedy léčitelé), mohou vědomě, či nevědomě tvrdě udeřit do už tak bolestivého místa, když vynášejí tak tvrdé soudy!

Aura vašeho partnera (vpravo) má tak obrovskou sílu, že mi tužka málem protrhla papír! Je to nesmírně, ale nesmírně silná osobnost! Ve vlivu, jaký dokáže mít na ostatní, se promítá síla jeho Ducha. Velká síla. Tento Duch však nejde cestou rozvoje, naopak. Není to jen tak nějaký manipulátor, ale přímo ŠPIČKOVÝ INTRIKÁN - dělá všechno "v rukavičkách"! Jak můžeme vidět na obrázku, jeho aura je prodchnuta tmavými oblaky. Na srdci je velká trhlina, které tvoří jakéhosi "energetického ježka". Vše nasvědčuje tomu, že tento člověk je citově naprosto blokovaný, a jeho charakter se vyznačuje určitou krutostí - potěšením z utrpení jiných. V poli se hromadí zhoubná energie (prosakující všemi čakrami), která podprahově podporuje špatné úmysly tohoto muže.

Když jste se setkali, jiskra, co mezi vámi proběhla, byla spíš jedním velkým ohněm:-). Ohromné vlny energie v jednom okamžiku propojily vaše aury. Vznikla nevýslovná, spontánní přitažlivost z obou stran. To setkání bylo dozajista osudové! Vy jste do toho vztahu šla i se svou zamilovaností, váš ex-manžel však už tehdy skrýval v nitru své zhoubné sklony, které během soužití postupně vybujely napovrch.

Rozhodně nevěřte tomu, co vám říkal léčitel. Ten člověk evidentně netušil, kam až sahají zhoubné sklony a vlastnosti vašeho ex-partnera. Ničivá energie v jeho duši bude mít ještě pravděpodobně vliv na mnoho lidí, kteří díky jeho inteligenci a bravurní schopnosti ovládat druhé, neprohlédnou předem připravené pasti, které tento muž připravuje.

Přestaňte si vyčítat vše, co se stalo. Nebylo ve vašich silách, překonat tuhle situaci jinak, než jste to tehdy udělala, protože partnerova moc a síla byly příliš velké - přesahující vaše tehdejší možnosti. Zhoubný charakter vašeho manžela je pro vás odstrašujícím jevem, kdy je plně zneužita inteligence, moc a veškeré předpoklady, které jsou duši k dispozici, aby jejich prostřednictvím činila dobro a pomáhala k pokroku i ostatním. Pokud si však dotyčný člověk zvolí opačnou cestu a všechny své dary užívá ke svým sobeckým záměrům, vytváří si tímto způsobem opravdu nehezkou budoucnost (a to zdaleka nejen v rámci současného života - inkarnace).

Pokuste se uzavřít celou tu bolestnou kapitolu vašeho života a už se k ní nevracejte. Nenechte si nikým namluvit, že jste mohla udržet kvalitní vztah s člověkem, co VĚDOMĚ zneužívá své moci i síly a ostatní lidé mají v jeho očích nulovou hodnotu. Musíte jít jinou a lepší cestou, každá bolest jednou skončí a živit ji výčitkami nazpět časem, nenese žádný užitek!

Odpověď: To jsem si myslela! Moc děkuji za rozbor, je to vážně úspěšný a sebevědomý člověka a každého dostane kde ho chce mít. Ale kdo ho nezná soukromě tak nepozná jak je krutý. DÍKY