Jmenuji se Veronika Zikanová a automatickou kresbou  se zaobírám mnoho let. Mám za sebou tisíce rozborů na nejrůznější témata. Proč jsem si zvolila právě automatickou kresbu?

Jde o skvělý a účinný nástroj, s jehož pomocí se můžeme podívat  na aktuální stav situace, ale především proniknout pod povrch jakéhokoliv vztahu. Ať už jde o vztahy partnerské, sourozenecké nebo přátelské, automatická kresba nám pomáhá rozkrýt podstatu a především kvalitu dané vztahové vazby. Pak se ukáže, zda je nebo není vztah životaschopný a zda stojí na pevných základech. Efektivní je zkrátka v mnoha situacích, kdy si lidé potřebují ujasnit stav věcí.

Pokud jste zatoužili prověřit i vaše osobní témata, je možné je pomocí kresby analyzovat. V drtivém procentu všech případů lidé obvykle tuší a cítí, jak se situace má a jejich zpětné vazby mě vždy ubezpečí, že kresba správně vystihla odpověď na jejich otázku, stejně jako potvrdila jejich niterné pocity. To jen potvrzuje fakt, že odpovědi máme sami v sobě, někdy potřebujeme pouze ujištění, že nás naše vnitřní  navigace vede správnou stezkou...