Jmenuji se Veronika Zikanová a automatickou kresbou i výkladem karet se zaobírám mnoho let. Mám za sebou tisíce rozborů na nejrůznější témata. Proč jsem si zvolila právě automatickou kresbu a výklad karet?

Automatická kresba je skvělý a účinný nástroj, s jehož pomocí se můžeme podívat aktuální stav aurické pole, ale především můžeme proniknout pod povrch jakéhokoliv vztahu. Ať už jde o vztahy partnerské, sourozenecké, nebo přátelské, automatická kresba nám pomáhá rozkrýt podstatu a především kvalitu dané vztahové vazby, na kterou se ptáme. Často jí používám v situacích, kdy si lidé potřebují upřesnit vnitřní nejasnosti ohledně svých vztahových vazeb, nebo si potřebují potvrdit své niterné pocity, které vůči dané osobě mají, ale nejsou si jistí, zda jsou tyto pocity opodstatněné.

Kresba nám ukáže, zda je nebo není jejich vztah životaschopný a zda stojí na pevných základech (to poznáme obvykle podle intenzity propojení srdečních čaker), a jestli stojí za to, dále na daném vztahu pracovat. Byla by velká škoda, nedat šanci tam, kde mezi lidmi pulzuje silné energetické propojení, protože takový vztah je i přes své nedostatky žádoucí zachovat a má plnit svou úlohu i přes všechny překážky - je možné ho opravit a vylepšovat. Naopak tam, kde jsou vazby mezi lidmi slabé a sotva znatelné, je další investovaná energie už předem prohospodařená, a člověku se zdá, že ať se snaží sebevíc, nedostává se mu žádoucí odezvy. Tyto vztahy se obvykle vyznačují chladem a odtažitostí z jedné, nebo obou stran.

Pokud si nejste jisti jak jsou na tom vaše vztahy, můžeme se společně pomocí automatické kresby podívat na vaše vzájemné propojení a vyhodnotit jejich sílu a intenzitu. Ve většině případů dostávám odezvy v tom smyslu, že tazatel tušil, nebo cítil, že jeho vztah je na tom tak, jak ukazuje kresba, jen se bál důvěřovat svým pocitům a následovat je. Odpovědi máme sami v sobě, někdy potřebujeme pouze ujištění, že nás vedou správným směrem...

Jako další metodu na nejrůznější dotazy používám výklad tarotových karet. Karet se můžeme ptát na široké spektrum nejrůznějších dotazů a proto také nejraději kombinuji karetní výklad a automatickou kresbu. Společně dokážou poskytnout ucelenou odpověď na téměř jakoukoliv konkrétní otázku.